1893
Kayla Eulalia McCarthy 504 pkt
Kamil K.S. 310 pkt
Sol Scarlet 131 pkt
Christian Silverstein 120 pkt
Elleonora Windsor 67 pkt
1602
Tamias McEvoy 503 pkt
Lavender Cooper 361 pkt
David Ygg 332 pkt
Rosalia Rossard 312 pkt
Aisha Myvin 39 pkt
2031
James Smith 636 pkt
Jaim Eilhart 546 pkt
Nereida Wengs 527 pkt
Susan Reton 292 pkt
Demian Harsh 30 pkt
4353
Kirya Melania Holt 761 pkt
Asteria Regina Gold 569 pkt
Ginny Luna 561 pkt
Emily Bladwood 527 pkt
Yasmine Aileen 348 pkt

Ostatnie newsy

  • 26.09, godz. 21:20 - Rada pedagogiczna w wh_nauczyciele
  • 30.09, godz. 17:00 - Wrześniowy wypad do Hogsmeade w wh_hogsmeade

Uczniów

Gryffindor

84

Hufflepuff

90

Ravenclaw

87

Slytherin

88

Ogółem

349

W rezerwie

1
Wyszukaj ucznia:

18:40-19:15

OpCM

wh_sala_1

19:20-19:55

Eliksiry

wh_lochy

20:00-20:35

Latanie

wh_sala_1

20:40-21:15

Latanie

wh_sala_1

18:00-18:35

OpCM

wh_sala_2

18:40-19:15

Językoznawstwo

wh_biblioteka

19:20-19:55

Językoznawstwo

wh_biblioteka

20:00-20:35

Historia Magii

wh_sala_2

20:40-21:15

Zielarstwo

wh_cieplarnia

19:20-19:55

OpCM

wh_sala_3

20:00-20:35

OpCM

wh_sala_3

20:40-21:15

Historia Magii

wh_sala_3

Zapraszamy do zapisów na XXXV rok szkolny!

Obecnie testujemy nową wersję strony. Jeśli zauważysz błąd w działaniu, zgłoś do dyrekcji szkoły!

W naszej szkole trwa pierwszy tydzień nauki!


Uczniów

Gryffindor

84

Hufflepuff

90

Ravenclaw

87

Slytherin

88

Ogółem

349

W rezerwie

1
Wyszukaj ucznia:

18:40-19:15

OpCM

wh_sala_1

19:20-19:55

Eliksiry

wh_lochy

20:00-20:35

Latanie

wh_sala_1

20:40-21:15

Latanie

wh_sala_1

18:00-18:35

OpCM

wh_sala_2

18:40-19:15

Językoznawstwo

wh_biblioteka

19:20-19:55

Językoznawstwo

wh_biblioteka

20:00-20:35

Historia Magii

wh_sala_2

20:40-21:15

Zielarstwo

wh_cieplarnia

19:20-19:55

OpCM

wh_sala_3

20:00-20:35

OpCM

wh_sala_3

20:40-21:15

Historia Magii

wh_sala_3

LP PROFESOR RANGA
1.

Martin McCarthy

Zaklęcia i Uroki

289

Konkursy: 22

Udział w uroczystościach: 29

Nauczanie: 41

Nadobowiązkowa pomoc: 130

Inne: 67

2.

Krzysiek Kot

Numerologia

184

Konkursy: 17

Udział w uroczystościach: 4

Nauczanie: 16

Nadobowiązkowa pomoc: 93

Inne: 54

3.

Naija Kamalasundari

Dyrektor, Wróżbiarstwo

157

Konkursy: 11

Udział w uroczystościach: 3

Nauczanie: 5

Nadobowiązkowa pomoc: 76

Inne: 62

4.

Nyssa Shadow

Transmutacja

148

Konkursy: 14

Udział w uroczystościach: 2

Nauczanie: 24

Nadobowiązkowa pomoc: 61

Inne: 47

5.

Alan Moonstone

Dyrektor, Eliksiry

134

Konkursy: 9

Udział w uroczystościach: 3

Nauczanie: 35

Nadobowiązkowa pomoc: 53

Inne: 33

6.

Hoster Hightower

Astronomia

129

Konkursy: 0

Udział w uroczystościach: 2

Nauczanie: 5

Nadobowiązkowa pomoc: 86

Inne: 38

7.

Alexander Collotye

Czarna Magia

39

Konkursy: 1

Udział w uroczystościach: 0

Nauczanie: 0

Nadobowiązkowa pomoc: 23

Inne: 15

8.

Kathleen Black

Smokologia, OnMS kl. III

17

Konkursy: 3

Udział w uroczystościach: 0

Nauczanie: 0

Nadobowiązkowa pomoc: 5

Inne: 9

9.

Violett Moonstone

WoHP

12

Konkursy: 0

Udział w uroczystościach: 2

Nauczanie: -6

Nadobowiązkowa pomoc: 2

Inne: 14

10.

Przemek Brian

Zielarstwo

11

Konkursy: 17

Udział w uroczystościach: 0

Nauczanie: -34

Nadobowiązkowa pomoc: 22

Inne: 6

11.

Nicolas Wand

OnMS kl. II

0

Konkursy: 0

Udział w uroczystościach: 0

Nauczanie: 0

Nadobowiązkowa pomoc: 0

Inne: 0

.

Marcin McGreen

WoMMiR

0

Konkursy: 0

Udział w uroczystościach: 0

Nauczanie: 0

Nadobowiązkowa pomoc: 0

Inne: 0

.

