Uczniów

Gryffindor

1

Hufflepuff

2

Ravenclaw

5

Slytherin

2

Ogółem

10

W rezerwie

57
Wyszukaj ucznia:

    Najlepsi uczniowie:


    Opiekun: -

    Prefekt: -

    Prefekt: -

    Kapitan: -

    Specjalista: -


    zobacz więcej

    Najlepsi uczniowie:


    Opiekun: -

    Prefekt: -

    Prefekt: -

    Kapitan: -

    Specjalista: -

    Prefekt naczelny: -


    zobacz więcej

    Uczniów

    Gryffindor

    1

    Hufflepuff

    2

    Ravenclaw

    5

    Slytherin

    2

    Ogółem

    10

    W rezerwie

    57
    Wyszukaj ucznia:

    I rok szkolny

    Nie odbyła się żadna olimpiada szkolna.

    II rok szkolny

    Nie odbyła się żadna olimpiada szkolna.

    III rok szkolny

    Nie odbyła się żadna olimpiada szkolna.

    IV rok szkolny

    Nie odbyła się żadna olimpiada szkolna.

    V rok szkolny

    L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator PPrzedmiot IPierwsze miejsce IIDrugie miejsce IIITrzecie miejsce
    1. A. Black Czarna Magia Konrad Moon Sylvia Riddle Elva Fyed
    2. J. Splendid

    Latanie

    ONMS

    Melissa Calaen Elva Fyed Konrad Moon

    VI rok szkolny

    Nie odbyła się żadna olimpiada szkolna.

    VII rok szkolny

    L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator PPrzedmiot IPierwsze miejsce IIDrugie miejsce IIITrzecie miejsce
    1. V. Wezuwiusz Eliksiry Scorpius Malfoy Nevuale Neukor Michał Potter

    VIII rok szkolny

    L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator PPrzedmiot IPierwsze miejsce IIDrugie miejsce IIITrzecie miejsce
    1. A. Sambucis Astronomia Katherin Flowers Elisabeth Felix -
    2. A. Sambucis Astronomia Edwart Fallon Tamara Colloportus -
    3. A. Black Czarna Magia Tamara Colloportus Aurelia Danger Christian Fyed
    4. D. Fly ONMS Tamara Colloportus Aurelia Danger Edwart Fallon
    5. A. Sambucis Astronomia Aurelia Danger Katherin Flowers -

    IX rok szkolny

    L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator PPrzedmiot IPierwsze miejsce IIDrugie miejsce IIITrzecie miejsce
    1. A. Sambucis Astronomia Kao Eleve Alex Dribble Rick Davis
    2. M. Potter Runy Aurelia Danger Ginny Weasley Ariana Black
    3. P. Fravell Eliksiry Christian Fyed Bella Swan Maddie Dribble

    X rok szkolny

    L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator PPrzedmiot IPierwsze miejsce IIDrugie miejsce IIITrzecie miejsce
    1. M. Potter Runy Christian Fyed Aurelia Danger Bella Swan
    2. D. Sauber Historia Magii Berwald Oxenstiarna Bella Swan Christian Fyed

    XI rok szkolny

    L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator PPrzedmiot IPierwsze miejsce IIDrugie miejsce IIITrzecie miejsce
    1. M. Potter Runy

    Konrad Moon

    Aurelia Danger

    Yamada Fyed

    Cassie Fyed

    Monika Bagshot
    2. C. Danger WoHP Aurelia Danger Haron Shadow Konrad Moon
    3. A. Black Czarna Magia Aurelia Danger Konrad Moon Haron Shadow
    4. K. Carax Językoznawstwo Laura Reinmart Konrad Moon -
    5. D. Fly ONMS

    Aurelia Danger

    Laura Reinmart

    Konrad Moon Daria Redbird
    6. C. Fyed Latanie Aurelia Danger Konrad Moon Daria Redbird
    7. E. Colloportus

    Eliksiry

    Zielarstwo

    Aurelia Danger Konrad Moon Daria Redbird

    XII rok szkolny

    L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator PPrzedmiot IPierwsze miejsce IIDrugie miejsce IIITrzecie miejsce
    1. C. Fyed Latanie Aurelia Danger Konrad Moon Elva Fyed
    2. M. Potter Runy Daria Redbird Aurelia Danger Paulina Żurawka
    3. K. Carax Językoznawstwo Daria Redbird Brian McLagen Aurelia Danger
    4. M. McCarthy Zaklęcia Rafael de Laet Elva Fyed -
    5. A. Doyle Eliksiry Bogusia Hedwiga Aurelia Danger Agnieszka Bus
    6. T. Colloportus WoMMiR Daria Redbird Rafael de Laet Elva Fyed
    7. D. Fly ONMS Paulina Żurawka Elva Fyed -
    8. E. Colloportus Zielarstwo Elva Fyed Aurelia Danger Rafael de Laet
    9. R. McBentley Historia Magii Rafael de Laet Brian McLagen Kao Eleve

    XIII rok szkolny

    L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator PPrzedmiot IPierwsze miejsce IIDrugie miejsce IIITrzecie miejsce
    1. R. McBentley Historia Magii Angelina McCourtney Rafael de Laet Bella Washington
    2. M. Potter Runy Elva Fyed Severus Black Rafael de Laet
    3. C. Fyed Latanie

