Uczniów

Gryffindor

51

Hufflepuff

45

Ravenclaw

49

Slytherin

43

Ogółem

188

W rezerwie

0
Wyszukaj ucznia:

Najlepsi uczniowie:

Shanique Williams 443 pkt
Madlen Spoon 196 pkt
Marcin Grzybek 184 pkt
Julia Lincolm 127 pkt
Venis Kundik 68 pkt

Opiekun: Piotr McGorlski

Prefekt: Marcin Grzybek

Prefekt: Yoanna Lovegood

Kapitan: Shanique Williams

Specjalista: Shanique Williams


zobacz więcej

Najlepsi uczniowie:

Lavender Cooper 666 pkt
Paulina Mink 351 pkt
Miranda Crosschess 311 pkt
Alexadra Snape-Ridam 262 pkt
Ema Darkbone 205 pkt

Opiekun: Naija Kamalasundari

Prefekt: Ema Darkbone

Prefekt: Paulina Mink

Kapitan: -

Specjalista: -

Prefekt naczelny: Lavender Cooper


zobacz więcej

Uczniów

Gryffindor

51

Hufflepuff

45

Ravenclaw

49

Slytherin

43

Ogółem

188

W rezerwie

0
Wyszukaj ucznia:

19:20 - 19:55

Zaklęcia

wh_sala_1

20:00 - 20:35

Astronomia

wh_wieza_astronomiczna

18:00 - 18:35

Astronomia

wh_wieza_astronomiczna

18:40 - 19:15

Zaklęcia

wh_sala_2

19:20 - 19:55

Historia Magii

wh_sala_2

20:00 - 20:35

Czarna Magia

wh_lochy

20:40 - 21:15

Transmutacja

wh_sala_2

19:20 - 19:55

Czarna Magia

wh_lochy

20:00 - 20:35

OpCM

wh_sala_3

20:40 - 21:15

OpCM

wh_sala_3

L.P.Liczba porządkowa NAZWISKO RSRok szkolny NNagroda
1. Elva Fyed XVII [tu]
2. Kukiz DeuMus XVII [tu]
3. Maximiliam Verde XVIII [tu]
4. Christian Fyed XVIII [tu]
5. Daria Redbird XIX [tu]
6. Xeme Werdyen XIX [tu]
7. Dominique Cathville XX [tu]
8. Nicholas Malfoy XX [tu]
9. Debby Smiles XXI [tu]
10. Elena McQueen XXI [tu]
11. Alexandra Martell XXII [tu]
12. Marcin Moranis XXII [tu]
13. Martin McCarthy XXIII [tu]
14. Oktawia Milne XXIII [tu]
15. Beauty Barea XXIV [tu]
16. James Wilton XXIV [tu]
17. Alexander Cathville XXV [tu]
18. Krzysiek Kot XXV [tu]
19. Clementine Wilton XXVI [tu]
20. Lilith Findabair XXVII [tu]
21. Arianne Clair XXVII [tu]
22. Lonelli Weden XXVII [tu]
23. Lilith Findabair XXVIII [tu]
24. Arianne Clair XXVIII [tu]
25. Lonelli Weden XXVIII [tu]
26. Marlen Cruciusx XXX [tu]
27. Katherine Preston XXX [tu]
28. Alan Hemmings XXXI [tu]
29. Hoster Hightower XXXI [tu]
30. Naija Kamalasundari XXXI [tu]
31. Hoster Hightower XXXII [tu]
32. Naija Kamalasundari XXXII [tu]
33. Alan Moonstone XXXIII [tu]
34. Hoster Hightower XXXIII [tu]
35. Krzysiek Kot XXXIII [tu]
36. Alexander Collotye XXXIV [tu]
37. Kathleen Black XXXIV [tu]
38. Violett Moonstone XXXIV [tu]
39. Arianne Clair XXXVI [tu]
40. Kirya Melania Holt XXXVI [tu]
41. Kayla Eulalia Morra XXXVI [tu]
L.P.Liczba porządkowa NAZWISKO RSRok szkolny NNagroda
1. Elva Fyed XVII [tu]
2. Kukiz DeuMus XVII [tu]
3. Maximiliam Verde XVIII [tu]
4. Christian Fyed XVIII [tu]
5. Daria Redbird XIX [tu]
6. Xeme Werdyen XIX [tu]
7. Dominique Cathville XX [tu]
8. Nicholas Malfoy XX [tu]
9. Debby Smiles XXI [tu]
10. Elena McQueen XXI [tu]
11. Alexandra Martell XXII [tu]
12. Marcin Moranis XXII [tu]
13. Martin McCarthy XXIII [tu]
14. Oktawia Milne XXIII [tu]
15. Beauty Barea XXIV [tu]
16. James Wilton XXIV [tu]
17. Alexander Cathville XXV [tu]
18. Krzysiek Kot XXV [tu]
19. Clementine Wilton XXVI [tu]
20. Lilith Findabair XXVII [tu]
21. Arianne Clair XXVII [tu]
22. Lonelli Weden XXVII [tu]
23. Lilith Findabair XXVIII [tu]
24. Arianne Clair XXVIII [tu]
25. Lonelli Weden XXVIII [tu]
26. Marlen Cruciusx XXX [tu]
27. Katherine Preston XXX [tu]
28. Alan Hemmings XXXI [tu]
29. Hoster Hightower XXXI [tu]
30. Naija Kamalasundari XXXI [tu]
31. Hoster Hightower XXXII [tu]
32. Naija Kamalasundari XXXII [tu]
33. Alan Moonstone XXXIII [tu]
34. Hoster Hightower XXXIII [tu]
35. Krzysiek Kot XXXIII [tu]
36. Alexander Collotye XXXIV [tu]
37. Kathleen Black XXXIV [tu]
38. Violett Moonstone XXXIV [tu]
39. Arianne Clair XXXVI [tu]
40. Kirya Melania Holt XXXVI [tu]
41. Kayla Eulalia Morra XXXVI [tu]

