Uczniów

Gryffindor

241

Hufflepuff

242

Ravenclaw

225

Slytherin

235

Ogółem

943

W rezerwie

1
Wyszukaj ucznia:

Najlepsi uczniowie:

Ginny Lunita Comello 653 pkt
Tory Vaurel 357 pkt
Cheryl Blossom 347 pkt
Ema Darkbone 335 pkt
Iris Rodin 239 pkt

Opiekun: Beauty Barea

Prefekt: Iris Rodin

Prefekt: Tory Vaurel

Kapitan: Luna Granger

Specjalista: Ginny Luna

Prefekt naczelny Ginny Luna


zobacz więcej

Najlepsi uczniowie:

Lavender Cooper 2558 pkt
Rosalia Rossard 1012 pkt
Paulina Mink 679 pkt
Tamias McEvoy 586 pkt
Emma Bloom 390 pkt

Opiekun: Rafael Weden

Prefekt: Karol Piccifues

Prefekt: Rosalie Rossard

Kapitan: Tamias McEvoy

Specjalista: Lavender Cooper/Rosalie Rossard

Prefekt naczelny: Lavender Cooper


zobacz więcej

Uczniów

Gryffindor

241

Hufflepuff

242

Ravenclaw

225

Slytherin

235

Ogółem

943

W rezerwie

1
Wyszukaj ucznia:

19:20 - 19:55

Transmutacja

wh_sala_1

20:00 - 20:35

Astronomia

wh_wieza_astronomiczna

20:40 - 21:15

Klub Pojedynków

wh_wielka_sala

19:20 - 19:55

Wróżbiarstwo

wh_wieza_polnocna

19:20 - 19:55

Czarna Magia

wh_sala_2

20:00 - 20:35

Wróżbiarstwo

wh_wieza_polnocna

20:00 - 20:35

Czarna Magia

wh_sala_2

20:40 - 21:15

Klub Pojedynków

wh_wielka_sala

18:00 - 18:35

Starożytne Runy

wh_wieza_polnocna

18:40 - 19:15

Starożytne Runy

wh_wieza_polnocna

20:40 - 21:15

Klub Pojedynków

wh_wielka_sala

XV rok szkolny

Międzyszkolna Liga Quidditcha

organizator - Christian Fyed

MLQ podzielone zostało na dwie grupy, po cztery drużyny w każdej. WH trafiło do grupy B wraz z The Academy of Magic Triadica, Hogwartem im. Sióstr Carft i Akademią Nauk Magicznych.

NR NAZWISKO POZYCJA
1. Darek Bus Ścigający
2. Elva Fyed (K) Ścigający
3. Cassie Fyed Ścigający
4. Owen Williams Ścigający
5. Brandon Polansky Obrońca
6. Daria Redbird Obrońca
7. Godric Fyed Pałkarz
8. Rafael de Laet Szukający
9. Loony Moony Szukający
10. Kukiz DeuMus Ścigający
11. Bella Washington Ścigający
12. Martin McCarthy Ścigający
13. Brian McLaggen Pałkarz
  • I kolejka - mecz AMT - WH 320:570
  • II kolejka - mecz HC - WH 220:490
  • III kolejka - mecz ANM - WH 0:150
L.P.Liczba porządkowa DRUŻYNA MMecze WWygrane RRemisy PPrzegrane PKT BILANS
1. Wirtualny Hogwart 3 3 0 0 6 1210‑540
2. The Academy of Magic Triadica 3 1 0 2 2 740-890
3. Hogwart im. Sióstr Carft 3 1 0 2 2 540-910
4. Akademia Nauk Magicznych 3 1 0 2 2 150-300
  • półfinał, mecz WH - WUM 310:250
  • finał, mecz SMIC - WH 620:380

Wirtualny Hogwart zajął w całym turnieju II miejsce.

XXVIII rok szkolny

Międzyszkolny Turniej Quidditcha

organizatorzy - Adriana Loera i Aarton Riddley

MTQ podzielone zostało na trzy grupy, po trzy drużyny w każdej. WH trafiło do grupy A wraz z Argo Magic School i Akademią Magii Nox.

NR NAZWISKO POZYCJA
1. Katherine Fyed Obrońca
2. James Thomas Ścigający
3. Alexandra Sloan Ścigający
4. Emily Thomas Ścigający
5. Trask Wolter Pałkarz
6. Ema Darkbone Ścigający
8. Emily Cream Ścigający
9. Michael Alzheimer Pałkarz
10. Miranda Iseki Szukający
11. Bella Theatry Obrońca
12. Lonelli Weden Obrońca
13. Rafael Weden Obrońca
14. Naija Kamalasundari Szukający
15. Lena DeCoursey Szukający
  • I kolejka - mecz WH - AMS 190:170
  • II kolejka - mecz WH - AMN 700:50
L.P.Liczba porządkowa DRUŻYNA MMecze WWygrane ZZłapane znicze PPrzegrane PKT BILANS
1. Wirtualny Hogwart 2 2 1 0 5 890-220
2. Argo Magic School 2 1 2 1 4 820-220
3. Akademia Magii Nox 2 0 0 2 0 80-1350
  • półfinał, mecz WH - SMIC 220:440
  • mecz o 3. miejsce, mecz AMS - WH 420:330

Wirtualny Hogwart zajął w całym turnieju IV miejsce.

