Uczniów

Gryffindor

54

Hufflepuff

48

Ravenclaw

51

Slytherin

52

Ogółem

205

W rezerwie

13
Wyszukaj ucznia:
  • do 24.06 - Wysyłanie nauczycielom prac pisemnych na poziomie rozszerzonym
  • do 25.06, do godz. 19:59 - Podawanie wyników prac pisemnych na poziomie rozszerzonym

Najlepsi uczniowie:

Shanique Williams 639 pkt
Madlen Spoon 230 pkt
Marcin Grzybek 222 pkt
Julia Lincolm 127 pkt
Venis Kundik 68 pkt

Opiekun: Piotr McGorlski

Prefekt: Marcin Grzybek

Prefekt: Shanique Williams

Kapitan: Shanique Williams

Specjalista: Shanique Williams


zobacz więcej

Najlepsi uczniowie:

Lavender Cooper 1268 pkt
Paulina Mink 546 pkt
Miranda Crosschess 411 pkt
Alexadra Snape-Ridam 262 pkt
Ema Darkbone 205 pkt

Opiekun: Naija Kamalasundari

Prefekt: Ema Darkbone

Prefekt: Paulina Mink

Kapitan: -

Specjalista: -

Prefekt naczelny: Lavender Cooper


zobacz więcej

Uczniów

Gryffindor

54

Hufflepuff

48

Ravenclaw

51

Slytherin

52

Ogółem

205

W rezerwie

13
Wyszukaj ucznia:

18:00 - 18:35

Latanie

wh_sala_1

18:40 - 19:15

Latanie

wh_sala_1

19:20 - 19:55

OpCM

wh_sala_1

20:00 - 20:35

Eliksiry

wh_lochy

18:40 - 19:15

Zielarstwo

wh_cieplarnia

19:20 - 19:55

Językoznawstwo

wh_biblioteka

20:00 - 20:35

OpCM

wh_sala_2

20:40 - 21:15

Eliksiry

wh_lochy

18:40 - 19:15

OnMS

wh_blonia

19:20 - 19:55

OnMS

wh_blonia

20:00 - 20:35

Transmutacja

wh_sala_3

20:40 - 21:15

Transmutacja

wh_sala_3

KLASA II

  1. Lekcja organizacyjna, Wprowadzenie do OnMS.
  2. Podział na Istoty i Zwierzęta.
  3. Idealny ogródek – Gnom i Wozak.
  4. Latające psotniki – Elfy, Bahanki i Chochliki.
  5. Profesor OnMS – Rubeus Hagrid.
  6. Jak pies z kotem… - Kuguchar i Psidwak.
  7. Nie ma to jak w domu - Pufek, Ghul i Korniczak.
  8. Stworzenia mityczne cz.1
  9. Nudne i niegroźne - Gumochłon, Chrobotek i Lunaballa
  10. Prawie jak konie - Jednorożce, Pegazy i Hipogryfy.
  11. Sprawdzian.
  12. Mityczne Stworzenia cz.2
  13. Ogniste Stworzenia - Salamandra, Popiełek i Ognisty Krab.
  14. Prawie jak ludzie - Olbrzymy, Trolle, Yeti i Gobliny.
  15. Niuchacz i Leprokonus.
  16. Magiczne terrarium - Widłowąż, Wsiąkiewka i Langustnik Ladaco.
  17. Trochę o owadach…- Trzminorek, Chropianek i Żądlibąk.
  18. Niewidzialne stworzenia - Demimoz i Tebo.
  19. Stworzenia ptakopodobne.
  20. Stworzenia ptakopodobne cd.
  21. Sprawdzian.
  22. Lekcja podsumowująca rok szkolny.

KLASA III

  1. Lekcja organizacyjna. Powtórzenie wiadomości z II klasy.
  2. “Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” - Newton Scamander.
  3. Demony wodne.
  4. Stworzenia mityczne.
  5. Czy to p-p-pająk?!
  6. Żywy całun.
  7. Rogate.
  8. Gobliny i skrzaty domowe - dlaczego nie istoty?
  9. Magiczne ptaki i ryby.
  10. Zwierzę mugolskie czy magiczne?
  11. Sprawdzian.
  12. Życie w głębinach morskich.
  13. Hybrydy.
  14. Stworzenia mityczne.
  15. Smoki - anatomia.
  16. Smoki - rasy.
  17. Nundu i Reem.
  18. Chochlikopodobne.
  19. Czerwony kapturek i błotoryj.
  20. Lekcja podsumowująca rok szkolny.

