Uczniów

Gryffindor

241

Hufflepuff

242

Ravenclaw

225

Slytherin

235

Ogółem

943

W rezerwie

1
Wyszukaj ucznia:

Najlepsi uczniowie:

Ginny Lunita Comello 653 pkt
Tory Vaurel 357 pkt
Cheryl Blossom 347 pkt
Ema Darkbone 335 pkt
Iris Rodin 239 pkt

Opiekun: Beauty Barea

Prefekt: Iris Rodin

Prefekt: Tory Vaurel

Kapitan: Luna Granger

Specjalista: Ginny Luna

Prefekt naczelny Ginny Luna


zobacz więcej

Najlepsi uczniowie:

Lavender Cooper 2558 pkt
Rosalia Rossard 1012 pkt
Paulina Mink 679 pkt
Tamias McEvoy 586 pkt
Emma Bloom 390 pkt

Opiekun: Rafael Weden

Prefekt: Karol Piccifues

Prefekt: Rosalie Rossard

Kapitan: Tamias McEvoy

Specjalista: Lavender Cooper/Rosalie Rossard

Prefekt naczelny: Lavender Cooper


zobacz więcej

Uczniów

Gryffindor

241

Hufflepuff

242

Ravenclaw

225

Slytherin

235

Ogółem

943

W rezerwie

1
Wyszukaj ucznia:

19:20 - 19:55

Transmutacja

wh_sala_1

20:00 - 20:35

Astronomia

wh_wieza_astronomiczna

20:40 - 21:15

Klub Pojedynków

wh_wielka_sala

19:20 - 19:55

Wróżbiarstwo

wh_wieza_polnocna

19:20 - 19:55

Czarna Magia

wh_sala_2

20:00 - 20:35

Wróżbiarstwo

wh_wieza_polnocna

20:00 - 20:35

Czarna Magia

wh_sala_2

20:40 - 21:15

Klub Pojedynków

wh_wielka_sala

18:00 - 18:35

Starożytne Runy

wh_wieza_polnocna

18:40 - 19:15

Starożytne Runy

wh_wieza_polnocna

20:40 - 21:15

Klub Pojedynków

wh_wielka_sala

LP PROFESOR RANGA
1.

Martin McCarthy

Dyrektor, Zaklęcia i Uroki

318

Konkursy: 22

Udział w uroczystościach: 31

Nauczanie: 37

Nadobowiązkowa pomoc: 151

Inne: 77

2.

Krzysiek Kot

Numerologia

188

Konkursy: 17

Udział w uroczystościach: 4

Nauczanie: 16

Nadobowiązkowa pomoc: 96

Inne: 55

3.

Naija Kamalasundari

Wicedyrektor, Wróżbiarstwo

171

Konkursy: 11

Udział w uroczystościach: 5

Nauczanie: 5

Nadobowiązkowa pomoc: 85

Inne: 65

4.

Nyssa Shadow

Zarząd, Transmutacja kl. II i III

151

Konkursy: 14

Udział w uroczystościach: 2

Nauczanie: 20

Nadobowiązkowa pomoc: 68

Inne: 47

5.

Hoster Hightower

Astronomia

138

Konkursy: 0

Udział w uroczystościach: 2

Nauczanie: 5

Nadobowiązkowa pomoc: 93

Inne: 38

6.

Kayla E. Morra

Latanie, Quidditch

29

Konkursy: 0

Udział w uroczystościach: 1

Nauczanie: 0

Nadobowiązkowa pomoc: 20

Inne: 8

7.

Nicolas Wand

Smokologia

7

Konkursy: -1

Udział w uroczystościach: 0

Nauczanie: 0

Nadobowiązkowa pomoc: 5

Inne: 3

8.

Piotr McGorlski

Mugoloznawstwo

6

Konkursy: 0

Udział w uroczystościach: 3

Nauczanie: 0

Nadobowiązkowa pomoc: 3

Inne: 0

9.

Alexandra Martell

Dyrektor, Transmutacja kl. I

7

Konkursy: 0

Udział w uroczystościach: 1

Nauczanie: 0

Nadobowiązkowa pomoc: 5

Inne: 0

10.

