Uczniów

Gryffindor

179

Hufflepuff

119

Ravenclaw

127

Slytherin

147

Ogółem

572

W rezerwie

0
Wyszukaj ucznia:

Najlepsi uczniowie:

Arielle Johanson 706 pkt
Ursula Thot 446 pkt
Violett Moonstone 412 pkt
Adeline Valentine 339 pkt
Sebastain Kostyk 320 pkt

Opiekun: prof. Alexis Reid

Prefekt: Arielle Johanson

Prefekt: Zuza White

Kapitan: -

Specjalista: -


zobacz więcej

Najlepsi uczniowie:

Tris Darkness 762 pkt
Amelia Ingling 328 pkt
Felix Travers 165 pkt
Semper Fidelis 164 pkt
Rosemary Torener 55 pkt

Opiekun: prof. Jason Wolfblack

Prefekt: Tris Darkness

Prefekt: Semper Honeste

Kapitan: -

Specjalista: -


zobacz więcej

Uczniów

Gryffindor

179

Hufflepuff

119

Ravenclaw

127

Slytherin

147

Ogółem

572

W rezerwie

0
Wyszukaj ucznia:

18:40-19:15

Zaklęcia

wh_sala_1

19:20 - 19:55

Eliksiry

wh_lochy

18:00 - 18:35

OpCM

wh_sala_2

18:40 - 19:15

Starożytne Runy

wh_sala_2

19:20 - 19:55

Starożytne Runy

wh_sala_2

20:00 - 20:35

Czarna Magia*

wh_lochy

20:00 - 20:35

Zielarstwo

wh_cieplarnia

L.P.Liczba porządkowa NAZWISKO DOM LNLata nauki RURok ukończenia EGZWyniki egzaminów IŚwiadectwo po I klasie IIŚwiadectwo po II klasie IIIŚwiadectwo po III klasie
1. Fides Cheeks R IV V VI VI brak brak brak brak
2. Irmina Danger S IV V VI VI brak brak brak brak
3. Solenka Lind S IV V VI VI brak brak brak brak
4. Katrin Carax S V VI VII VII brak brak brak brak
5. Konrad Moon S V VI VII VII brak brak brak brak
6. Karolina Potter G V VI VII VII brak brak brak brak
7. Daga Fly G V VI VII VII brak brak brak brak
8. Tamara Colloportus S VI VII VIII VIII [tu] brak brak [tu]
9. Aurelia Danger S VIII IX X X [tu] [tu] [tu] [tu]
10. Christian Fyed S VIII IX X X [tu] [tu] [tu] [tu]
11. Edwart Fallon H X X [tu]

brak

brak

[tu]
12. Daria Redbird R X XI XII XII

[tu]

[tu]

[tu] [tu]
13. Elva Fyed S V XII XIII XIII

[tu]

brak

[tu] [tu]
14. Kao Eleve R IX XII XIII XIV

[tu]

[tu]

[tu]

[tu]
15. Bella Washington G XII XIII XIV XIV

[tu]

[tu]

[tu]

