8665
Ema Darkbone 2036 pkt
Kayla Eulalia McCarthy 1675 pkt
Ginny Luna 1567 pkt
Josephine Lloyd 864 pkt
Luna Granger 517 pkt
3901
Rosalia Rossard 1225 pkt
Lavender Cooper 1161 pkt
Tamias McEvoy 985 pkt
David Ygg 403 pkt
Aisha Myvin 39 pkt
6068
Nereida Wengs 2474 pkt
James Smith 1958 pkt
Jaim Eilhart 1104 pkt
Susan Reton 312 pkt
Demian Harsh 95 pkt
10168
Kirya Melania Holt 3039 pkt
Quinn Black 543 pkt
Yasmine Aileen 420 pkt
Bella Whitersoon 297 pkt
Annabeth Wolfrose 216 pkt

Ostatnie newsy


Uczniów

Gryffindor

100

Hufflepuff

105

Ravenclaw

94

Slytherin

95

Ogółem

394

W rezerwie

91
Wyszukaj ucznia:

17:20 - 17:55

Latanie

wh_sala_1

18:00 - 18:35

Latanie

wh_sala_1

18:40-19:15

Transmutacja

wh_sala_1

19:20-19:55

Eliksiry

wh_lochy

20:00 - 20:35

Zielarstwo

wh_cieplarnia

17:20 - 17:55

Transmutacja*

wh_sala_2

19:20-19:55

Transmutacja

wh_sala_2

20:00-20:35

Eliksiry

wh_lochy

20:40 - 21:15

Zielarstwo

wh_cieplarnia

18:00 - 18:45

HISTORIA MAGII
egzamin rozszerzony

wh_wielka_sala

18:00 - 18:45

ZIELARSTWO
egzamin rozszerzony

wh_sala_3

19:00 - 19:45

CZARNA MAGIA
egzamin rozszerzony

wh_wielka_sala

20:00 - 20:45

OBRONA PRZED CZARNĄ MAGIĄ
egzamin rozszerzony

wh_wielka_sala

21:00 - 21:45

WIEDZA O MAGICZNYCH MIEJSCACH I RYTUAŁACH
egzamin rozszerzony

wh_wielka_sala


Uczniów

Gryffindor

100

Hufflepuff

105

Ravenclaw

94

Slytherin

95

Ogółem

394

W rezerwie

91
Wyszukaj ucznia:

17:20 - 17:55

Latanie

wh_sala_1

18:00 - 18:35

Latanie

wh_sala_1

18:40-19:15

Transmutacja

wh_sala_1

19:20-19:55

Eliksiry

wh_lochy

20:00 - 20:35

Zielarstwo

wh_cieplarnia

17:20 - 17:55

Transmutacja*

wh_sala_2

19:20-19:55

Transmutacja

wh_sala_2

20:00-20:35

Eliksiry

wh_lochy

20:40 - 21:15

Zielarstwo

wh_cieplarnia

18:00 - 18:45

HISTORIA MAGII
egzamin rozszerzony

wh_wielka_sala

18:00 - 18:45

ZIELARSTWO
egzamin rozszerzony

wh_sala_3

19:00 - 19:45

CZARNA MAGIA
egzamin rozszerzony

wh_wielka_sala

20:00 - 20:45

OBRONA PRZED CZARNĄ MAGIĄ
egzamin rozszerzony

wh_wielka_sala

21:00 - 21:45

WIEDZA O MAGICZNYCH MIEJSCACH I RYTUAŁACH
egzamin rozszerzony

wh_wielka_sala

XV rok szkolny

Międzyszkolna Liga Quidditcha

organizator - Christian Fyed

MLQ podzielone zostało na dwie grupy, po cztery drużyny w każdej. WH trafiło do grupy B wraz z The Academy of Magic Triadica, Hogwartem im. Sióstr Carft i Akademią Nauk Magicznych.

NR NAZWISKO POZYCJA
1. Darek Bus Ścigający
2. Elva Fyed (K) Ścigający
3. Cassie Fyed Ścigający
4. Owen Williams Ścigający
5. Brandon Polansky Obrońca
6. Daria Redbird Obrońca
7. Godric Fyed Pałkarz
8. Rafael de Laet Szukający
9. Loony Moony Szukający
10. Kukiz DeuMus Ścigający
11. Bella Washington Ścigający
12. Martin McCarthy Ścigający
13. Brian McLaggen Pałkarz
  • I kolejka - mecz AMT - WH 320:570
  • II kolejka - mecz HC - WH 220:490
  • III kolejka - mecz ANM - WH 0:150
L.P.Liczba porządkowa DRUŻYNA MMecze WWygrane RRemisy PPrzegrane PKT BILANS
1. Wirtualny Hogwart 3 3 0 0 6 1210‑540
2. The Academy of Magic Triadica 3 1 0 2 2 740-890
3. Hogwart im. Sióstr Carft 3 1 0 2 2 540-910
4. Akademia Nauk Magicznych 3 1 0 2 2 150-300
  • półfinał, mecz WH - WUM 310:250
  • finał, mecz SMIC - WH 620:380

Wirtualny Hogwart zajął w całym turnieju II miejsce.

XXVIII rok szkolny

Międzyszkolny Turniej Quidditcha

organizatorzy - Adriana Loera i Aarton Riddley

MTQ podzielone zostało na trzy grupy, po trzy drużyny w każdej. WH trafiło do grupy A wraz z Argo Magic School i Akademią Magii Nox.