Emily Thomas

Językoznawstwo

0

Konkursy: 0

Udział w uroczystościach: 0

Nauczanie: 0

Nadobowiązkowa pomoc: 0

Inne: 0

14.

Braco Miko

Historia Magii

-10

Konkursy: 0

Udział w uroczystościach: 0

Nauczanie: -10

Nadobowiązkowa pomoc: 0

Inne: 0

13.

Katherine Preston

Klub Pojedynków

-36

Konkursy: 0

Udział w uroczystościach: 1

Nauczanie: -43

Nadobowiązkowa pomoc: 6

Inne: 0

14.

Patrycja Whiteowl

Starożytne Runy

-58

Konkursy: 0

Udział w uroczystościach: 0

Nauczanie: -58

Nadobowiązkowa pomoc: 0

Inne: 0

LP PROFESOR RANGA
1.

Martin McCarthy

Zaklęcia i Uroki

289

Konkursy: 22

Udział w uroczystościach: 29

Nauczanie: 41

Nadobowiązkowa pomoc: 130

Inne: 67

2.

Krzysiek Kot

Numerologia

184

Konkursy: 17

Udział w uroczystościach: 4

Nauczanie: 16

Nadobowiązkowa pomoc: 93

Inne: 54

3.

Naija Kamalasundari

Dyrektor, Wróżbiarstwo

157

Konkursy: 11

Udział w uroczystościach: 3

Nauczanie: 5

Nadobowiązkowa pomoc: 76

Inne: 62

4.

Nyssa Shadow

Transmutacja

148

Konkursy: 14

Udział w uroczystościach: 2

Nauczanie: 24

Nadobowiązkowa pomoc: 61

Inne: 47

5.

Alan Moonstone

Dyrektor, Eliksiry

134

Konkursy: 9

Udział w uroczystościach: 3

Nauczanie: 35

Nadobowiązkowa pomoc: 53

Inne: 33

6.

Hoster Hightower

Astronomia

129

Konkursy: 0

Udział w uroczystościach: 2

Nauczanie: 5

Nadobowiązkowa pomoc: 86

Inne: 38

7.

Alexander Collotye

Czarna Magia

39

Konkursy: 1

Udział w uroczystościach: 0

Nauczanie: 0

Nadobowiązkowa pomoc: 23

Inne: 15

8.

Kathleen Black

Smokologia, OnMS kl. III

17

Konkursy: 3

Udział w uroczystościach: 0

Nauczanie: 0

Nadobowiązkowa pomoc: 5

Inne: 9

9.

Violett Moonstone

WoHP

12

Konkursy: 0

Udział w uroczystościach: 2

Nauczanie: -6

Nadobowiązkowa pomoc: 2

Inne: 14

10.

Przemek Brian

Zielarstwo

11

Konkursy: 17

Udział w uroczystościach: 0

Nauczanie: -34

Nadobowiązkowa pomoc: 22

Inne: 6

11.

Nicolas Wand

OnMS kl. II

0

Konkursy: 0

Udział w uroczystościach: 0

Nauczanie: 0

Nadobowiązkowa pomoc: 0

Inne: 0

.

Marcin McGreen

WoMMiR

0

Konkursy: 0

Udział w uroczystościach: 0

Nauczanie: 0

Nadobowiązkowa pomoc: 0

Inne: 0

.

Emily Thomas

Językoznawstwo

0

Konkursy: 0

Udział w uroczystościach: 0

Nauczanie: 0

Nadobowiązkowa pomoc: 0

Inne: 0

14.

Braco Miko

Historia Magii

-10

Konkursy: 0

Udział w uroczystościach: 0

Nauczanie: -10

Nadobowiązkowa pomoc: 0

Inne: 0

13.

Katherine Preston

Klub Pojedynków

-36

Konkursy: 0

Udział w uroczystościach: 1

Nauczanie: -43

Nadobowiązkowa pomoc: 6

Inne: 0

14.

Patrycja Whiteowl

Starożytne Runy

-58

Konkursy: 0

Udział w uroczystościach: 0

Nauczanie: -58

Nadobowiązkowa pomoc: 0

Inne: 0

  • 26.09, godz. 21:20 - Rada pedagogiczna w wh_nauczyciele
  • 30.09, godz. 17:00 - Wrześniowy wypad do Hogsmeade w wh_hogsmeade

GRYFFINDOR

Opiekun: Martin McCarthy

Prefekt: Kayla Eulalia McCarthy

Prefekt: ?

Kapitan Kayla Eulalia McCarthy

Specjalista: -

HUFFLEPUFF

Opiekun: Krzysiek Kot

Prefekt: Lavender Cooper

Prefekt: Tamias McEvoy

Kapitan: Tamias McEvoy

Specjalista: -

RAVENCLAW

Opiekun: Kathleen Black

Prefekt: Susan Reton

Prefekt: James Smith

Kapitan: -

Specjalista: -

SLYTHERIN

Opiekun: Paula Rodriguez

Prefekt: Emily Bladwood

Prefekt: Josephine Lloyd

Kapitan: Quinn Black

Specjalista: -


Prefekt naczelny:

Nereida Wengs


Prefekt naczelny:

Kirya Melania Holt

Najnowszy numer kleksa już -!

Red. naczelny: Nyssa Shadow

Sowa: redakcja.kleks@gmail.com

Nabór: OTWARTY

© 2005-2016 Dyrekcja i Zarząd WH. Wszelkie prawa zastrzeżone

Designed&Developed: Xeme Graphics: Sloan Content: Społeczność WH

 Nasza strona korzysta z ciasteczek, chyba że Isabell wszystkie zjadła.