Uczniów

Gryffindor

176

Hufflepuff

124

Ravenclaw

98

Slytherin

173

Ogółem

571

W rezerwie

1
Wyszukaj ucznia:

    Najlepsi uczniowie:

    Hermi McJohn 1156 pkt
    Daria Valiente 728 pkt
    Lemin Poznański 501 pkt
    Will White 340 pkt
    Nelia Anderson 251 pkt

    Opiekun: prof. Arsen McGreen

    Prefekt: Hermi McJohn

    Prefekt: Lemin Poznański

    Kapitan: -

    Specjalista: -


    zobacz więcej

    Najlepsi uczniowie:

    Laura Wagner 1021 pkt
    Loren Snape 627 pkt
    Ralph Limb 448 pkt
    Nessa Anarion 197 pkt
    Ellie Sulliven 193 pkt

    Opiekun: prof. Aurora Fly

    Prefekt: Laura Wagner

    Prefekt: Nessa Anarion

    Kapitan: -

    Specjalista: -


    zobacz więcej

    Uczniów

    Gryffindor

    176

    Hufflepuff

    124

    Ravenclaw

    98

    Slytherin

    173

    Ogółem

    571

    W rezerwie

    1
    Wyszukaj ucznia:

    18:00-21:00

    Numerologia

    wh_wieza_polnocna

    18:00-21:00

    Numerologia

    wh_wieza_polnocna

    18:00-21:00

    Numerologia

    wh_wieza_polnocna

    GRAFIK

    L.P.Liczba porządkowaLiczba porządkowa PRACOWNIK OP Okres pracy CP Czas pracy
    1. Nick DeuMus V-IX 5
    2. Cedrik Danger VII-XI 5
    3. Max Potter XII-XIV 3
    4. Elva Fyed XV 1
    5. Russel Hart XVI 1
    6. Elva Fyed XVI 1
    7. Yda McNarcissen XVII-XX 4
    8. Cat McVeigh XX 1
    9. Alexandra Sloan XXI-XXII 2
    10. Nicholas Malfoy XXII-XXV 4
    11. Tania McCarthy XXVII-XXVIII 2
    12. Alexandra Sloan XXIX-XXXIII 5
    13. Nyssa Shadow XXXIV 1
    14. Kayla Eulalia Morra XXXV-XXXVI 2

    REDAKTOR NACZELNY "KLEKSA"

    L.P.Liczba porządkowaLiczba porządkowa PRACOWNIK OP Okres pracy CP Czas pracy
    1. Fides Cheeks VII 1
    2. Nick DeuMus VIII-IX 2
    3. Max Potter X-XII 3
    4. Bella Washington XVI-XVIII 3
    5. Alexandra Martell XXII-XXIV 3
    6. Christian Fyed XXV 1
    7. Arianne Clair XXVI-XXIX 4
    8. Alexandra Sloan XXX-XXXII 3
    9. Nyssa Shadow XXXII-XXXVII 6
    10. Arianne Clair XXXVII-XXXVIII 2
    11. Jasper McCarthy XXXVII-XL 4
    12. Sophie Fitz XL-XLI 2

    SPECJALISTA DS. KULTURY I ROZRYWKI

    L.P.Liczba porządkowaLiczba porządkowa PRACOWNIK OP Okres pracy CP Czas pracy
    1. Fides Cheeks VII 1
    2. Solenka Lind VII 1
    3. May Momente VIII 1
    4. Acronym Nemo VIII 1
    5. Nick DeuMus VIII 1
    6. Russel Hart IX 1
    7. Len Tao IX 1
    8. Nick DeuMus XI 1
    9. Alex Dribble XV 1
    10. Rafael Weden XXVI-XXVII 2
    11. Christian Fyed XXVI-XXXI 6
    12. Nyssa Shadow XXXII-XXXVI 5
    13. ??? XXXVII 1

    SPECJALISTA DS. EGZAMINÓW

    L.P.Liczba porządkowaLiczba porządkowa PRACOWNIK OP Okres pracy CP Czas pracy
    1. Yda McNarcissen XI 1

    SPECJALISTA DS. SOCIAL MADIÓW

    L.P.Liczba porządkowaLiczba porządkowa PRACOWNIK OP Okres pracy CP Czas pracy
    1. Arianne Clair XXVII-XXVIII 2
    2. Katherine Preston XXIX-XXXI 3
    3. Kayla E. Morra XXXV-XXXVI 2
    4. ??? XXXVII 1

    INKWIZYTOR

    L.P.Liczba porządkowaLiczba porządkowa PRACOWNIK OP Okres pracy CP Czas pracy
    1. Lauren Griffindor II 1
    2. Dżemiś III-IV 2
    3. Stefan van Calsten VI 1

    ADIUNKT

    L.P.Liczba porządkowaLiczba porządkowa PRACOWNIK OP Okres pracy CP Czas pracy
    1. Bella Washington XVIII-XIX 2
    2. Yda McNarcisson XVIII-XIX 2
    3. Martin McCarthy XVIII-XIX 2
    4. Daria Redbird XVIII-XIX 2