    Elva Fyed

    Severus Black

    Cassie Fyed Paulina Żurawka
    4. K. Carax Językoznawstwo Elva Fyed Bella Washington Hannah Brown
    5. E. Donck Eliksiry Angelina McCourtney Paulina Żurawka Amelia Thermopolis
    6. E. Granger WoHP Amelia Thermopolis

    Kamil Dus

    Angelina McCourtney

    -
    7. M. McCarthy Zaklęcia Angelina McCourtney Amelia Thermopolis Elva Fyed
    8. D. Redbird Czarna Magia Elva Fyed

    Cassie Fyed

    Bella Washington

    Kao Eleve
    9. T. Colloportus WoMMiR Kao Eleve Elva Fyed Cassie Fyed
    10. D. Fly ONMS

    Cassie Fyed

    Elva Fyed

    Rafael de Laet

    - -
    11. M. Beller Historia Magii Angelina McCourtney Bella Washington Amelia Thermopolis
    12. Nauczyciele Wszystkie Kao Eleve Elva Fyed Angelina McCourtney

    XIV rok szkolny

    L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator PPrzedmiot IPierwsze miejsce IIDrugie miejsce IIITrzecie miejsce
    1. C. Fyed Latanie Cassie Fyed Paulina Żurawka Godric Alex
    2. L. Moony Astronomia

    Cassie Fyed

    Bella Washington

    Amelia Thermopolis

    Markus Fotch

    Godric Alex
    3. M. Beller Historia Magii Bella Washington Cassie Fyed Godric Alex
    4. E. Fyed WoHP Cassie Fyed Bella Washington Amelia Thermopolis
    5. T. Colloportus WoMMiR Godric Alex Cassie Fyed

    Bella Washington

    Angelina McCourtney

    6. K. Eleve Językoznawstwo Kukiz DeuMus Cassie Fyed Amelia Thermopolis
    7. P. Fravell Eliksiry Angelina McCourtney Lisa Fravell Lilianna Fotch
    8. M. Potter Runy Bella Washington Angelina McCourtney Godric Alex
    9. B. Washington ONMS Angelina McCourtney Hannah Brown Rafael Montes
    10. O. Bell Transmutacja Angelina McCourtney Lilianna Fotch Bella Washington

    XV rok szkolny

    L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator PPrzedmiot IPierwsze miejsce IIDrugie miejsce IIITrzecie miejsce
    1. C. Fyed Latanie Cassie Fyed Owen Williams Godric Alex
    2. D. Redbird OPCM Godric Alex Cassie Fyed Darek Bus
    3. P. McGorlski Mugoloznawstwo Cassie Fyed Kukiz DeuMus Owen Williams
    4. B. Washington WoMMiR Cassie Fyed Elisa Thierry Owen Williams
    5. L. Moony Astronomia Cassie Fyed Owen Williams Godric Alex
    6. E. Fyed Runy Owen Williams Cassie Fyed -
    7. Y. McNarcissen Transmutacja - Maxima Granger Godric Alex
    8. E. Colloportus Zielarstwo Godric Alex Owen Williams -
    9. M. Tonks Historia Magii Godric Alex - -
    10. M. McCarthy Zaklęcia Owen Williams Godric Alex Maxima Granger

    XVI rok szkolny

    L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator PPrzedmiot IPierwsze miejsce IIDrugie miejsce IIITrzecie miejsce
    1. L. Moony Astronomia Godric Alex Owen Williams Patrick Leons
    2. M. Beller-Lenghton Wróżbiarstwo Nathan de Tourvel - -
    3. C. Fyed Latanie Owen Williams Godric Alex Allemany Littendorf
    4. M. Tonks Historia Magii - - -
    5. Y. McNarcissen Transmutacja - Owen Williams Godric Alex
    6. B. Washington WoMMiR Owen Williams Godric Alex Kukiz DeuMus
    7. E. Fyed Runy Godric Alex Narcyza Lestrange Owen Williams
    8. A. Delgato Eliksiry Darius Whitestone Kukiz DeuMus Patrick Leons
    9. E. Fyed Czarna Magia - - -
    10. D. Redbird OPCM Godric Alex Patrick Leons -
    11. M. McCarthy Zaklęcia Godric Alex Darius Whitestone -

    XVII rok szkolny

    L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator PPrzedmiot IPierwsze miejsce IIDrugie miejsce IIITrzecie miejsce
    1. B. Washington WoMMiR Mandy Brown Nadia Prau James Merlin
    2. M. Beller-Lenghton Historia Magii Jamie Prau James Merlin

    Mandy Brown

    Kate Wood

    3. G. Alex Mugoloznawstwo Mandy Brown James Merlin Hermiona Potterr
    4. L. Skouris WoHP James Merlin Jamie Prau Hermiona Potterr
    5. E. Fyed Runy Jamie Prau James Merlin Hermiona Potterr
    6. M. Verde Zielarstwo Jamie Prau James Merlin Hermiona Potterr
    7. D. Redbird OPCM Jamie Prau Hermiona Potterr Marcin Moranis
    8. B. Washington ONMS Jamie Prau - -
    9. C. Fyed Latanie Gregory Sevan Jamie Prau James Merlin
    10. K. DeuMus Eliksiry Narcyza Lestrange Jamie Prau Mandy Brown
    11. E. Fyed Czarna Magia Gregory Sevan Jamie Prau Narcyza Lestrange