19:20 - 19:55

Zaklęcia

wh_sala_1

20:00 - 20:35

Astronomia

wh_wieza_astronomiczna

18:00 - 18:35

Astronomia

wh_wieza_astronomiczna

18:40 - 19:15

Zaklęcia

wh_sala_2

19:20 - 19:55

Historia Magii

wh_sala_2

20:00 - 20:35

Czarna Magia

wh_lochy

20:40 - 21:15

Transmutacja

wh_sala_2

19:20 - 19:55

Czarna Magia

wh_lochy

20:00 - 20:35

OpCM

wh_sala_3

20:40 - 21:15

OpCM

wh_sala_3

Najlepsi uczniowie:

Aurell Coral 832 pkt
Aurora Fly 644 pkt
Sophie Fitz 604 pkt
Jacob Hernandez 254 pkt
Taylor Swift 230 pkt

Opiekun: James Smith

Prefekt: Aurora Fly

Prefekt: Jacob Hernandez

Kapitan: Sophie Fitz

Specjalista: -

Prefekt naczelny: Sophie Fitz


zobacz więcej

Najlepsi uczniowie:

Natalia Avonlea 326 pkt
Nicole de Mortier 278 pkt
Doris Shey 70 pkt
Arwana Page 66 pkt
Margo Hanson 62 pkt

Opiekun: Arianne Clair

Prefekt: Miranda Crosschess

Prefekt: Natalia Avonlea

Kapitan: Drarra Maltter

Specjalista: Nicole de Mortier


zobacz więcej

Najnowszy numer kleksa już w maju!

Red. naczelny: Arianne Clair
Jasper McCarthy

Sowa: redakcja.kleks@gmail.com

Nabór: OTWARTY


zobacz więcej

© 2005-2018 Dyrekcja i Zarząd WH. Wszelkie prawa zastrzeżone

Designed&Developed: Xeme Graphics: Kayla Content: Społeczność WH

 Nasza strona korzysta z ciasteczek, ale takich bez masła, bo podrożało.