8865
Ema Darkbone 2036 pkt
Kayla Eulalia McCarthy 1875 pkt
Ginny Luna 1567 pkt
Josephine Lloyd 864 pkt
Luna Granger 517 pkt
3901
Rosalia Rossard 1225 pkt
Lavender Cooper 1161 pkt
Tamias McEvoy 985 pkt
David Ygg 403 pkt
Aisha Myvin 39 pkt
6238
Nereida Wengs 2644 pkt
James Smith 1958 pkt
Jaim Eilhart 1104 pkt
Susan Reton 312 pkt
Demian Harsh 95 pkt
10168
Kirya Melania Holt 3039 pkt
Quinn Black 543 pkt
Yasmine Aileen 420 pkt
Bella Whitersoon 297 pkt
Annabeth Wolfrose 216 pkt

Ostatnie newsy


Uczniów

Gryffindor

100

Hufflepuff

105

Ravenclaw

94

Slytherin

95

Ogółem

394

W rezerwie

91
Wyszukaj ucznia:

17:20 - 17:55

Latanie

wh_sala_1

18:00 - 18:35

Latanie

wh_sala_1

18:40-19:15

Transmutacja

wh_sala_1

19:20-19:55

Eliksiry

wh_lochy

20:00 - 20:35

Zielarstwo

wh_cieplarnia

17:20 - 17:55

Transmutacja*

wh_sala_2

19:20-19:55

Transmutacja

wh_sala_2

20:00-20:35

Eliksiry

wh_lochy

20:40 - 21:15

Zielarstwo

wh_cieplarnia

18:00 - 18:45

HISTORIA MAGII
egzamin rozszerzony

wh_wielka_sala

18:00 - 18:45

ZIELARSTWO
egzamin rozszerzony

wh_sala_3

19:00 - 19:45

CZARNA MAGIA
egzamin rozszerzony

wh_wielka_sala

20:00 - 20:45

OBRONA PRZED CZARNĄ MAGIĄ
egzamin rozszerzony

wh_wielka_sala

21:00 - 21:45

WIEDZA O MAGICZNYCH MIEJSCACH I RYTUAŁACH
egzamin rozszerzony

wh_wielka_sala


Uczniów

Gryffindor

100

Hufflepuff

105

Ravenclaw

94

Slytherin

95

Ogółem

394

W rezerwie

91
Wyszukaj ucznia:

17:20 - 17:55

Latanie

wh_sala_1

18:00 - 18:35

Latanie

wh_sala_1

18:40-19:15

Transmutacja

wh_sala_1

19:20-19:55

Eliksiry

wh_lochy

20:00 - 20:35

Zielarstwo

wh_cieplarnia

17:20 - 17:55

Transmutacja*

wh_sala_2

19:20-19:55

Transmutacja

wh_sala_2

20:00-20:35

Eliksiry

wh_lochy

20:40 - 21:15

Zielarstwo

wh_cieplarnia

18:00 - 18:45

HISTORIA MAGII
egzamin rozszerzony

wh_wielka_sala

18:00 - 18:45

ZIELARSTWO
egzamin rozszerzony

wh_sala_3

19:00 - 19:45

CZARNA MAGIA
egzamin rozszerzony

wh_wielka_sala

20:00 - 20:45

OBRONA PRZED CZARNĄ MAGIĄ
egzamin rozszerzony

wh_wielka_sala

21:00 - 21:45

WIEDZA O MAGICZNYCH MIEJSCACH I RYTUAŁACH
egzamin rozszerzony

wh_wielka_sala

Rozwinięcie skrótów nazw szkół (liczba wspólnych olimpiad):

  • AMA - Akademia Magii Allamaris (1)
  • AMD - Akademia Magii Deletrius (1)
  • AMG - Akademia Magii Grymuar (6)
  • AMN - Akademia Magii Nox (6)
  • AMR - Akademia Magii Ramesville (36)
  • AMS - Argo Magic School (24)
  • AMT - Akademia Magii Triadica (2)
  • AMV - Akademia Magii Vernex (1)
  • ANM - Akademia Nauk Magicznych (2)
  • ANT - Akademia Nimfadory Tonks (1)
  • HC - Hogwart im. Sióstr Carft (25)
  • HDU - Hogwart im. Dolores Umbridge (1)
  • HPS - HPSchool (14)
  • IH - Akademia Magii Rubeusa Hagrida (5)
  • IK - Instytut Magii Knighton (4)
  • IL - Instytut Lumos (11)
  • MAM - Magiczna Akademia Morsmordre (1)
  • MUC - Magiczny Uniwersytet Czarodziejski (1)
  • SMICH - Szkoła Magii i Czarodziejstwa Hogwart (24)
  • SMICI - Szkoła Magii i Czarodziejstwa Inimicum (5)
  • SMICP - Szkoła Magii i Czarodziejstwa Patronum (2)
  • SMIH - Szkoła Magii im. Huncwotów (12)
  • SMIMG - Szkoła Magii im. Marcina Greena (2)
  • SMIQP - Szkoła Magii im. Quillera Pottera (1)
  • UMH - Uniwersytet Magii Hogwart (7)
  • UMIC - Uniwersytet Magii i Czarodziejstwa (11)
  • UNCIM - Uniwersytet Nauk Czarodziejskich i Magicznych (3)
  • UNM - Uniwersytet Nauk Magicznych (16)
  • WIN - Szkoła Magii i Czarodziejstwa Winsford (16)
  • WUM - Wirtualny Uniwersytet Magii (8)

I rok szkolny

Nie odbyła się żadna olimpiada międzyszkolna.