    XVIII rok szkolny

    L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator PPrzedmiot IPierwsze miejsce IIDrugie miejsce IIITrzecie miejsce
    1. E. Fyed Czarna Magia Mike Levis Lauren Louisse -
    2. B. Washington WoMMiR Adrianne Tonks Victor Prau Gregory Sevan
    3. D. Airley Zielarstwo Victor Prau Adrianne Tonks Jamie Prau
    4. Y. McNarcissen Transmutacja - Jamie Prau Marcin Moranis
    5. D. Cathville Historia Magii

    Gregory Sevan

    Megami Wood

    Jamie Prau Tom Smith

    XIX rok szkolny

    L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator PPrzedmiot IPierwsze miejsce IIDrugie miejsce IIITrzecie miejsce
    1. C. Fyed Latanie Isabelle Lightwood Rosalie Shane Megami Wood
    2. B. Washington WoMMiR Nadia Prau Victor Prau

    JJ Barea

    Isabelle Lightwood

    3.

    Y. McNarcissen

    E. McQueen

    Transmutacja

    Ashley Bell

    Marcin Moranis

    -

    Faye McCarthy

    Victor Prau

    Isabelle Lightwood

    4.

    D. Cathville

    L. Spell

    Historia Magii

    WoHP

    JJ Barea Thor Slayer

    Megami Wood

    Isabelle Lightwood

    5. D. Redbird OPCM Debby Smiles JJ Barea Isabelle Lightwood
    6. N. Malfoy Językoznawstwo Rosalie Shane Hermionka Bell Effy Carter

    XX rok szkolny

    L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator PPrzedmiot IPierwsze miejsce IIDrugie miejsce IIITrzecie miejsce
    1. D. Cathville Historia Magii

    JJ Barea

    Oktawia Milne

    - Megami Wood
    2. Q. Calenus Wróżbiarstwo Oktawia Milne Aga Vielt Effy Carter
    3. C. Fyed Latanie JJ Barea Alexandra Martell Hanna Riddle
    4. N. Malfoy Językoznawstwo Debby Smiles Hermionka Bell Aga Vielt
    5. Nauczyciele WH Wszystkie Hufflepuff Slytherin Ravenclaw

    XXI rok szkolny

    L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator PPrzedmiot IPierwsze miejsce IIDrugie miejsce IIITrzecie miejsce
    1. B. Washington WoMMiR Hermionka Bell Łait Ryu Amy Li
    2. D. Cathville Historia Magii Alexandra Martell Amy Li Aga Vielt
    3. N. Malfoy Językoznawstwo Alexandra Martell Giinny Black Olivia Pringle
    4. M. Verde ONMS Effy Carter Alexandra Martell Moka Akashiya

    XXII rok szkolny

    L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator PPrzedmiot IPierwsze miejsce IIDrugie miejsce IIITrzecie miejsce
    1. A. Riddley WoHP Olivia Pringle Jose Juan Barea Moka Akashiya
    2.

    D. Cathville

    A. Vielt

    Historia Magii Moka Akashiya Kanade Riddle Jagoda Black
    3. O. Milne Astrologia Kanade Riddle

    Moka Akashiya

    Jose Juan Barea

    -
    4. M. Moranis Runy Alexandra Sloan Alexander Cathville Karolina Brenden
    5.

    B. Washington

    H. Bell

    WoMMiR Amy Li Moka Akashiya Karolina Brenden

    XXIII rok szkolny

    L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator PPrzedmiot IPierwsze miejsce IIDrugie miejsce IIITrzecie miejsce
    1.

    D. Cathville

    A. Vielt

    E. Skylar

    Historia Magii

    WoHP

    Mity i Legendy

    Kanade Riddle Rafael Weden Derek Grei
    2. D. Smiles Czarna Magia Kanade Riddle Tania McCarthy Hoster Hightower
    3. M. Moranis Runy Krzysiek Kot Derek Grei Tania McCarthy
    4. E. McQueen Eliksiry Hoster Hightower

    Kanade Riddle

    Derek Grei

    Tania McCarthy
    5. O. Milne Numerologia Krzysiek Kot Karolina Brenden

    Dedalus Marvin

    Agatha Thomas

    Tania McCarthy

    XXIV rok szkolny

    L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator PPrzedmiot IPierwsze miejsce IIDrugie miejsce IIITrzecie miejsce
    1. M. Verde OnMS Anna McKinley Ysabella Noche Kanade Riddle
    2. O. Milne Wróżbiarstwo Rafael Weden Anna McKinley Clementine Wilton
    3. O. Milne Językoznawstwo