    GRAFIK

    L.P.Liczba porządkowaLiczba porządkowa PRACOWNIK OP Okres pracy CP Czas pracy
    1. Nick DeuMus V-IX 5
    2. Cedrik Danger VII-XI 5
    3. Max Potter XII-XIV 3
    4. Elva Fyed XV 1
    5. Russel Hart XVI 1
    6. Elva Fyed XVI 1
    7. Yda McNarcissen XVII-XX 4
    8. Cat McVeigh XX 1
    9. Alexandra Sloan XXI-XXII 2
    10. Nicholas Malfoy XXII-XXV 4
    11. Tania McCarthy XXVII-XXVIII 2
    12. Alexandra Sloan XXIX-XXXIII 5
    13. Nyssa Shadow XXXIV 1
    14. Kayla Eulalia Morra XXXV-XXXVI 2

    REDAKTOR NACZELNY "KLEKSA"

    L.P.Liczba porządkowaLiczba porządkowa PRACOWNIK OP Okres pracy CP Czas pracy
    1. Fides Cheeks VII 1
    2. Nick DeuMus VIII-IX 2
    3. Max Potter X-XII 3
    4. Bella Washington XVI-XVIII 3
    5. Alexandra Martell XXII-XXIV 3
    6. Christian Fyed XXV 1
    7. Arianne Clair XXVI-XXIX 4
    8. Alexandra Sloan XXX-XXXII 3
    9. Nyssa Shadow XXXII-XXXVII 6
    10. Arianne Clair XXXVII-XXXVIII 2
    11. Jasper McCarthy XXXVII-XL 4
    12. Sophie Fitz XL-XLI 2

    SPECJALISTA DS. KULTURY I ROZRYWKI

    L.P.Liczba porządkowaLiczba porządkowa PRACOWNIK OP Okres pracy CP Czas pracy
    1. Fides Cheeks VII 1
    2. Solenka Lind VII 1
    3. May Momente VIII 1
    4. Acronym Nemo VIII 1
    5. Nick DeuMus VIII 1
    6. Russel Hart IX 1
    7. Len Tao IX 1
    8. Nick DeuMus XI 1
    9. Alex Dribble XV 1
    10. Rafael Weden XXVI-XXVII 2
    11. Christian Fyed XXVI-XXXI 6
    12. Nyssa Shadow XXXII-XXXVI 5
    13. ??? XXXVII 1

    SPECJALISTA DS. EGZAMINÓW

    L.P.Liczba porządkowaLiczba porządkowa PRACOWNIK OP Okres pracy CP Czas pracy
    1. Yda McNarcissen XI 1

    SPECJALISTA DS. SOCIAL MADIÓW

    L.P.Liczba porządkowaLiczba porządkowa PRACOWNIK OP Okres pracy CP Czas pracy
    1. Arianne Clair XXVII-XXVIII 2
    2. Katherine Preston XXIX-XXXI 3
    3. Kayla E. Morra XXXV-XXXVI 2
    4. ??? XXXVII 1

    INKWIZYTOR

    L.P.Liczba porządkowaLiczba porządkowa PRACOWNIK OP Okres pracy CP Czas pracy
    1. Lauren Griffindor II 1
    2. Dżemiś III-IV 2
    3. Stefan van Calsten VI 1

    ADIUNKT

    L.P.Liczba porządkowaLiczba porządkowa PRACOWNIK OP Okres pracy CP Czas pracy
    1. Bella Washington XVIII-XIX 2
    2. Yda McNarcisson XVIII-XIX 2
    3. Martin McCarthy XVIII-XIX 2
    4. Daria Redbird XVIII-XIX 2

    18:00-21:00

    Numerologia

    wh_wieza_polnocna

    18:00-21:00

    Numerologia

    wh_wieza_polnocna

    18:00-21:00

    Numerologia

    wh_wieza_polnocna

    Najlepsi uczniowie:

    Sunniva Sorensen 2563 pkt
    Helen Carter 1361 pkt
    Elizabeth Pulze 1083 pkt
    Nicolas Cane 792 pkt
    Jane Smartowl 670 pkt

    Opiekun: prof. Sophie Fitz

    Prefekt: Elizabeth Pulze

    Prefekt: Helen Carter

    Kapitan: -

    Specjalista: -

    Prefekt naczelny: Sunniva Sorensen


    zobacz więcej

    Najlepsi uczniowie:

    Suzanne Grades 2663 pkt
    Cierra Rhodes 1902 pkt
    Blair Salvatore 1788 pkt
    Merica McGreen 1074 pkt
    Iwan Nikitowicz 738 pkt

    Opiekun: prof. Ivy Sparks

    Prefekt: Blair Salvatore

    Prefekt: Cierra Rhodes

    Kapitan: -

    Specjalista: -

    Prefekt naczelny: Suzanne Grades


    zobacz więcej

      Najnowszy numer Kleksa już we wrześniu!

      Red. naczelny: Sophie Fitz

      Sowa: redakcja.kleks@gmail.com

      Nabór: OTWARTY


      zobacz więcej

      © 2005-2019 Dyrekcja i Zarząd WH. Wszelkie prawa zastrzeżone

      Designed&Developed: Xeme Graphics: Kayla Content: Społeczność WH

       Nasza strona korzysta z ciasteczek, ale takich bez masła, bo podrożało.