Uczniów

Gryffindor

234

Hufflepuff

136

Ravenclaw

137

Slytherin

211

Ogółem

718

W rezerwie

1
Wyszukaj ucznia:

    Najlepsi uczniowie:

    Cassie Moon 303 pkt
    Ursula Thot 275 pkt
    Sophie Jacobson 176 pkt
    Ellie Shadow 154 pkt
    Sebastian Kostyk 151 pkt

    Opiekun: prof. Asumay Brown

    Prefekt: Ursula Thot

    Prefekt: Cassie Moon

    Kapitan: -

    Specjalista: -


    zobacz więcej

    Najlepsi uczniowie:

    Johny Franklin 185 pkt
    Lauren Black 147 pkt
    Ariana North 123 pkt
    Severus Black 97 pkt
    Anica Duquesne 84 pkt

    Opiekun: prof. Hope Hathaway

    Prefekt: Lauren Black

    Prefekt: Semper Fidelis

    Kapitan: -

    Specjalista: -


    zobacz więcej

    Uczniów

    Gryffindor

    234

    Hufflepuff

    136

    Ravenclaw

    137

    Slytherin

    211

    Ogółem

    718

    W rezerwie

    1
    Wyszukaj ucznia:

    18:40-19:15

    Astronomia

    wh_wieza_astronomiczna

    19:20-19:55

    Eliksiry

    wh_lochy

    20:00-20:35

    Historia Magii

    wh_sala_1

    20:40-21:15

    Transmutacja

    wh_sala_1

    18:40-19:15

    Eliksiry

    wh_lochy

    19:20-19:55

    Historia Magii

    wh_sala_2

    20:00-20:35

    Zielarstwo

    wh_cieplarnia

    20:40-21:15

    Starożytne runy

    wh_wieza_polnocna

    18:40-19:15

    Eliksiry

    wh_lochy

      PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA
    1800 Zaklęcia1
    Egzamin podstawowy
    Rafael Weden OpCM1
    Egzamin rozszerzony
    Martin McCarthy Historia Magii1 Egzamin podstawowy Rafael Weden
    Asumay Renaldo-Lotman
    Transmutacja2 Egzamin podstawowy Martin McCarthy
    Ann Riddley Naija Kamalasundari Piotr McGorlski
    1900 Astr./Mugol.1
    Egzamin podstawowy
    Martin McCarthy Astr./Mugol.1
    Egzamin rozszerzony
    Martin McCarthy CM/SR1
    Egzamin rozszerzony
    Naija Kamalasundari
    Ann Riddley Jasper McCarthy Marcin McGreen
    2000 OpCM1
    Egzamin podstawowy
    Martin McCarthy Zaklęcia2
    Egzamin praktyczny
    Martin McCarthy WoMMiR1
    Egzamin podstawowy
    Naija Kamalasundari
    Ann Riddley Marcin McGreen Asumay Renaldo-Lotman
    2100 Transmutacja2
    Egzamin praktyczny
    Marcin McGreen HM/Zaklęcia1
    Egzamin rozszerzony
    Naija Kamalasundari Transmutacja1
    Egzamin rozszerzony
    Krzysiek Kot
    Rafael Weden Marcin McGreen
    Braco Miko
      CZWARTEK PIĄTEK
    1800   OnMS1
    Egzamin podstawowy
    Naija Kamalasundari
    Asumay Renaldo-Lotman
    1900 WoMMiR1
    Egzamin rozszerzony
    Krzysiek Kot Czarna Magia1
    Egzamin podstawowy
    Naija Kamalasundari
    Jasper McCarthy Marcin McGreen
    2000 Wróżbiarstwo6
    Egzamin podstawowy
    Martin McCarthy OnMS1
    Egzamin rozszerzony
    Naija Kamalasundari
    Asumay Renaldo-Lotman
    Piotr McGorlski
    2100 OpCM2
    Egzamin praktyczny
    Jasper McCarthy Starożytne Runy1
    Egzamin podstawowy
    Marcin McGreen
    Braco Miko Braco Miko

    1 egzamin odbywa się w Wielkiej Sali (wh_wielka_sala)
    2 egzamin odbywa się w sali lekcyjnej 3 (wh_sala_3)
    3 egzamin odbywa się w lochach (wh_lochy)
    4 egzamin odbywa się na błoniach (wh_blonia)
    5 egzamin odbywa się w cieplarni (wh_cieplarnia)
    6 egzamin odbywa się w wieży północnej (wh_wieza_polnocna)
    7 egzamin odbywa się w wieży astronomicznej (wh_wieza_astronomiczna)

      PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA
    1800 Zaklęcia1
    Egzamin podstawowy
    Rafael Weden OpCM1
    Egzamin rozszerzony
    Martin McCarthy Historia Magii1 Egzamin podstawowy Rafael Weden
    Asumay Renaldo-Lotman
    Transmutacja2 Egzamin podstawowy Martin McCarthy
    Ann Riddley Naija Kamalasundari Piotr McGorlski
    1900 Astr./Mugol.1
    Egzamin podstawowy
    Martin McCarthy Astr./Mugol.1
    Egzamin rozszerzony
    Martin McCarthy CM/SR1
    Egzamin rozszerzony
    Naija Kamalasundari
    Ann Riddley Jasper McCarthy Marcin McGreen
    2000 OpCM1
    Egzamin podstawowy
    Martin McCarthy Zaklęcia2
    Egzamin praktyczny
    Martin McCarthy WoMMiR1
    Egzamin podstawowy
    Naija Kamalasundari
    Ann Riddley Marcin McGreen Asumay Renaldo-Lotman
    2100 Transmutacja2
    Egzamin praktyczny
    Marcin McGreen HM/Zaklęcia1
    Egzamin rozszerzony
    Naija Kamalasundari Transmutacja1
    Egzamin rozszerzony
    Krzysiek Kot
    Rafael Weden Marcin McGreen
    Braco Miko
      CZWARTEK PIĄTEK
    1800   OnMS1
    Egzamin podstawowy
    Naija Kamalasundari
    Asumay Renaldo-Lotman
    1900 WoMMiR1
    Egzamin rozszerzony
    Krzysiek Kot Czarna Magia1
    Egzamin podstawowy
    Naija Kamalasundari
    Jasper McCarthy Marcin McGreen
    2000 Wróżbiarstwo6
    Egzamin podstawowy
    Martin McCarthy OnMS1
    Egzamin rozszerzony
    Naija Kamalasundari
    Asumay Renaldo-Lotman
    Piotr McGorlski
    2100 OpCM2
    Egzamin praktyczny
    Jasper McCarthy Starożytne Runy1
    Egzamin podstawowy
    Marcin McGreen
    Braco Miko Braco Miko

    1 egzamin odbywa się w Wielkiej Sali (wh_wielka_sala)
    2 egzamin odbywa się w sali lekcyjnej 3 (wh_sala_3)
    3 egzamin odbywa się w lochach (wh_lochy)
    4 egzamin odbywa się na błoniach (wh_blonia)
    5 egzamin odbywa się w cieplarni (wh_cieplarnia)
    6 egzamin odbywa się w wieży północnej (wh_wieza_polnocna)
    7 egzamin odbywa się w wieży astronomicznej (wh_wieza_astronomiczna)

    18:40-19:15

    Astronomia

    wh_wieza_astronomiczna

    19:20-19:55

    Eliksiry

    wh_lochy

    20:00-20:35

    Historia Magii

    wh_sala_1

    20:40-21:15

    Transmutacja

    wh_sala_1

    18:40-19:15

    Eliksiry

    wh_lochy

    19:20-19:55

    Historia Magii

    wh_sala_2

    20:00-20:35

    Zielarstwo

    wh_cieplarnia

    20:40-21:15

    Starożytne runy

    wh_wieza_polnocna

    18:40-19:15

    Eliksiry

    wh_lochy

    Najlepsi uczniowie:

    Ivy Sparks 472 pkt
    Sunniva Sorensen 399 pkt
    Rachel Queventine 390 pkt
    Tequile Lovegood 342 pkt
    Jacob Hernandez 214 pkt

    Opiekun: prof. Arsen McTireliath

    Prefekt: Rachel Queventine

    Prefekt: -

    Kapitan: -

    Specjalista: -

    Prefekt naczelny: Ivy Sparks


    zobacz więcej

    Najlepsi uczniowie:

    Nicole de Mortier 305 pkt
    Millicenta Septima Love 271 pkt
    Klara Sing 260 pkt
    Drarra Malfoy 208 pkt
    Naomi Watson 161 pkt

    Opiekun: prof. Jasper McCarthy

    Prefekt: Drarra Malfoy

    Prefekt: -

    Kapitan: -

    Specjalista: -

    Prefekt naczelny: Nicole de Mortier


    zobacz więcej

      Najnowszy numer kleksa już w styczniu

      Red. naczelny: Jasper McCarthy

      Sowa: redakcja.kleks@gmail.com

      Nabór: OTWARTY


      zobacz więcej

      © 2005-2019 Dyrekcja i Zarząd WH. Wszelkie prawa zastrzeżone

      Designed&Developed: Xeme Graphics: Kayla Content: Społeczność WH

       Nasza strona korzysta z ciasteczek, ale takich bez masła, bo podrożało.