    Tania McCarthy

    Ayano Iseki

    - Moka Akashiya
    4. D. Cathville OPCM

    Tania McCarthy

    Alexander Cathville

    Spencer Jenkins

    - -
    5. N. Malfoy Mugoloznawstwo Alexander Cathville Spencer Jenkins

    Rosalie Shane

    Rafael Weden

    6. A. Martell Transmutacja

    Kanade Riddle

    Spencer Jenkins

    - Anna McKinley
    7. E. McQueen Eliksiry Anna McKinley Isabelle Lightwood Alexander Cathville
    8. D. Smiles Czarna Magia Clementine Wilton Isabelle Lightwood

    Kanade Riddle

    Rosalie Shane

    9. J. Wilton Zielarstwo Clementine Wilton Rafael Weden

    Moka Akashiya

    Isabelle Lightwood

    10. B. Washington WoMMiR

    Tania McCarthy

    Moka Akashiya

    - Rafael Weden

    XXV rok szkolny

    L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator PPrzedmiot IPierwsze miejsce IIDrugie miejsce IIITrzecie miejsce
    1. A. Cathville Mugoloznawstwo Clementine Wilton George Jenkins Grace Staley
    2. O. Milne Wróżbiarstwo Clementine Wilton

    Grace Staley

    Arianne Clair

    -
    3. D. Cathville OPCM Spencer Jenkins Grace Staley

    Peter Castellan

    Clementine Wilton

    4. K. Phoenix WoMMiR Clementine Wilton Grace Staley Peter Castellan
    5. N. Malfoy Językoznawstwo Spencer Jenkins

    Lilith Findabair

    Grace Staley

    Agatha Thomas

    -
    6. D. Smiles Czarna Magia Spencer Jenkins Maria Antonina Castellan

    Isabelle Lightwood

    Clementine Wilton

    7. E. McQueen Eliksiry Clementine Wilton Spencer Jenkins Isabelle Lightwood
    8. R. Weden Astronomia Grace Staley Katherine Preston Clementine Wilton

    XXVI rok szkolny

    L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator PPrzedmiot IPierwsze miejsce IIDrugie miejsce IIITrzecie miejsce
    1. A. Cathville Mugoloznawstwo Lonelli Weden Arianne Clair Hoster Hightower
    2. D. Cathville OPCM

    Grace Staley

    Sissi Liccioni

    -

    Hoster Hightower

    Lonelli Weden

    Arianne Clair

    3. A. Vielt Historia Magii

    Hoster Hightower

    Arianne Clair

    - Peter Castellan
    4. C. Wilton Eliksiry Hoster Hightower Tania McCarthy

    Grace Staley

    Arianne Clair

    5. J. Wilton Zielarstwo Grace Staley Arianne Clair Hoster Hightower
    6. A. Thomas Językoznawstwo Grace Staley Arianne Clair Peter Castellan
    7. D. Smiles Czarna Magia Arianne Clair Grace Staley Peter Castellan
    8.

    D. Smiles

    C. Wilton

    WoMMiR Grace Staley Peter Castellan Lonelli Weden

    XXVII rok szkolny

    L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator PPrzedmiot IPierwsze miejsce IIDrugie miejsce IIITrzecie miejsce
    1. C. Fyed Latanie Tania McCarthy Katherine Preston Matheos Eyon
    2. L. Findabair Eliksiry Tania McCarthy Violett Moonstone Matheos Eyon
    3. D. Cathville Historia Magii Matheos Eyon Tania McCarthy Naija Kamalasundari
    4. D. Cathville WoHP

    Tania McCarthy

    Naija Kamalasundari

    -

    Julie Cathville

    Lily Ekorre

    Alexandra Sloan

    5. O. Milne Wróżbiarstwo Tania McCarthy

    Matheos Eyon

    Naija Kamalasundari

    -
    6.

    A. Martell

    O. Milne

    Zielarstwo Naija Kamalasundari Matheos Eyon Tania McCarthy
    7. A. Clair Czarna Magia Matheos Eyon

    Alexandra Sloan

    Tania McCarthy

    -
    8. M. Moranis Starożytne Runy Alan Hemmings Matheos Eyon Alexandra Sloan
    9. M. Moranis WoMMiR

    Alan Hemmings

    Tania McCarthy>

    - Karolina Moranis
    10. A. Thomas Językoznawstwo Matheos Eyon Alexandra Sloan Julie Cathville

    XXVIII rok szkolny

    L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator PPrzedmiot IPierwsze miejsce IIDrugie miejsce IIITrzecie miejsce
    1. D. Cathville Historia Magii Ayano Iseki Matheos Eyon Isabelle Taylor
    2. M. Moranis Starożytne Runy Hoster Hightower Alan Hemmings Ayano Iseki
    3. M. Moranis WoMMiR Hoster Hightower Alan Hemmings Isabelle Taylor
    4. A. Stewart Czarna Magia Hoster Hightower Ayano Iseki Isabelle Taylor
    5. A. Thomas Językoznawstwo

    Hoster Hightower

    James Thomas

    Alexandra Sloan

    Marlen Cruciusx

    - -
    6. C. Fyed Latanie Katherine Preston Isabelle Taylor Lena DeCoursey
    7. L. Findabair Eliksiry

