Uczniów

Gryffindor

241

Hufflepuff

242

Ravenclaw

225

Slytherin

235

Ogółem

943

W rezerwie

1
Wyszukaj ucznia:

Najlepsi uczniowie:

Ginny Lunita Comello 653 pkt
Tory Vaurel 357 pkt
Cheryl Blossom 347 pkt
Ema Darkbone 335 pkt
Iris Rodin 239 pkt

Opiekun: Beauty Barea

Prefekt: Iris Rodin

Prefekt: Tory Vaurel

Kapitan: Luna Granger

Specjalista: Ginny Luna

Prefekt naczelny Ginny Luna


zobacz więcej

Najlepsi uczniowie:

Lavender Cooper 2558 pkt
Rosalia Rossard 1012 pkt
Paulina Mink 679 pkt
Tamias McEvoy 586 pkt
Emma Bloom 390 pkt

Opiekun: Rafael Weden

Prefekt: Karol Piccifues

Prefekt: Rosalie Rossard

Kapitan: Tamias McEvoy

Specjalista: Lavender Cooper/Rosalie Rossard

Prefekt naczelny: Lavender Cooper


zobacz więcej

Uczniów

Gryffindor

241

Hufflepuff

242

Ravenclaw

225

Slytherin

235

Ogółem

943

W rezerwie

1
Wyszukaj ucznia:

19:20 - 19:55

Transmutacja

wh_sala_1

20:00 - 20:35

Astronomia

wh_wieza_astronomiczna

20:40 - 21:15

Klub Pojedynków

wh_wielka_sala

19:20 - 19:55

Wróżbiarstwo

wh_wieza_polnocna

19:20 - 19:55

Czarna Magia

wh_sala_2

20:00 - 20:35

Wróżbiarstwo

wh_wieza_polnocna

20:00 - 20:35

Czarna Magia

wh_sala_2

20:40 - 21:15

Klub Pojedynków

wh_wielka_sala

18:00 - 18:35

Starożytne Runy

wh_wieza_polnocna

18:40 - 19:15

Starożytne Runy

wh_wieza_polnocna

20:40 - 21:15

Klub Pojedynków

wh_wielka_sala

XII rok szkolny

WH - SMIC 80:240

NR NAZWISKO DOM POZYCJA
1. Aurelia Danger S Obrońca
2. Daria Redbird R Obrońca
3. Cassie Fyed S Ścigający
4. Dandai Eman G Obrońca
5. Reale Sanchez R Ścigający
6. Konrad Moon S Pałkarz
7. Christian Fyed (K) N Ścigający
8. Severus Black S Ścigający
9. Paulina Żurawka G Ścigający
10. Rafael de Laet G Szukający
11. Alex Dribble R Ścigający
12. Brian McLagen R Pałkarz
13. Elva Fyed S Ścigający

XIV rok szkolny

WH - SMIC 500:650

NR NAZWISKO DOM POZYCJA
1. Godric Alex S Obrońca
2. Elva Fyed (K) N Ścigający
3. Cassie Fyed S Ścigający
4. Lilianna Fotch G Szukający
5. Reale Sanchez R Obrońca
6. Daria Redbird N Obrońca
7. Christian Fyed
8. Martin McCarthy N Ścigający
9. Przemek Fravell N Pałkarz
10. Bladex Washington N Ścigający
11. Alex Dribble R Ścigający
12. Markus Fotch S Pałkarz
13. Loony Moony N Szukający
14. Bella Washington G Ścigający

XX rok szkolny

WH - AMS 230:650

NR NAZWISKO DOM POZYCJA
1. Arcturus Boot H Ścigający
2. Elva Fyed N Ścigający
3. Nicholas Malfoy N Ścigający
4. Jacob Amelson R Ścigający
5. Elena McQueen N Ścigający
6. Daria Redbird N Obrońca
7. Christian Fyed
8. Severus Black S Ścigający
9. Anette Ryu R Szukający
10. Liliana Skouris S Obrońca
11. Godric Alex S Pałkarz
12. Jose Juan Barea R Obrońca
13. Bella Washington (K) N Pałkarz
14. Clair McAlister S Szukający
15. Sabrina Evans H Szukający

XXII rok szkolny

WH - SMIC 270:620

NR NAZWISKO DOM POZYCJA
1. Jagoda Black R Szukający
2. Kacper Medrych H Obrońca
3. Elva Fyed S Ścigający
4. Olivia Pringle S Szukający
5. Elena McQueen N Ścigający
6. James Wilton H Obrońca
7. Christian Fyed
8. Hanna Riddle N Ścigający
9. Amy McCarthy S Obrońca
10. Aga Vielt N Pałkarz
11. Patrycja Smile R Pałkarz
12. Katherine Potter H Szukający
13. Bella Washington (K) N Ścigający
14. Greg Heffley H Ścigający
15. Jose Juan Barea R Obrońca
16. Lili Lovegood S Pałkarz
17. Nel Lestrange S Ścigający
18. Simon Hodge S Ścigający
19. Natalia Przygoda G Szukający