[tu]
16. Cassie Fyed S XIV XV XV [tu] brak [tu] [tu]
17. Godric Alex S XIV XV XVI XVI [tu] [tu] [tu] [tu]
18. Kukiz DeuMus R XIV XV XVI XVI [tu] [tu] [tu] [tu]
19. Jamie Prau R XVII XVIII XVIII [tu] brak [tu] [tu]
20. Marcin Moranis R XVII XVIII XIX XIX [tu] [tu] [tu] [tu]
21. Luna Prau R XVII XVIII XIX XIX [tu] [tu] [tu] [tu]
22. Hermionka Bell G XVIII XIX XX XX [tu] [tu] [tu] [tu]
23. Debby Smiles H XVIII XIX XX XX [tu] [tu] [tu] [tu]
24. Vivienne Cervantes S XIX XX XX [tu] brak [tu] [tu]
25. Oktawia Milne H XIX XX XX [tu] brak [tu] [tu]
26. Effy Carter H XIX XX XXI XXI [tu] [tu] [tu] [tu]
27. Aga Vielt H XIX XX XXI XXI [tu] [tu] [tu] [tu]
28. Giinny Black R XIX XX XXI XXI [tu] [tu] [tu] [tu]
29. Hanna Riddle S XIX XX XXI XXI [tu] [tu] [tu] [tu]
30. Alexandra Martell S XX XXI XXI [tu] brak [tu] [tu]
31. James Wilton H XX XXI XXII XXII [tu] [tu] [tu] [tu]
32. Olivia Pringle S XX XXI XXII XXII [tu] [tu] [tu] [tu]
33. Beauty Barea G XVIII XXI XXII XXII [tu] [tu] [tu] [tu]
34. Karolina Brenden H XXI XXII XXIII XXIII [tu] [tu] [tu] [tu]
35. Rafael Weden H XXIII XXIV XXIV [tu] brak [tu] [tu]
36. Alexander Cathville S XXIII XXIV XXIV [tu] brak [tu] [tu]
37. Moka Akashiya S XXI XXII XXIV XXIV [tu] [tu] [tu] [tu]
38. Kanadrianna Phoenix S XXII XXIII XXIV XXIV [tu] [tu] [tu] [tu]
39. Dedalus Marvin H XXII XXIII XXV XXV [tu] [tu] [tu] [tu]
40. Agatha Thomas R XXIII XXIV XXV XXV [tu] [tu] [tu] [tu]
41. Clementine Wilton S XXIII XXIV XXV XXV [tu] [tu] [tu] [tu]
42. Spencer Jenkins S XXIII XXIV XXV XXV [tu] [tu] [tu] [tu]
43. Maria A. Castellan S XXIII XXIV XXV XXV [tu] [tu] [tu] [tu]
44. Peter Castellan G XXIV XXV XXVI XXVI [tu] [tu] [tu] [tu]
45. Grace Staley G XXV XXVI XXVI [tu] brak [tu] [tu]
46. Lilith Findabair G XXIV XXV XXVI XXVI [tu] [tu] [tu] [tu]
- Karolina Brenden H XXV XXVI XXVI [tu] brak [tu] [tu]
47. Lonelli Weden R XXIV XXV XXVI XXVI [tu] [tu] [tu] [tu]
48. Arianne Clair S XXIV XXV XXVI XXVI [tu] [tu] [tu] [tu]
49. Tania McCarthy G XXIII XXIV XXVII XXVII [tu] [tu] [tu] [tu]
50. George Jenkins H XXV XXVI XXVII XXVII [tu] [tu] [tu] [tu]
51. Adam Bein G XXVII XXVIII XXVIII brak brak [tu] [tu]
52. Katherine Preston G XXV XXVII XXVIII XXVIII [tu] [tu] [tu] [tu]
53. Matheos Hanzi-Eyon G XXVI XXVII XXVIII XXVIII [tu] [tu] [tu] [tu]
54. Alan Moonstone G XXVII XXVIII XXVIII [tu] brak [tu] [tu]
55. Ayano Iseki R XXIV XXV XXVIII XXVIII [tu] [tu] [tu] [tu]
56. Hoster Hightower R XXIII XXVI XXVIII XXVIII [tu] [tu] [tu] [tu]
57. Emily Thomas R XXVII XXVIII XXVIII [tu] brak [tu] [tu]
58. Naija Kamalasundari S XXVI XXVII XXVIII XXVIII [tu] [tu] [tu] [tu]
59. Lena DeCoursey G XXVII XXVIII XXIX XXIX [tu] [tu] [tu] [tu]
60. Julie Cathville H XXVII XXVIII XXIX XXIX [tu] [tu] [tu] [tu]
61. Owen Harper R XXVIII XXIX XXIX [tu] brak [tu] [tu]
62. Miranda Iseki R XXVII XXVIII XXIX XXIX [tu] [tu] [tu] [tu]
63. James Thomas R XXVII XXVIII XXIX XXIX [tu] [tu] [tu] [tu]
64. Marlen Cruciusx S XXVII XXVIII XXIX XXIX [tu] [tu] [tu] [tu]
- Karolina Moranis H XXVIII XXX XXX brak brak [tu] [tu]
65. Alexandra Sloan S XXVII XXIX XXX XXX [tu] [tu] [tu] [tu]
- Rafael Weden H XXX XXXI XXXI [tu] brak [tu] [tu]
66. Valerie Prewett R XXX XXXI XXXI [tu] brak [tu] [tu]
67. Nyssa Shadow S XXIX XXX XXXI XXXI [tu] [tu] [tu] [tu]
68. Narcyza Lestrange R XXX XXXI XXXII XXXII [tu] [tu] [tu] [tu]
69. David Triddle H XXXI XXXII XXXIII XXXIII [tu] [brak] [tu] [tu]
70. James Smilth R XXXIII XXXIV XXXV XXXV [tu] [tu] [tu] [tu]
71. Kirya Melania Holt S XXXIII XXXIV XXXV XXXV [tu] [tu] [tu] [tu]
72. Ginny Lunita Comello G XXXV XXXVI XXXVI [tu] [brak] [tu] [tu]
L.P.Liczba porządkowa NAZWISKO RURok ukończenia EGZWyniki egzaminów
1. Fides Cheeks VI brak
2. Irmina Danger VI brak
3. Solenka Lind VI brak
4. Katrin Carax VII brak
5. Konrad Moon VII brak
6. Karolina Potter VII brak
7. Daga Fly VII brak
8. Tamara Colloportus VIII [tu]
9. Aurelia Danger X [tu]
10. Christian Fyed X [tu]
11. Edwart Fallon X [tu]
12. Daria Redbird XII