KLASA II

  1. Lekcja organizacyjna, Wprowadzenie do OnMS.
  2. Podział na Istoty i Zwierzęta.
  3. Idealny ogródek – Gnom i Wozak.
  4. Latające psotniki – Elfy, Bahanki i Chochliki.
  5. Profesor OnMS – Rubeus Hagrid.
  6. Jak pies z kotem… - Kuguchar i Psidwak.
  7. Nie ma to jak w domu - Pufek, Ghul i Korniczak.
  8. Stworzenia mityczne cz.1
  9. Nudne i niegroźne - Gumochłon, Chrobotek i Lunaballa
  10. Prawie jak konie - Jednorożce, Pegazy i Hipogryfy.
  11. Sprawdzian.
  12. Mityczne Stworzenia cz.2
  13. Ogniste Stworzenia - Salamandra, Popiełek i Ognisty Krab.
  14. Prawie jak ludzie - Olbrzymy, Trolle, Yeti i Gobliny.
  15. Niuchacz i Leprokonus.
  16. Magiczne terrarium - Widłowąż, Wsiąkiewka i Langustnik Ladaco.
  17. Trochę o owadach…- Trzminorek, Chropianek i Żądlibąk.
  18. Niewidzialne stworzenia - Demimoz i Tebo.
  19. Stworzenia ptakopodobne.
  20. Stworzenia ptakopodobne cd.
  21. Sprawdzian.
  22. Lekcja podsumowująca rok szkolny.

KLASA III

  1. Lekcja organizacyjna. Powtórzenie wiadomości z II klasy.
  2. “Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” - Newton Scamander.
  3. Demony wodne.
  4. Stworzenia mityczne.
  5. Czy to p-p-pająk?!
  6. Żywy całun.
  7. Rogate.
  8. Gobliny i skrzaty domowe - dlaczego nie istoty?
  9. Magiczne ptaki i ryby.
  10. Zwierzę mugolskie czy magiczne?
  11. Sprawdzian.
  12. Życie w głębinach morskich.
  13. Hybrydy.
  14. Stworzenia mityczne.
  15. Smoki - anatomia.
  16. Smoki - rasy.
  17. Nundu i Reem.
  18. Chochlikopodobne.
  19. Czerwony kapturek i błotoryj.
  20. Lekcja podsumowująca rok szkolny.

18:00 - 18:35

Latanie

wh_sala_1

18:40 - 19:15

Latanie

wh_sala_1

19:20 - 19:55

OpCM

wh_sala_1

20:00 - 20:35

Eliksiry

wh_lochy

18:40 - 19:15

Zielarstwo

wh_cieplarnia

19:20 - 19:55

Językoznawstwo

wh_biblioteka

20:00 - 20:35

OpCM

wh_sala_2

20:40 - 21:15

Eliksiry

wh_lochy

18:40 - 19:15

OnMS

wh_blonia

19:20 - 19:55

OnMS

wh_blonia

20:00 - 20:35

Transmutacja

wh_sala_3

20:40 - 21:15

Transmutacja

wh_sala_3

Najlepsi uczniowie:

Aurell Coral 1305 pkt
Aurora Fly 1245 pkt
Sophie Fitz 1239 pkt
Josette Abernathy 404 pkt
Taylor Swift 372 pkt

Opiekun: James Smith

Prefekt: Aurora Fly

Prefekt: Jacob Hernandez

Kapitan: Sophie Fitz

Specjalista: -

Prefekt naczelny: Sophie Fitz


zobacz więcej

Najlepsi uczniowie:

Nicole de Mortier 566 pkt
Natalia Avonlea 521 pkt
Arwana Page 201 pkt
Magnolia Rutherford 88 pkt
Doris Shey 70 pkt

Opiekun: Arianne Clair

Prefekt: Miranda Crosschess

Prefekt: Natalia Avonlea

Kapitan: Drarra Maltter

Specjalista: Nicole de Mortier


zobacz więcej
  • do 24.06 - Wysyłanie nauczycielom prac pisemnych na poziomie rozszerzonym
  • do 25.06, do godz. 19:59 - Podawanie wyników prac pisemnych na poziomie rozszerzonym

Najnowszy numer kleksa już w maju!

Red. naczelny: Arianne Clair
Jasper McCarthy

Sowa: redakcja.kleks@gmail.com

Nabór: OTWARTY


zobacz więcej

© 2005-2018 Dyrekcja i Zarząd WH. Wszelkie prawa zastrzeżone

Designed&Developed: Xeme Graphics: Kayla Content: Społeczność WH

 Nasza strona korzysta z ciasteczek, ale takich bez masła, bo podrożało.