XV rok szkolny

Międzyszkolna Liga Quidditcha

organizator - Christian Fyed

MLQ podzielone zostało na dwie grupy, po cztery drużyny w każdej. WH trafiło do grupy B wraz z The Academy of Magic Triadica, Hogwartem im. Sióstr Carft i Akademią Nauk Magicznych.

NR NAZWISKO POZYCJA
1. Darek Bus Ścigający
2. Elva Fyed (K) Ścigający
3. Cassie Fyed Ścigający
4. Owen Williams Ścigający
5. Brandon Polansky Obrońca
6. Daria Redbird Obrońca
7. Godric Fyed Pałkarz
8. Rafael de Laet Szukający
9. Loony Moony Szukający
10. Kukiz DeuMus Ścigający
11. Bella Washington Ścigający
12. Martin McCarthy Ścigający
13. Brian McLaggen Pałkarz
  • I kolejka - mecz AMT - WH 320:570
  • II kolejka - mecz HC - WH 220:490
  • III kolejka - mecz ANM - WH 0:150
L.P.Liczba porządkowa DRUŻYNA MMecze WWygrane RRemisy PPrzegrane PKT BILANS
1. Wirtualny Hogwart 3 3 0 0 6 1210‑540
2. The Academy of Magic Triadica 3 1 0 2 2 740-890
3. Hogwart im. Sióstr Carft 3 1 0 2 2 540-910
4. Akademia Nauk Magicznych 3 1 0 2 2 150-300
  • półfinał, mecz WH - WUM 310:250
  • finał, mecz SMIC - WH 620:380

Wirtualny Hogwart zajął w całym turnieju II miejsce.

XXVIII rok szkolny

Międzyszkolny Turniej Quidditcha

organizatorzy - Adriana Loera i Aarton Riddley

MTQ podzielone zostało na trzy grupy, po trzy drużyny w każdej. WH trafiło do grupy A wraz z Argo Magic School i Akademią Magii Nox.

NR NAZWISKO POZYCJA
1. Katherine Fyed Obrońca
2. James Thomas Ścigający
3. Alexandra Sloan Ścigający
4. Emily Thomas Ścigający
5. Trask Wolter Pałkarz
6. Ema Darkbone Ścigający
8. Emily Cream Ścigający
9. Michael Alzheimer Pałkarz
10. Miranda Iseki Szukający
11. Bella Theatry Obrońca
12. Lonelli Weden Obrońca
13. Rafael Weden Obrońca
14. Naija Kamalasundari Szukający
15. Lena DeCoursey Szukający
  • I kolejka - mecz WH - AMS 190:170
  • II kolejka - mecz WH - AMN 700:50
L.P.Liczba porządkowa DRUŻYNA MMecze WWygrane ZZłapane znicze PPrzegrane PKT BILANS
1. Wirtualny Hogwart 2 2 1 0 5 890-220
2. Argo Magic School 2 1 2 1 4 820-220
3. Akademia Magii Nox 2 0 0 2 0 80-1350
  • półfinał, mecz WH - SMIC 220:440
  • mecz o 3. miejsce, mecz AMS - WH 420:330

Wirtualny Hogwart zajął w całym turnieju IV miejsce.

Najlepsi uczniowie:

Aurell Coral 1272 pkt
Sophie Fitz 1226 pkt
Nereida Wengs 586 pkt
Aurora Fly 427 pkt
Bonnie Lovegood 179 pkt

Opiekun: James Smith

Prefekt: Nereida Wengs

Prefekt: Sophie Fitz

Kapitan: Nereida Wengs

Specjalista: Aurell Coral


zobacz więcej

Najlepsi uczniowie:

Patrycja Malfoy 1811 pkt
Nicole de Mortier 901 pkt
Drarra Maltter 756 pkt
Nathalie Benson Slytherin 341 pkt
Doris Shey 242 pkt

Opiekun: Kirya M. Holt

Prefekt: Patrycja Malfoy

Prefekt: Nicole de Mortier

Kapitan: Drarra Maltter

Specjalista: Eliza Revf


zobacz więcej

Najnowszy numer kleksa już w lutym!

Red. naczelny: Nyssa Shadow

Sowa: redakcja.kleks@gmail.com

Nabór: OTWARTY


zobacz więcej

© 2005-2018 Dyrekcja i Zarząd WH. Wszelkie prawa zastrzeżone

Designed&Developed: Xeme Graphics: Kayla Content: Społeczność WH

 Nasza strona korzysta z ciasteczek, ale takich bez masła, bo podrożało.