[tu]

13. Elva Fyed XIII

[tu]

14. Kao Eleve XIV

[tu]

15. Bella Washington XIV

[tu]

16. Cassie Fyed XV [tu]
17. Godric Alex XVI [tu]
18. Kukiz DeuMus XVI [tu]
19. Jamie Prau XVIII [tu]
20. Marcin Moranis XIX [tu]
21. Luna Prau XIX [tu]
22. Hermionka Bell XX [tu]
23. Debby Smiles XX [tu]
24. Vivienne Cervantes XX [tu]
25. Oktawia Milne XX [tu]
26. Effy Carter XXI [tu]
27. Aga Vielt XXI [tu]
28. Giinny Black XXI [tu]
29. Hanna Riddle XXI [tu]
30. Alexandra Martell XXI [tu]
31. James Wilton XXII [tu]
32. Olivia Pringle XXII [tu]
33. Beauty Barea XXII [tu]
34. Karolina Brenden XXIII [tu]
35. Rafael Weden XXIV [tu]
36. Alexander Cathville XXIV [tu]
37. Moka Akashiya XXIV [tu]
38. Kanadrianna Phoenix XXIV [tu]
39. Dedalus Marvin XXV [tu]
40. Agatha Thomas XXV [tu]
41. Clementine Wilton XXV [tu]
42. Spencer Jenkins XXV [tu]
43. Maria A. Castellan XXV [tu]
44. Peter Castellan XXVI [tu]
45. Grace Staley XXVI [tu]
46. Lilith Findabair XXVI [tu]
- Karolina Brenden XXVI [tu]
47. Lonelli Weden XXVI [tu]
48. Arianne Clair XXVI [tu]
49. Tania McCarthy XXVII [tu]
50. George Jenkins XXVII [tu]
51. Adam Bein XXVIII brak
52. Katherine Preston XXVIII [tu]
53. Matheos Hanzi-Eyon XXVIII [tu]
54. Alan Moonstone XXVIII [tu]
55. Ayano Iseki XXVIII [tu]
56. Hoster Hightower XXVIII [tu]
57. Emily Thomas XXVIII [tu]
58. Naija Kamalasundari XXVIII [tu]
59. Lena DeCoursey XXIX [tu]
60. Julie Cathville XXIX [tu]
61. Owen Harper XXIX [tu]
62. Miranda Iseki XXIX [tu]
63. James Thomas XXIX [tu]
64. Marlen Cruciusx XXIX [tu]
- Karolina Moranis XXX brak
65. Alexandra Sloan XXX [tu]
- Rafael Weden XXXI [tu]
66. Valerie Prewett XXXI [tu]
67. Nyssa Shadow XXXI [tu]
68. Narcyza Lestrange XXXII [tu]
69. David Triddle XXXIII [tu]
70. James Smith XXXV [tu]
71. Kirya Melania Holt XXXV [tu]
72. Ginny Lunita Comello XXXV [tu]

18:40-19:15

Zaklęcia

wh_sala_1

19:20 - 19:55

Eliksiry

wh_lochy

18:00 - 18:35

OpCM

wh_sala_2

18:40 - 19:15

Starożytne Runy

wh_sala_2

19:20 - 19:55

Starożytne Runy

wh_sala_2

20:00 - 20:35

Czarna Magia*

wh_lochy

20:00 - 20:35

Zielarstwo

wh_cieplarnia

Najlepsi uczniowie:

Aurell Coral 541 pkt
Sophie Fitz 438 pkt
Tequile Lovegood 394 pkt
Taylor Swift 366 pkt
Jacob Hernandez 359 pkt

Opiekun: prof. Marcin McGreen

Prefekt: Sophie Fitz

Prefekt: Jacob Hernandez

Kapitan: -

Specjalista: -

Prefekt naczelny: Aurell Coral


zobacz więcej

Najlepsi uczniowie:

Caitriona Ravassa 1064 pkt
Nicole de Mortier 922 pkt
Anis Eileen 471 pkt
Miyeon Kim 182 pkt
Erin Heartfilia 150 pkt

Opiekun: prof. Jasper McCarthy

Prefekt: Caitriona Ravassa

Prefekt: -

Kapitan: -

Specjalista: -

Prefekt naczelny: Nicole de Mortier


zobacz więcej

Najnowszy numer kleksa już w maju!

Red. naczelny: Arianne Clair
Jasper McCarthy

Sowa: redakcja.kleks@gmail.com

Nabór: OTWARTY


zobacz więcej

© 2005-2018 Dyrekcja i Zarząd WH. Wszelkie prawa zastrzeżone

Designed&Developed: Xeme Graphics: Kayla Content: Społeczność WH

 Nasza strona korzysta z ciasteczek, ale takich bez masła, bo podrożało.