    Isabelle Taylor

    Emily Thomas

    - Matheos Eyon
    8. L. Findabair Mugoloznawstwo Ayano Iseki Hoster Hightower Naija Kamalasundari
    9. R. Weden Wróżbiarstwo

    Ayano Iseki

    Hoster Hightower

    - Isabelle Taylor

    XXIX rok szkolny

    L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator PPrzedmiot IPierwsze miejsce IIDrugie miejsce IIITrzecie miejsce
    1. L. Findabair Eliksiry Nyssa Shadow Hanna Moore Dakota Kerr
    2. D. Cathville Historia Magii Nyssa Shadow James Thomas

    Hanna Moore

    Marlen Cruciusx

    3. M. Eyon WoMMiR Owen Harper Nyssa Shadow Marlen Cruciusx
    4. C. Fyed Latanie Alexandra Sloan Nyssa Shadow Hanna Moore
    5. A. Stewart Czarna Magia Marlen Cruciusx Alexandra Sloan

    James Thomas

    Nyssa Shadow

    6. A. Iseki Starożytne Runy Nyssa Shadow Owen Harper Miranda Iseki
    7. N. Kamalasundari Wróżbiarstwo Owen Harper Nyssa Shadow Hanna Moore
    8. P. Brian Zielarstwo Marlen Cruciusx Nyssa Shadow Owen Harper

    XXX rok szkolny

    L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator PPrzedmiot IPierwsze miejsce IIDrugie miejsce IIITrzecie miejsce
    1. J. Cathville Eliksiry Rafael Weden

    Hao Diethel

    Nyssa Shadow

    -
    2. C. Fyed Latanie Alexandra Sloan Nyssa Shadow Narcyza Lestrange
    3. M. Cruciusx Czarna Magia Nyssa Shadow Lili Nagasse Alexandra Sloan
    4. N. Kamalasundari Wróżbiarstwo Nyssa Shadow Karolina Moranis Hao Diethel
    5. A. Thomas Językoznawstwo Rafael Weden Hao Diethel Luana Morrison
    6.

    J. Cathville

    A. Martell

    OnMS Rafael Weden Nyssa Shadow Isabell Clocker
    7. D. Cathville Mitologia Grecka Nyssa Shadow Rafael Weden Isabell Clocker

    XXXI rok szkolny

    L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator PPrzedmiot IPierwsze miejsce IIDrugie miejsce IIITrzecie miejsce
    1. J. Thomas OpCM Nyssa Shadow Miranda Iseki Hao Diethel
    2. D. Cathville Historia Magii Nyssa Shadow Valerie Prewett Rafael Weden
    3. A. Sloan Starożytne Runy Nyssa Shadow Miranda Iseki Rafael Weden
    4. M. Cruciusx Czarna Magia Rafael Weden Nyssa Shadow Paula Whiteowl
    5. C. Fyed Latanie Nyssa Shadow Ava Leed Tris McKinley
    6. N. Kamalasundari Wróżbiarstwo Nyssa Shadow Tris McKinley Rosemarie Hathaway
    7. M. Moranis WoMMiR Nyssa Shadow Sol Scarlet -

    XXXII rok szkolny

    L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator PPrzedmiot IPierwsze miejsce IIDrugie miejsce IIITrzecie miejsce
    1. V. Prewett OnMS Leila McKinley Meg Kenez David Triddle
    2. V. Moonstone WoHP Quinn Fabray Sol Scarlet Aleister Alcyone
    3. N. Kamalasundari Wróżbiarstwo Quinn Fabray Aleister Alcyone -
    4. A. Thomas Językoznawstwo Sol Scarlet David Triddle Tamias McEvoy

    XXXIII rok szkolny

    L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator PPrzedmiot IPierwsze miejsce IIDrugie miejsce IIITrzecie miejsce
    1. V. Moonstone WoHP Kathy Moonstone David Triddle Tamias McEvoy
    2. N. Kamalasundari Wróżbiarstwo James Smith David TriddleLola Moore

    XXXIV rok szkolny

    L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator PPrzedmiot IPierwsze miejsce IIDrugie miejsce IIITrzecie miejsce
    1. V. Moonstone WoHP Aurelien Blanchette Paige Abney Kirya Melania Holt
    2. A. Moonstone Eliksiry Paige Abney Lynn Snape Lucy Snape
    3. A. Collotye OpCM James Smith Alexadra SnapeKirya Melania Holt
    4. A. Collotye Czarna Magia James Smith Lian KengsleyKirya Melania Holt
    5. N. Kamalasundari Wróżbiarstwo Paige Abney Kirya Melania HoltJames Smith

    XXXV rok szkolny

    L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator PPrzedmiot IPierwsze miejsce IIDrugie miejsce IIITrzecie miejsce
    1. M. McGreen WoMMiR Kirya Melania Holt Ema Darkbone James Smith
    2. K. Black, N. Wand OnMS Ema Darkbone Kirya Melania Holt -
    3. N. Kamalasundari Wróżbiarstwo Ema Darkbone Nereida Wengs-

    XXXVI rok szkolny

    L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator PPrzedmiot IPierwsze miejsce IIDrugie miejsce IIITrzecie miejsce
    1. J. Smith OnMS Nereida Wengs Aurell Coral Lavender Cooper
    2. A. Clair Czarna Magia Lavender Cooper

    Aurell Coral

    Patrycja Malfoy

    -

    I rok szkolny

    Nie odbyła się żadna olimpiada szkolna.