XXIX rok szkolny

WH - AMS 760:440

NR NAZWISKO DOM POZYCJA
1. James Thomas (K1) R Ścigający
2. Emily Thomas (K2) R Ścigający
3. Alexandra Sloan (K3) S Obrońca
4. Izabella Montez S Ścigający
5. Hanna Moore S Szukający
6. Alaska White S Ścigający
7. Christian Fyed
8. Krzysiek Kot N Pałkarz
9. Alice Radcliffe N Pałkarz

XII rok szkolny

WH - SMIC 80:240

NR NAZWISKO DOM POZYCJA
1. Aurelia Danger S Obrońca
2. Daria Redbird R Obrońca
3. Cassie Fyed S Ścigający
4. Dandai Eman G Obrońca
5. Reale Sanchez R Ścigający
6. Konrad Moon S Pałkarz
7. Christian Fyed (K) N Ścigający
8. Severus Black S Ścigający
9. Paulina Żurawka G Ścigający
10. Rafael de Laet G Szukający
11. Alex Dribble R Ścigający
12. Brian McLagen R Pałkarz
13. Elva Fyed S Ścigający

XIV rok szkolny

WH - SMIC 500:650

NR NAZWISKO DOM POZYCJA
1. Godric Alex S Obrońca
2. Elva Fyed (K) N Ścigający
3. Cassie Fyed S Ścigający
4. Lilianna Fotch G Szukający
5. Reale Sanchez R Obrońca
6. Daria Redbird N Obrońca
7. Christian Fyed
8. Martin McCarthy N Ścigający
9. Przemek Fravell N Pałkarz
10. Bladex Washington N Ścigający
11. Alex Dribble R Ścigający
12. Markus Fotch S Pałkarz
13. Loony Moony N Szukający
14. Bella Washington G Ścigający

XX rok szkolny

WH - AMS 230:650

NR NAZWISKO DOM POZYCJA
1. Arcturus Boot H Ścigający
2. Elva Fyed N Ścigający
3. Nicholas Malfoy N Ścigający
4. Jacob Amelson R Ścigający
5. Elena McQueen N Ścigający
6. Daria Redbird N Obrońca
7. Christian Fyed
8. Severus Black S Ścigający
9. Anette Ryu R Szukający
10. Liliana Skouris S Obrońca
11. Godric Alex S Pałkarz
12. Jose Juan Barea R Obrońca
13. Bella Washington (K) N Pałkarz
14. Clair McAlister S Szukający
15. Sabrina Evans H Szukający

XXII rok szkolny

WH - SMIC 270:620

NR NAZWISKO DOM POZYCJA
1. Jagoda Black R Szukający
2. Kacper Medrych H Obrońca
3. Elva Fyed S Ścigający
4. Olivia Pringle S Szukający
5. Elena McQueen N Ścigający
6. James Wilton H Obrońca
7. Christian Fyed
8. Hanna Riddle N Ścigający
9. Amy McCarthy S Obrońca
10. Aga Vielt N Pałkarz
11. Patrycja Smile R Pałkarz
12. Katherine Potter H Szukający
13. Bella Washington (K) N Ścigający
14. Greg Heffley H Ścigający
15. Jose Juan Barea R Obrońca
16. Lili Lovegood S Pałkarz
17. Nel Lestrange S Ścigający
18. Simon Hodge S Ścigający
19. Natalia Przygoda G Szukający

XXIX rok szkolny

WH - AMS 760:440

NR NAZWISKO DOM POZYCJA
1. James Thomas (K1) R Ścigający
2. Emily Thomas (K2) R Ścigający
3. Alexandra Sloan (K3) S Obrońca
4. Izabella Montez S Ścigający
5. Hanna Moore S Szukający
6. Alaska White S Ścigający
7. Christian Fyed
8. Krzysiek Kot N Pałkarz
9. Alice Radcliffe N Pałkarz

Najlepsi uczniowie:

Aurell Coral 1272 pkt
Sophie Fitz 1226 pkt
Nereida Wengs 586 pkt
Aurora Fly 427 pkt
Bonnie Lovegood 179 pkt

Opiekun: James Smith

Prefekt: Nereida Wengs

Prefekt: Sophie Fitz

Kapitan: Nereida Wengs

Specjalista: Aurell Coral


zobacz więcej

Najlepsi uczniowie:

Patrycja Malfoy 1811 pkt
Nicole de Mortier 901 pkt
Drarra Maltter 756 pkt
Nathalie Benson Slytherin 341 pkt
Doris Shey 242 pkt

Opiekun: Kirya M. Holt

Prefekt: Patrycja Malfoy

Prefekt: Nicole de Mortier

Kapitan: Drarra Maltter

Specjalista: Eliza Revf


zobacz więcej

Najnowszy numer kleksa już w lutym!

Red. naczelny: Nyssa Shadow

Sowa: redakcja.kleks@gmail.com

Nabór: OTWARTY


zobacz więcej

© 2005-2018 Dyrekcja i Zarząd WH. Wszelkie prawa zastrzeżone

Designed&Developed: Xeme Graphics: Kayla Content: Społeczność WH

 Nasza strona korzysta z ciasteczek, ale takich bez masła, bo podrożało.