Ann Riddley

Eliksiry

3

Konkursy: 0

Udział w uroczystościach: 0

Nauczanie: 0

Nadobowiązkowa pomoc: 3

Inne: 0

.

Beauty Barea

OnMS kl. III

3

Konkursy: 0

Udział w uroczystościach: 2

Nauczanie: 0

Nadobowiązkowa pomoc: 1

Inne: 0

.

Kirya Melania Holt

OpCM kl. I

3

Konkursy: 0

Udział w uroczystościach: 2

Nauczanie: 0

Nadobowiązkowa pomoc: 1

Inne: 0

.

Rafael Weden

Językoznawstwo

3

Konkursy: 0

Udział w uroczystościach: 1

Nauczanie: 0

Nadobowiązkowa pomoc: 2

Inne: 0

14.

James Smith

OnMS kl. II

2

Konkursy: 0

Udział w uroczystościach: 2

Nauczanie: 0

Nadobowiązkowa pomoc: 0

Inne: 0

15.

Arianne Clair

Czarna Magia

1

Konkursy: 0

Udział w uroczystościach: 1

Nauczanie: 0

Nadobowiązkowa pomoc: 0

Inne: 0

.

Jasper McCarthy

OPCM kl. III

1

Konkursy: 0

Udział w uroczystościach: 1

Nauczanie: 0

Nadobowiązkowa pomoc: 0

Inne: 0

17.

Perkins Del Alpaka

Starożytne Runy

0

Konkursy: 0

Udział w uroczystościach: 3

Nauczanie: -4

Nadobowiązkowa pomoc: 2

Inne: -1

18.

Chaz Riley

Zielarstwo

-1

Konkursy: 0

Udział w uroczystościach: 0

Nauczanie: -2

Nadobowiązkowa pomoc: 0

Inne: 1

19.

Marcin McGreen

WoMMiR

-2

Konkursy: 0

Udział w uroczystościach: 0

Nauczanie: -10

Nadobowiązkowa pomoc: 8

Inne: 0

20.

Braco Miko

Historia Magii

-9

Konkursy: 0

Udział w uroczystościach: 0

Nauczanie: -12

Nadobowiązkowa pomoc: 3

Inne: 0

21.

Katherine Preston

Klub Pojedynków

-37

Konkursy: 0

Udział w uroczystościach: 1

Nauczanie: -49

Nadobowiązkowa pomoc: 8

Inne: 3

LP PROFESOR RANGA
1.

Martin McCarthy

Dyrektor, Zaklęcia i Uroki

318

Konkursy: 22

Udział w uroczystościach: 31

Nauczanie: 37

Nadobowiązkowa pomoc: 151

Inne: 77

2.

Krzysiek Kot

Numerologia

188

Konkursy: 17

Udział w uroczystościach: 4

Nauczanie: 16

Nadobowiązkowa pomoc: 96

Inne: 55

3.

Naija Kamalasundari

Wicedyrektor, Wróżbiarstwo

171

Konkursy: 11

Udział w uroczystościach: 5

Nauczanie: 5

Nadobowiązkowa pomoc: 85

Inne: 65

4.

Nyssa Shadow

Zarząd, Transmutacja kl. II i III

151

Konkursy: 14

Udział w uroczystościach: 2

Nauczanie: 20

Nadobowiązkowa pomoc: 68

Inne: 47

5.

Hoster Hightower

Astronomia

138

Konkursy: 0

Udział w uroczystościach: 2

Nauczanie: 5

Nadobowiązkowa pomoc: 93

Inne: 38

6.

Kayla E. Morra

Latanie, Quidditch

29

Konkursy: 0

Udział w uroczystościach: 1

Nauczanie: 0

Nadobowiązkowa pomoc: 20

Inne: 8

7.

Nicolas Wand

Smokologia

7

Konkursy: -1

Udział w uroczystościach: 0

Nauczanie: 0

Nadobowiązkowa pomoc: 5

Inne: 3

8.