    II rok szkolny

    Nie odbyła się żadna olimpiada szkolna.

    III rok szkolny

    Nie odbyła się żadna olimpiada szkolna.

    IV rok szkolny

    Nie odbyła się żadna olimpiada szkolna.

    V rok szkolny

    L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator PPrzedmiot IPierwsze miejsce
    1. A. Black Czarna Magia Konrad Moon
    2. J. Splendid

    Latanie

    ONMS

    Melissa Calaen

    VI rok szkolny

    Nie odbyła się żadna olimpiada szkolna.

    VII rok szkolny

    L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator PPrzedmiot IPierwsze miejsce
    1. V. Wezuwiusz Eliksiry Scorpius Malfoy

    VIII rok szkolny

    L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator PPrzedmiot IPierwsze miejsce
    1. A. Sambucis Astronomia Katherin Flowers
    2. A. Sambucis Astronomia Edwart Fallon
    3. A. Black Czarna Magia Tamara Colloportus
    4. D. Fly ONMS Tamara Colloportus
    5. A. Sambucis Astronomia Aurelia Danger

    IX rok szkolny

    L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator PPrzedmiot IPierwsze miejsce
    1. A. Sambucis Astronomia Kao Eleve
    2. M. Potter Runy Aurelia Danger
    3. P. Fravell Eliksiry Christian Fyed

    X rok szkolny

    L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator PPrzedmiot IPierwsze miejsce
    1. M. Potter Runy Christian Fyed
    2. D. Sauber Historia Magii Berwald Oxenstiarna

    XI rok szkolny

    <
    L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator PPrzedmiot IPierwsze miejsce
    1. M. Potter Runy

    Konrad Moon

    Aurelia Danger

    2. C. Danger WoHP Aurelia Danger
    3. A. Black Czarna Magia Aurelia Danger
    4. K. Carax Językoznawstwo Laura Reinmart
    5. D. Fly ONMS

    Aurelia Danger

    Laura Reinmart

    6. C. Fyed Latanie Aurelia Danger
    7. E. Colloportus

    Eliksiry

    Zielarstwo

    Aurelia Danger

    XII rok szkolny

    L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator PPrzedmiot IPierwsze miejsce
    1. C. Fyed Latanie Aurelia Danger
    2. M. Potter Runy Daria Redbird
    3. K. Carax Językoznawstwo Daria Redbird
    4. M. McCarthy Zaklęcia Rafael de Laet
    5. A. Doyle Eliksiry Bogusia Hedwiga
    6. T. Colloportus WoMMiR Daria Redbird
    7. D. Fly ONMS Paulina Żurawka
    8. E. Colloportus Zielarstwo Elva Fyed
    9. R. McBentley Historia Magii Rafael de Laet

    XIII rok szkolny

    L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator PPrzedmiot IPierwsze miejsce
    1. R. McBentley Historia Magii Angelina McCourtney
    2. M. Potter Runy Elva Fyed
    3. C. Fyed Latanie

    Elva Fyed

    Severus Black

    4. K. Carax Językoznawstwo Elva Fyed
    5. E. Donck Eliksiry Angelina McCourtney
    6. E. Granger WoHP Amelia Thermopolis
    7. M. McCarthy Zaklęcia Angelina McCourtney
    8. D. Redbird Czarna Magia Elva Fyed
    9. T. Colloportus WoMMiR Kao Eleve
    10. D. Fly ONMS

    Cassie Fyed

    Elva Fyed

    Rafael de Laet

    11. M. Beller Historia Magii Angelina McCourtney
    12. Nauczyciele Wszystkie Kao Eleve

    XIV rok szkolny

    L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator PPrzedmiot IPierwsze miejsce
    1. C. Fyed Latanie Cassie Fyed
    2. L. Moony Astronomia

    Cassie Fyed

    Bella Washington

    3. M. Beller Historia Magii Bella Washington
    4. E. Fyed WoHP Cassie Fyed
    5. T. Colloportus WoMMiR Godric Alex
    6. K. Eleve Językoznawstwo Kukiz DeuMus
    7. P. Fravell Eliksiry Angelina McCourtney
    8. M. Potter Runy Bella Washington
    9. B. Washington ONMS Angelina McCourtney
    10. O. Bell Transmutacja Angelina McCourtney

    XV rok szkolny

    L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator PPrzedmiot IPierwsze miejsce
    1. C. Fyed Latanie Cassie Fyed
    2. D. Redbird OPCM Godric Alex
    3. P. McGorlski Mugoloznawstwo Cassie Fyed
    4. B. Washington WoMMiR Cassie Fyed
    5. L. Moony Astronomia Cassie Fyed
    6. E. Fyed Runy Owen Williams
    7. Y. McNarcissen Transmutacja -
    8. E. Colloportus Zielarstwo Godric Alex
    9. M. Tonks Historia Magii Godric Alex
    10. M. McCarthy Zaklęcia Owen Williams

