Uczniów

Gryffindor

179

Hufflepuff

119

Ravenclaw

127

Slytherin

147

Ogółem

572

W rezerwie

0
Wyszukaj ucznia:

Najlepsi uczniowie:

Arielle Johanson 706 pkt
Ursula Thot 446 pkt
Violett Moonstone 412 pkt
Adeline Valentine 339 pkt
Sebastain Kostyk 320 pkt

Opiekun: prof. Alexis Reid

Prefekt: Arielle Johanson

Prefekt: Zuza White

Kapitan: -

Specjalista: -


zobacz więcej

Najlepsi uczniowie:

Tris Darkness 762 pkt
Amelia Ingling 328 pkt
Felix Travers 165 pkt
Semper Fidelis 164 pkt
Rosemary Torener 55 pkt

Opiekun: prof. Jason Wolfblack

Prefekt: Tris Darkness

Prefekt: Semper Honeste

Kapitan: -

Specjalista: -


zobacz więcej

Uczniów

Gryffindor

179

Hufflepuff

119

Ravenclaw

127

Slytherin

147

Ogółem

572

W rezerwie

0
Wyszukaj ucznia:

20:40 - 21:15

Wróżbiarstwo

wh_wieza_polnocna

18:40 - 19:15

Astronomia

wh_wieza_astronomiczna

19:20 - 19:55

Mugoloznawstwo

wh_sala_2

19:20 - 19:55

Czarna Magia

wh_lochy

20:00 - 20:35

Mugoloznawstwo

wh_sala_2

20:40 - 21:15

Wróżbiarstwo

wh_wieza_polnocna

19:20 - 19:55

Starożytne Runy

wh_sala_3

20:00 - 20:35

Starożytne Runy

wh_sala_3

20:00 - 20:35

Czarna Magia

wh_lochy

20:40 - 21:15

WoMMiR

wh_lochy

20:40 - 21:15

Wróżbiarstwo

wh_wieza_polnocna

  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA
1800 OPCM2
Egzamin praktyczny
Jasper McCarthy Historia Magii1
Egzamin rozszerzony
Naija Kamalasundari OnMS4
Egzamin praktyczny
James Smith
Martin McCarthy Rafael Weden  
1900 Czarna Magia1
Egzamin podstawowy
Martin McCarthy Starożytne Runy1
Egzamin podstawowy
Alexandra Martell Mugoloznawstwo1
Egzamin podstawowy
Naija Kamalasundari
James Smith Rafael Weden Arianne Clair
2000 Historia Magii1
Egzamin podstawowy
Martin McCarthy Transmutacja2
Egzamin praktyczny
Alexandra Martell OnMS1
Egzamin rozszerzony
Naija Kamalasundari
Marcin McGreen Marcin McGreen
Arianne Clair
2100 Transmutacja1
Egzamin podstawowy
Martin McCarthy OPCM1
Egzamin podstawowy
Alexandra Martell  
 
  James Smith
 
  CZWARTEK PIĄTEK
1800      
 
 
 
1900        
   
2000        
   
2100        
   

1 egzamin odbywa się w Wielkiej Sali (wh_wielka_sala)
2 egzamin odbywa się w sali lekcyjnej 3 (wh_sala_3)
3 egzamin odbywa się w lochach (wh_lochy)
4 egzamin odbywa się na błoniach (wh_blonia)
5 egzamin odbywa się w cieplarni (wh_cieplarnia)
6 egzamin odbywa się w wieży północnej (wh_wieza_polnocna)
7 egzamin odbywa się w wieży astronomicznej (wh_wieza_astronomiczna)

  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA
1800 OPCM2
Egzamin praktyczny
Jasper McCarthy Historia Magii1
Egzamin rozszerzony
Naija Kamalasundari OnMS4
Egzamin praktyczny
James Smith
Martin McCarthy Rafael Weden  
1900 Czarna Magia1
Egzamin podstawowy
Martin McCarthy Starożytne Runy1
Egzamin podstawowy
Alexandra Martell Mugoloznawstwo1
Egzamin podstawowy
Naija Kamalasundari
James Smith Rafael Weden Arianne Clair
2000 Historia Magii1
Egzamin podstawowy
Martin McCarthy Transmutacja2
Egzamin praktyczny
Alexandra Martell OnMS1
Egzamin rozszerzony
Naija Kamalasundari
Marcin McGreen Marcin McGreen
Arianne Clair
2100 Transmutacja1
Egzamin podstawowy
Martin McCarthy OPCM1
Egzamin podstawowy
Alexandra Martell  
 
  James Smith
 
  CZWARTEK PIĄTEK
1800      
 
 
 
1900        
   
2000        
   
2100        
   

1 egzamin odbywa się w Wielkiej Sali (wh_wielka_sala)
2 egzamin odbywa się w sali lekcyjnej 3 (wh_sala_3)
3 egzamin odbywa się w lochach (wh_lochy)
4 egzamin odbywa się na błoniach (wh_blonia)
5 egzamin odbywa się w cieplarni (wh_cieplarnia)
6 egzamin odbywa się w wieży północnej (wh_wieza_polnocna)
7 egzamin odbywa się w wieży astronomicznej (wh_wieza_astronomiczna)

20:40 - 21:15

Wróżbiarstwo

wh_wieza_polnocna

18:40 - 19:15

Astronomia

wh_wieza_astronomiczna

19:20 - 19:55

Mugoloznawstwo

wh_sala_2

19:20 - 19:55

Czarna Magia

wh_lochy

20:00 - 20:35

Mugoloznawstwo

wh_sala_2

20:40 - 21:15

Wróżbiarstwo

wh_wieza_polnocna

19:20 - 19:55

Starożytne Runy

wh_sala_3

20:00 - 20:35

Starożytne Runy

wh_sala_3

20:00 - 20:35

Czarna Magia

wh_lochy

20:40 - 21:15

WoMMiR

wh_lochy

20:40 - 21:15

Wróżbiarstwo

wh_wieza_polnocna

Najlepsi uczniowie:

Aurell Coral 495 pkt
Sophie Fitz 402 pkt
Tequile Lovegood 394 pkt
Taylor Swift 366 pkt
Jacob Hernandez 359 pkt

Opiekun: prof. Marcin McGreen

Prefekt: Sophie Fitz

Prefekt: Jacob Hernandez

Kapitan: -

Specjalista: -

Prefekt naczelny: Aurell Coral


zobacz więcej

Najlepsi uczniowie:

Caitriona Ravassa 1064 pkt
Nicole de Mortier 922 pkt
Anis Eileen 471 pkt
Miyeon Kim 182 pkt
Erin Heartfilia 150 pkt

Opiekun: prof. Jasper McCarthy

Prefekt: Caitriona Ravassa

Prefekt: -

Kapitan: -

Specjalista: -

Prefekt naczelny: Nicole de Mortier


zobacz więcej

Najnowszy numer kleksa już w maju!

Red. naczelny: Arianne Clair
Jasper McCarthy

Sowa: redakcja.kleks@gmail.com

Nabór: OTWARTY


zobacz więcej

© 2005-2018 Dyrekcja i Zarząd WH. Wszelkie prawa zastrzeżone

Designed&Developed: Xeme Graphics: Kayla Content: Społeczność WH

 Nasza strona korzysta z ciasteczek, ale takich bez masła, bo podrożało.