II rok szkolny

Nie odbyła się żadna olimpiada międzyszkolna.

III rok szkolny

Nie odbyła się żadna olimpiada międzyszkolna.

IV rok szkolny

Nie odbyła się żadna olimpiada międzyszkolna.

V rok szkolny

Nie odbyła się żadna olimpiada międzyszkolna.

VI rok szkolny

Nie odbyła się żadna olimpiada międzyszkolna.

VII rok szkolny

Nie odbyła się żadna olimpiada międzyszkolna.

VIII rok szkolny

L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator NAZWA UUczestniczące szkoły IPierwsze miejsce IIDrugie miejsce IIITrzecie miejsce
1. AM Vernex Jesienny Turniej AMR AMV HDU Tamara Colloportus (WH) Letasha Harmony (AMV) Jimmy Smith (AMR)

IX rok szkolny

L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator NAZWA UUczestniczące szkoły IPierwsze miejsce IIDrugie miejsce IIITrzecie miejsce
1. Alastor Sambucis Międzyszkolna Olimpiada Astronomiczna AMR Vladimir Petrovic (AMR) Aurelia Danger (WH) Christian Fyed (WH)

X rok szkolny

L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator NAZWA UUczestniczące szkoły IPierwsze miejsce IIDrugie miejsce IIITrzecie miejsce
1. Eileen Colloportus Międzyszkolna Olimpiada z Zielarstwa AMR Aurelia Danger (WH) Christian Fyed (WH) Bella Swan (WH)

XI rok szkolny

Nie odbyła się żadna olimpiada międzyszkolna.

XII rok szkolny

L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator NAZWA UUczestniczące szkoły IPierwsze miejsce IIDrugie miejsce IIITrzecie miejsce
1. Emily Delgato Larwa Akwawirusa AMS HC MAM Vipera Snape (MAM) Elva Fyed (WH) Przemek Brian (MAM)

XIII rok szkolny

Nie odbyła się żadna olimpiada międzyszkolna.

XIV rok szkolny

L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator NAZWA UUczestniczące szkoły IPierwsze miejsce IIDrugie miejsce IIITrzecie miejsce
1. SMIC Hogwart WOM - Wielka Olimpiada Magiczna HC SMICH UNCIM Samantha Tonks-Eleve (SMICH) Bella Washington (WH) Sasha Quiet (UNCIM)

XV rok szkolny

L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator NAZWA UUczestniczące szkoły IPierwsze miejsce IIDrugie miejsce IIITrzecie miejsce
1. Piotr McGorlski Wielka Olimpiada z Mugoloznawstwa SMICH Nicholas Malfoy (SMICH) Mike Tonks (SMICH) -

XVI rok szkolny

L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator NAZWA UUczestniczące szkoły IPierwsze miejsce IIDrugie miejsce IIITrzecie miejsce
1. Piotr McGorlski Międzyszkolna Olimpiada z Mugoloznawstwa SMICH Owen Williams (WH) Bella Washington (SMICH) Nicholas Malfoy (SMICH)
2. SMIC Lumos Turniej Wiedzy Potterowskiej AMS AMT ANM HC HPS IL SMICH UNCIM WUM Laura Smith (UNCIM) Liliana Skouris (SMICH) Liliana Fotch (IL)
3. Ann Riddley Veritaserum AMS AMT ANM HC IL SMICH UNCIM WUM Percy Sammel (ANM) Sasha Quiet (UNCIM) Vipera Snape (HC)
4. Samantha Pobovska Międzyszkolna Olimpiada z HMu SMICH Rachel Kingslay (SMICH) Bella Washington (SMICH) Dominique Cathville (SMICH)

XVII rok szkolny

L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator NAZWA UUczestniczące szkoły IPierwsze miejsce IIDrugie miejsce IIITrzecie miejsce
1. Martin McCarthy Międzyszkolna Olimpiada z Zaklęć

AMS

SMICH

Łait Ryu (SMICH) Emily Shang (AMS) Jamie Prau (WH)
2. Yda McNarcissen Międzyszkolna Olimpiada z Transmutacji SMICH - Łait Ryu (SMICH)

Diana Davis (SMICH)

Elena McQueen (SMICH)

Jamie Prau (WH)