    XVI rok szkolny

    L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator PPrzedmiot IPierwsze miejsce
    1. L. Moony Astronomia Godric Alex
    2. M. Beller-Lenghton Wróżbiarstwo Nathan de Tourvel
    3. C. Fyed Latanie Owen Williams
    4. M. Tonks Historia Magii -
    5. Y. McNarcissen Transmutacja -
    6. B. Washington WoMMiR Owen Williams
    7. E. Fyed Runy Godric Alex
    8. A. Delgato Eliksiry Darius Whitestone
    9. E. Fyed Czarna Magia -
    10. D. Redbird OPCM Godric Alex
    11. M. McCarthy Zaklęcia Godric Alex

    XVII rok szkolny

    L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator PPrzedmiot IPierwsze miejsce
    1. B. Washington WoMMiR Mandy Brown
    2. M. Beller-Lenghton Historia Magii Jamie Prau
    3. G. Alex Mugoloznawstwo Mandy Brown
    4. L. Skouris WoHP James Merlin
    5. E. Fyed Runy Jamie Prau
    6. M. Verde Zielarstwo Jamie Prau
    7. D. Redbird OPCM Jamie Prau
    8. B. Washington ONMS Jamie Prau
    9. C. Fyed Latanie Gregory Sevan
    10. K. DeuMus Eliksiry Narcyza Lestrange
    11. E. Fyed Czarna Magia Gregory Sevan

    XVIII rok szkolny

    L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator PPrzedmiot IPierwsze miejsce
    1. E. Fyed Czarna Magia Mike Levis
    2. B. Washington WoMMiR Adrianne Tonks
    3. D. Airley Zielarstwo Victor Prau
    4. Y. McNarcissen Transmutacja -
    5. D. Cathville Historia Magii

    Gregory Sevan

    Megami Wood

    XIX rok szkolny

    L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator PPrzedmiot IPierwsze miejsce
    1. C. Fyed Latanie Isabelle Lightwood
    2. B. Washington WoMMiR Nadia Prau
    3.

    Y. McNarcissen

    E. McQueen

    Transmutacja

    Ashley Bell

    Marcin Moranis

    4.

    D. Cathville

    L. Spell

    Historia Magii

    WoHP

    JJ Barea
    5. D. Redbird OPCM Debby Smiles
    6. N. Malfoy Językoznawstwo Rosalie Shane

    XX rok szkolny

    L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator PPrzedmiot IPierwsze miejsce
    1. D. Cathville Historia Magii

    JJ Barea

    Oktawia Milne

    2. Q. Calenus Wróżbiarstwo Oktawia Milne
    3. C. Fyed Latanie JJ Barea
    4. N. Malfoy Językoznawstwo Debby Smiles
    5. Nauczyciele WH Wszystkie Hufflepuff

    XXI rok szkolny

    L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator PPrzedmiot IPierwsze miejsce
    1. B. Washington WoMMiR Hermionka Bell
    2. D. Cathville Historia Magii Alexandra Martell
    3. N. Malfoy Językoznawstwo Alexandra Martell
    4. M. Verde ONMS Effy Carter

    XXII rok szkolny

    L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator PPrzedmiot IPierwsze miejsce
    1. A. Riddley WoHP Olivia Pringle
    2.

    D. Cathville

    A. Vielt

    Historia Magii Moka Akashiya
    3. O. Milne Astrologia Kanade Riddle
    4. M. Moranis Runy Alexandra Sloan
    5.

    B. Washington

    H. Bell

    WoMMiR Amy Li

    XXIII rok szkolny

    L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator PPrzedmiot IPierwsze miejsce
    1.

    D. Cathville

    A. Vielt

    E. Skylar

    Historia Magii

    WoHP

    Mity i Legendy

    Kanade Riddle
    2. D. Smiles Czarna Magia Kanade Riddle
    3. M. Moranis Runy Krzysiek Kot
    4. E. McQueen Eliksiry Hoster Hightower
    5. O. Milne Numerologia Krzysiek Kot

    XXIV rok szkolny

    L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator PPrzedmiot IPierwsze miejsce
    1. M. Verde OnMS Anna McKinley
    2. O. Milne Wróżbiarstwo Rafael Weden
    3. O. Milne Językoznawstwo

    Tania McCarthy

    Ayano Iseki

    4. D. Cathville OPCM

    Tania McCarthy

    Alexander Cathville

    Spencer Jenkins

    5. N. Malfoy Mugoloznawstwo Alexander Cathville
    6. A. Martell Transmutacja

    Kanade Riddle

    Spencer Jenkins

    7. E. McQueen Eliksiry Anna McKinley
    8. D. Smiles Czarna Magia Clementine Wilton
    9. J. Wilton Zielarstwo Clementine Wilton
    10. B. Washington WoMMiR

    Tania McCarthy

    Moka Akashiya

    XXV rok szkolny

    L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator PPrzedmiot IPierwsze miejsce
    1. A. Cathville Mugoloznawstwo Clementine Wilton
    2. O. Milne Wróżbiarstwo Clementine Wilton
    3. D. Cathville OPCM Spencer Jenkins
    4. K. Phoenix WoMMiR Clementine Wilton
    5. N. Malfoy Językoznawstwo Spencer Jenkins
    6. D. Smiles Czarna Magia Spencer Jenkins
    7. E. McQueen Eliksiry Clementine Wilton
    8. R. Weden Astronomia Grace Staley