Piotr McGorlski

Mugoloznawstwo

6

Konkursy: 0

Udział w uroczystościach: 3

Nauczanie: 0

Nadobowiązkowa pomoc: 3

Inne: 0

9.

Alexandra Martell

Dyrektor, Transmutacja kl. I

7

Konkursy: 0

Udział w uroczystościach: 1

Nauczanie: 0

Nadobowiązkowa pomoc: 5

Inne: 0

10.

Ann Riddley

Eliksiry

3

Konkursy: 0

Udział w uroczystościach: 0

Nauczanie: 0

Nadobowiązkowa pomoc: 3

Inne: 0

.

Beauty Barea

OnMS kl. III

3

Konkursy: 0

Udział w uroczystościach: 2

Nauczanie: 0

Nadobowiązkowa pomoc: 1

Inne: 0

.

Kirya Melania Holt

OpCM kl. I

3

Konkursy: 0

Udział w uroczystościach: 2

Nauczanie: 0

Nadobowiązkowa pomoc: 1

Inne: 0

.

Rafael Weden

Językoznawstwo

3

Konkursy: 0

Udział w uroczystościach: 1

Nauczanie: 0

Nadobowiązkowa pomoc: 2

Inne: 0

14.

James Smith

OnMS kl. II

2

Konkursy: 0

Udział w uroczystościach: 2

Nauczanie: 0

Nadobowiązkowa pomoc: 0

Inne: 0

15.

Arianne Clair

Czarna Magia

1

Konkursy: 0

Udział w uroczystościach: 1

Nauczanie: 0

Nadobowiązkowa pomoc: 0

Inne: 0

.

Jasper McCarthy

OPCM kl. III

1

Konkursy: 0

Udział w uroczystościach: 1

Nauczanie: 0

Nadobowiązkowa pomoc: 0

Inne: 0

17.

Perkins Del Alpaka

Starożytne Runy

0

Konkursy: 0

Udział w uroczystościach: 3

Nauczanie: -4

Nadobowiązkowa pomoc: 2

Inne: -1

18.

Chaz Riley

Zielarstwo

-1

Konkursy: 0

Udział w uroczystościach: 0

Nauczanie: -2

Nadobowiązkowa pomoc: 0

Inne: 1

19.

Marcin McGreen

WoMMiR

-2

Konkursy: 0

Udział w uroczystościach: 0

Nauczanie: -10

Nadobowiązkowa pomoc: 8

Inne: 0

20.

Braco Miko

Historia Magii

-9

Konkursy: 0

Udział w uroczystościach: 0

Nauczanie: -12

Nadobowiązkowa pomoc: 3

Inne: 0

21.

Katherine Preston

Klub Pojedynków

-37

Konkursy: 0

Udział w uroczystościach: 1

Nauczanie: -49

Nadobowiązkowa pomoc: 8

Inne: 3

Najlepsi uczniowie:

Aurell Coral 1272 pkt
Sophie Fitz 1226 pkt
Nereida Wengs 586 pkt
Aurora Fly 427 pkt
Bonnie Lovegood 179 pkt

Opiekun: James Smith

Prefekt: Nereida Wengs

Prefekt: Sophie Fitz

Kapitan: Nereida Wengs

Specjalista: Aurell Coral


zobacz więcej

Najlepsi uczniowie:

Patrycja Malfoy 1811 pkt
Nicole de Mortier 901 pkt
Drarra Maltter 756 pkt
Nathalie Benson Slytherin 341 pkt
Doris Shey 242 pkt

Opiekun: Kirya M. Holt

Prefekt: Patrycja Malfoy

Prefekt: Nicole de Mortier

Kapitan: Drarra Maltter

Specjalista: Eliza Revf


zobacz więcej

Najnowszy numer kleksa już w lutym!

Red. naczelny: Nyssa Shadow

Sowa: redakcja.kleks@gmail.com

Nabór: OTWARTY


zobacz więcej

© 2005-2018 Dyrekcja i Zarząd WH. Wszelkie prawa zastrzeżone

Designed&Developed: Xeme Graphics: Kayla Content: Społeczność WH

 Nasza strona korzysta z ciasteczek, ale takich bez masła, bo podrożało.