Uczniów

Gryffindor

176

Hufflepuff

124

Ravenclaw

98

Slytherin

173

Ogółem

571

W rezerwie

1
Wyszukaj ucznia:

    Najlepsi uczniowie:

    Hermi McJohn 1156 pkt
    Daria Valiente 728 pkt
    Lemin Poznański 501 pkt
    Will White 340 pkt
    Nelia Anderson 251 pkt

    Opiekun: prof. Arsen McGreen

    Prefekt: Hermi McJohn

    Prefekt: Lemin Poznański

    Kapitan: -

    Specjalista: -


    zobacz więcej

    Najlepsi uczniowie:

    Laura Wagner 1021 pkt
    Loren Snape 627 pkt
    Ralph Limb 448 pkt
    Nessa Anarion 197 pkt
    Ellie Sulliven 193 pkt

    Opiekun: prof. Aurora Fly

    Prefekt: Laura Wagner

    Prefekt: Nessa Anarion

    Kapitan: -

    Specjalista: -


    zobacz więcej

    Uczniów

    Gryffindor

    176

    Hufflepuff

    124

    Ravenclaw

    98

    Slytherin

    173

    Ogółem

    571

    W rezerwie

    1
    Wyszukaj ucznia:

    18:00-21:00

    Numerologia

    wh_wieza_polnocna

    18:00-21:00

    Numerologia

    wh_wieza_polnocna

    18:00-21:00

    Numerologia

    wh_wieza_polnocna

      PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA
    1900 OnMS1
    Egzamin rozszerzony
    Martin McCarthy Starożytne Runy1
    Egzamin podstawowy
    Jasper McCarthy Transmutacja1
    Egzamin rozszerzony
    Jasper McCarthy
    Arsen McGreen Arsen McGreen Braco Miko
    2000 WoMMiR1
    Egzamin rozszerzony
    Martin McCarthy Czarna Magia1
    Egzamin podstawowy
    Jasper McCarthy Starożytne Runy1
    Egzamin rozszerzony
    OpCM1
    Egzamin podstawowy
    Arsen McGreen
    Aurora Fly Aurora Fly Braco Miko
    2100 OnMS1
    Egzamin podstawowy
    Martin McCarthy Czarna Magia1
    Egzamin rozszerzony
    Jasper McCarthy WoMMIR1
    Egzamin podstawowy
    Astronomia1
    Egzamin podstawowy
    Naija Kamalasundari
    Braco Miko Aurora Fly Sophie Fitz
      CZWARTEK PIĄTEK
    1900 -
    Zaklęcia1
    Egzamin rozszerzony
    Naija Kamalasundari
    - Aurell Coral
    2000 Transmutacja1
    Egzamin podstawowy
    Naija Kamalasundari OpCM1
    Egzamin rozszerzony
    Naija Kamalasundari
    Aurell Coral Arsen McGreen
    2100 Zaklęcia1
    Egzamin podstawowy
    Naija Kamalasundari Zielarstwo1
    Egzamin podstawowy
    Jasper McCarthy
    Aurell Coral Sophie Fitz

    1 egzamin odbywa się w Wielkiej Sali (wh_wielka_sala)
    2 egzamin odbywa się w sali lekcyjnej 3 (wh_sala_3)
    3 egzamin odbywa się w lochach (wh_lochy)
    4 egzamin odbywa się na błoniach (wh_blonia)
    5 egzamin odbywa się w cieplarni (wh_cieplarnia)
    6 egzamin odbywa się w wieży północnej (wh_wieza_polnocna)
    7 egzamin odbywa się w wieży astronomicznej (wh_wieza_astronomiczna)

      PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA
    1900 OnMS1
    Egzamin rozszerzony
    Martin McCarthy Starożytne Runy1
    Egzamin podstawowy
    Jasper McCarthy Transmutacja1
    Egzamin rozszerzony
    Jasper McCarthy
    Arsen McGreen Arsen McGreen Braco Miko
    2000 WoMMiR1
    Egzamin rozszerzony
    Martin McCarthy Czarna Magia1
    Egzamin podstawowy
    Jasper McCarthy Starożytne Runy1
    Egzamin rozszerzony
    OpCM1
    Egzamin podstawowy
    Arsen McGreen
    Aurora Fly Aurora Fly Braco Miko
    2100 OnMS1
    Egzamin podstawowy
    Martin McCarthy Czarna Magia1
    Egzamin rozszerzony
    Jasper McCarthy WoMMIR1
    Egzamin podstawowy
    Astronomia1
    Egzamin podstawowy
    Naija Kamalasundari
    Braco Miko Aurora Fly Sophie Fitz
      CZWARTEK PIĄTEK
    1900 -
    Zaklęcia1
    Egzamin rozszerzony
    Naija Kamalasundari
    - Aurell Coral
    2000 Transmutacja1
    Egzamin podstawowy
    Naija Kamalasundari OpCM1
    Egzamin rozszerzony
    Naija Kamalasundari
    Aurell Coral Arsen McGreen
    2100 Zaklęcia1
    Egzamin podstawowy
    Naija Kamalasundari Zielarstwo1
    Egzamin podstawowy
    Jasper McCarthy
    Aurell Coral Sophie Fitz

    1 egzamin odbywa się w Wielkiej Sali (wh_wielka_sala)
    2 egzamin odbywa się w sali lekcyjnej 3 (wh_sala_3)
    3 egzamin odbywa się w lochach (wh_lochy)
    4 egzamin odbywa się na błoniach (wh_blonia)
    5 egzamin odbywa się w cieplarni (wh_cieplarnia)
    6 egzamin odbywa się w wieży północnej (wh_wieza_polnocna)
    7 egzamin odbywa się w wieży astronomicznej (wh_wieza_astronomiczna)

    18:00-21:00

    Numerologia

    wh_wieza_polnocna

    18:00-21:00

    Numerologia

    wh_wieza_polnocna

    18:00-21:00

    Numerologia

    wh_wieza_polnocna

    Najlepsi uczniowie:

    Sunniva Sorensen 2563 pkt
    Helen Carter 1361 pkt
    Elizabeth Pulze 1083 pkt
    Nicolas Cane 792 pkt
    Jane Smartowl 670 pkt

    Opiekun: prof. Sophie Fitz

    Prefekt: Elizabeth Pulze

    Prefekt: Helen Carter

    Kapitan: -

    Specjalista: -

    Prefekt naczelny: Sunniva Sorensen


    zobacz więcej

    Najlepsi uczniowie:

    Suzanne Grades 2663 pkt
    Cierra Rhodes 1902 pkt
    Blair Salvatore 1788 pkt
    Merica McGreen 1074 pkt
    Iwan Nikitowicz 738 pkt

    Opiekun: prof. Ivy Sparks

    Prefekt: Blair Salvatore

    Prefekt: Cierra Rhodes

    Kapitan: -

    Specjalista: -

    Prefekt naczelny: Suzanne Grades


    zobacz więcej

      Najnowszy numer Kleksa już we wrześniu!

      Red. naczelny: Sophie Fitz

      Sowa: redakcja.kleks@gmail.com

      Nabór: OTWARTY


      zobacz więcej

      © 2005-2019 Dyrekcja i Zarząd WH. Wszelkie prawa zastrzeżone

      Designed&Developed: Xeme Graphics: Kayla Content: Społeczność WH

       Nasza strona korzysta z ciasteczek, ale takich bez masła, bo podrożało.