    XXVI rok szkolny

    L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator PPrzedmiot IPierwsze miejsce
    1. A. Cathville Mugoloznawstwo Lonelli Weden
    2. D. Cathville OPCM

    Grace Staley

    Sissi Liccioni

    3. A. Vielt Historia Magii

    Hoster Hightower

    Arianne Clair

    4. C. Wilton Eliksiry Hoster Hightower
    5. J. Wilton Zielarstwo Grace Staley
    6. A. Thomas Językoznawstwo Grace Staley
    7. D. Smiles Czarna Magia Arianne Clair
    8.

    D. Smiles

    C. Wilton

    WoMMiR Grace Staley

    XXVII rok szkolny

    <
    L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator PPrzedmiot IPierwsze miejsce
    1. C. Fyed Latanie Tania McCarthy
    2. L. Findabair Eliksiry Tania McCarthy
    3. D. Cathville Historia Magii Matheos Eyon
    4. D. Cathville WoHP

    Tania McCarthy

    Naija Kamalasundari

    5. O. Milne Wróżbiarstwo Tania McCarthy
    6.

    A. Martell

    O. Milne

    Zielarstwo Naija Kamalasundari
    7. A. Clair Czarna Magia Matheos Eyon
    8. M. Moranis Starożytne Runy Alan Hemmings
    9. M. Moranis WoMMiR

    Alan Hemmings

    Tania McCarthy

    10. A. Thomas Językoznawstwo Matheos Eyon

    XXVIII rok szkolny

    L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator PPrzedmiot IPierwsze miejsce
    1. D. Cathville Historia Magii Ayano Iseki
    2. M. Moranis Starożytne Runy Hoster Hightower
    3. M. Moranis WoMMiR Hoster Hightower
    4. A. Stewart Czarna Magia Hoster Hightower
    5. A. Thomas Językoznawstwo

    Hoster Hightower

    James Thomas

    Alexandra Sloan

    Marlen Cruciusx

    6. C. Fyed Latanie Katherine Preston
    7. L. Findabair Eliksiry

    Isabelle Taylor

    Emily Thomas

    8. L. Findabair Mugoloznawstwo Ayano Iseki
    9. R. Weden Wróżbiarstwo

    Ayano Iseki

    Hoster Hightower

    XXIX rok szkolny

    L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator PPrzedmiot IPierwsze miejsce
    1. L. Findabair Eliksiry Nyssa Shadow
    2. D. Cathville Historia Magii Nyssa Shadow
    3. M. Eyon WoMMiR Owen Harper
    4. C. Fyed Latanie Alexandra Sloan
    5. A. Stewart Czarna Magia Marlen Cruciusx
    6. A. Iseki Starożytne Runy Nyssa Shadow
    7. N. Kamalasundari Wróżbiarstwo Owen Harper
    8. P. Brian Zielarstwo Marlen Cruciusx

    XXX rok szkolny

    L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator PPrzedmiot IPierwsze miejsce
    1. J. Cathville Eliksiry Rafael Weden
    2. C. Fyed Latanie Alexandra Sloan
    3. M. Cruciusx Czarna Magia Nyssa Shadow
    4. N. Kamalasundari Wróżbiarstwo Nyssa Shadow
    5. A. Thomas Językoznawstwo Rafael Weden
    6.

    J. Cathville

    A. Martell

    OnMS Rafael Weden
    7. D. Cathville Mitologia Grecka Nyssa Shadow

    XXXI rok szkolny

    L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator PPrzedmiot IPierwsze miejsce
    1. J. Thomas OpCM Nyssa Shadow
    2. D. Cathville Historia Magii Nyssa Shadow
    3. A. Sloan Starożytne Runy Nyssa Shadow
    4. M. Cruciusx Czarna Magia Rafael Weden
    5. C. Fyed Latanie Nyssa Shadow
    6. N. Kamalasundari Wróżbiarstwo Nyssa Shadow
    7. M. Moranis WoMMiR Nyssa Shadow

    Najlepsi uczniowie:


    Opiekun: -

    Prefekt: -

    Prefekt: -

    Kapitan: -

    Specjalista: -

    Prefekt naczelny: -


    zobacz więcej

    Najlepsi uczniowie:


    Opiekun: -

    Prefekt: -

    Prefekt: -

    Kapitan: -

    Specjalista: -


    zobacz więcej

      Najnowszy numer kleksa już w maju!

      Red. naczelny: Arianne Clair
      Jasper McCarthy

      Sowa: redakcja.kleks@gmail.com

      Nabór: OTWARTY


      zobacz więcej

      © 2005-2018 Dyrekcja i Zarząd WH. Wszelkie prawa zastrzeżone

      Designed&Developed: Xeme Graphics: Kayla Content: Społeczność WH

       Nasza strona korzysta z ciasteczek, ale takich bez masła, bo podrożało.