NR NAZWISKO POZYCJA
1. Katherine Fyed Obrońca
2. James Thomas Ścigający
3. Alexandra Sloan Ścigający
4. Emily Thomas Ścigający
5. Trask Wolter Pałkarz
6. Ema Darkbone Ścigający
8. Emily Cream Ścigający
9. Michael Alzheimer Pałkarz
10. Miranda Iseki Szukający
11. Bella Theatry Obrońca
12. Lonelli Weden Obrońca
13. Rafael Weden Obrońca
14. Naija Kamalasundari Szukający
15. Lena DeCoursey Szukający
  • I kolejka - mecz WH - AMS 190:170
  • II kolejka - mecz WH - AMN 700:50
L.P.Liczba porządkowa DRUŻYNA MMecze WWygrane ZZłapane znicze PPrzegrane PKT BILANS
1. Wirtualny Hogwart 2 2 1 0 5 890-220
2. Argo Magic School 2 1 2 1 4 820-220
3. Akademia Magii Nox 2 0 0 2 0 80-1350
  • półfinał, mecz WH - SMIC 220:440
  • mecz o 3. miejsce, mecz AMS - WH 420:330

Wirtualny Hogwart zajął w całym turnieju IV miejsce.

XV rok szkolny

Międzyszkolna Liga Quidditcha

organizator - Christian Fyed

MLQ podzielone zostało na dwie grupy, po cztery drużyny w każdej. WH trafiło do grupy B wraz z The Academy of Magic Triadica, Hogwartem im. Sióstr Carft i Akademią Nauk Magicznych.

NR NAZWISKO POZYCJA
1. Darek Bus Ścigający
2. Elva Fyed (K) Ścigający
3. Cassie Fyed Ścigający
4. Owen Williams Ścigający
5. Brandon Polansky Obrońca
6. Daria Redbird Obrońca
7. Godric Fyed Pałkarz
8. Rafael de Laet Szukający
9. Loony Moony Szukający
10. Kukiz DeuMus Ścigający
11. Bella Washington Ścigający
12. Martin McCarthy Ścigający
13. Brian McLaggen Pałkarz
  • I kolejka - mecz AMT - WH 320:570
  • II kolejka - mecz HC - WH 220:490
  • III kolejka - mecz ANM - WH 0:150
L.P.Liczba porządkowa DRUŻYNA MMecze WWygrane RRemisy PPrzegrane PKT BILANS
1. Wirtualny Hogwart 3 3 0 0 6 1210‑540
2. The Academy of Magic Triadica 3 1 0 2 2 740-890
3. Hogwart im. Sióstr Carft 3 1 0 2 2 540-910
4. Akademia Nauk Magicznych 3 1 0 2 2 150-300
  • półfinał, mecz WH - WUM 310:250
  • finał, mecz SMIC - WH 620:380

Wirtualny Hogwart zajął w całym turnieju II miejsce.

XXVIII rok szkolny

Międzyszkolny Turniej Quidditcha

organizatorzy - Adriana Loera i Aarton Riddley

MTQ podzielone zostało na trzy grupy, po trzy drużyny w każdej. WH trafiło do grupy A wraz z Argo Magic School i Akademią Magii Nox.

NR NAZWISKO POZYCJA
1. Katherine Fyed Obrońca
2. James Thomas Ścigający
3. Alexandra Sloan Ścigający
4. Emily Thomas Ścigający
5. Trask Wolter Pałkarz
6. Ema Darkbone Ścigający
8. Emily Cream Ścigający
9. Michael Alzheimer Pałkarz
10. Miranda Iseki Szukający
11. Bella Theatry Obrońca
12. Lonelli Weden Obrońca
13. Rafael Weden Obrońca
14. Naija Kamalasundari Szukający
15. Lena DeCoursey Szukający
  • I kolejka - mecz WH - AMS 190:170
  • II kolejka - mecz WH - AMN 700:50
L.P.Liczba porządkowa DRUŻYNA MMecze WWygrane ZZłapane znicze PPrzegrane PKT BILANS
1. Wirtualny Hogwart 2 2 1 0 5 890-220
2. Argo Magic School 2 1 2 1 4 820-220
3. Akademia Magii Nox 2 0 0 2 0 80-1350
  • półfinał, mecz WH - SMIC 220:440
  • mecz o 3. miejsce, mecz AMS - WH 420:330

Wirtualny Hogwart zajął w całym turnieju IV miejsce.

GRYFFINDOR

Opiekun: Martin McCarthy

Prefekt: Luna Granger

Prefekt: Sol Scarlet

Kapitan Kayla Eulalia McCarthy

Specjalista: Ema Darkbone

HUFFLEPUFF

Opiekun: Krzysiek Kot

Prefekt: Lavender Cooper

Prefekt: Tamias McEvoy

Kapitan: Tamias McEvoy

Specjalista: -

RAVENCLAW

Opiekun: Perkins Del Alpaka

Prefekt: Susan Reton

Prefekt: James Smith

Kapitan: -

Specjalista: Nereida Wengs

SLYTHERIN

Opiekun: Naija Kamalasundari

Prefekt: Yasmine Aileen

Prefekt: Bella Whitersoon

Kapitan: Quinn Black

Specjalista: -


Prefekt naczelny:

Kayla Eulalia McCarthy


Prefekt naczelny:

Kirya Melania Holt

Najnowszy numer kleksa już -!

Red. naczelny: Nyssa Shadow

Sowa: redakcja.kleks@gmail.com

Nabór: OTWARTY

© 2005-2016 Dyrekcja i Zarząd WH. Wszelkie prawa zastrzeżone

Designed&Developed: Xeme Graphics: Sloan Content: Społeczność WH

 Nasza strona korzysta z ciasteczek, chyba że Isabell wszystkie zjadła.