XVIII rok szkolny

L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator NAZWA UUczestniczące szkoły IPierwsze miejsce IIDrugie miejsce IIITrzecie miejsce
1. Daria Redbird Bella Washington Międzyszkolna Olimpiada z OPCM SMICH Jamie Prau (WH) Carlos Corralve (SMICH) Marcin Moranis (WH)
2. Wirtualny Hogwart Wielki Turniej Magiczny AMS IL MUC SMICH WUM Vipera Snape (WUM) Jamie Prau (WH)

Chace McCarson (IL)

Carlos Corralve (SMICH)

XIX rok szkolny

L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator NAZWA UUczestniczące szkoły IPierwsze miejsce IIDrugie miejsce IIITrzecie miejsce
1. Maximilian Verde Międzyszkolna Olimpiada z ONMSu UNM

JJ Barea (WH)

Rashelle Conroy (UNM)

- Eviline Brown (UNM)
2. Xeme Werdyen I Międzyszkolna Olimpiada Astronomiczna AMR AMS HC HPS IL Jacob Amelson (WH) Jasminne Sathers (HPS)

JJ Barea (WH)

Eol Krige (UNM)

XX rok szkolny

L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator NAZWA UUczestniczące szkoły IPierwsze miejsce IIDrugie miejsce IIITrzecie miejsce
1. SMIC Hogwart Turniej Trójmagiczny SMICH WUM Mike Tonks (SMICH) Allis Suzuki (WUM) Tom Reed (WUM)
2. Maximiliam Verde Korzeń Mandragory IL SMICH UNM UMIC WUM Marcin Vercelli (UNM) Ysabella Noche (UNM) Łait Ryu (SMICH)
3. Daria Redbird Międzyszkolna Olimpiada z OPCMu HC IL SMIQP Matius Bogoy (WH) Effy Carter (WH) -
4. Marcin Moranis Laura Smith Julia Sunshine Międzyszkolna Olimpiada z Transmutacji AMS HC UNM WUM UMIC AMR Effy Carter (WH) Aga Vielt (WH) James Wilton (WH)
5. Bella Washington Międzyszkolna Olimpiada z WoMMiRu AMS Debby Smiles (WH) Hermionka Bell (WH) Spencer Stokke (AMS)
6. Xeme Werdyen II Międzyszkolna Olimpiada Astronomiczna AMS HPS SMICH UMIC UNM WUM Nymeria Sand (HPS) Vipera Snape (SMICH) Alexandra Martell (WH)

XXI rok szkolny

L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator NAZWA UUczestniczące szkoły IPierwsze miejsce IIDrugie miejsce IIITrzecie miejsce
1. Elena McQueen Krzysiek Kot Międzyszkolna Olimpiada z Eliksirów UNM Daria Mikczyńska (UNM) Łait Ryu (WH) Alexandra Martell (WH)
2. Yda McNarcissen Marcin Moranis Międzyszkolna Olimpiada z Transmutacji AMA AMR AMS SMICI SMIH SMIMG Alexandra Martell (WH) Amy Li (WH) Łait Ryu (WH)

XXII rok szkolny

L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator NAZWA UUczestniczące szkoły IPierwsze miejsce IIDrugie miejsce IIITrzecie miejsce
1. Krzysiek Kot Międzyszkolna Olimpiada Multiprzedmiotowa AMR AMS IL UNM Sam Torres (UNM) Kate Cooper (UNM) Julie Jordan (UNM)
2. Alexandra Martell Marcin Moranis Międzyszkolna Olimpiada z Transmutacji AMD AMR SMICH SMICI SMICP SMIH SMIMG Amy Li (WH) Brandon Curl (SMICH) Olivia Pringle (WH)
3. Elena McQueen Leah Callahan Międzyszkolna Olimpiada z Eliksirów AMR Amy Li (WH) Olivia Pringle (WH) Moka Akashiya (WH)

XXIII rok szkolny

L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator NAZWA UUczestniczące szkoły IPierwsze miejsce IIDrugie miejsce IIITrzecie miejsce
1. Alexandra Martell Marcin Moranis Międzyszkolna Olimpiada z Transmutacji AMR UNM SMIH SMICH SMICI SMICP Anna McKinley (UNM) Sam Torres (UNM) Alexander Cathville (WH)
2. Elena McQueen Victorie Veilleur Jasper Cahill Międzyszkolna Olimpiada z Eliksirów HPS SMICH WUM Angel Wayland (HPS) Kanade Riddle (WH) Tania McCarthy (WH)

XXIV rok szkolny

L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator NAZWA UUczestniczące szkoły IPierwsze miejsce IIDrugie miejsce IIITrzecie miejsce
1. Ann Riddle Veritaserum AMR AMS HC HPS IL Anna Lupus (IL) Lilith Torres (AMR) Vipera Sullivan (HC)
2. Eve Skylar Crispin Stewart Alice Radcliffe Federico Castillo Międzyszkolna Olimpiada z WoHP AMR SMIH SMICI Jagoda Kawior (AMR) Ysabella Noche (WH) Anna McKinley (WH)
3. Elena McQueen Leah Callahan Międzyszkolna Olimpiada z Eliksirów AMR

Kanade Riddle (WH)

Ysabella Noche (WH)

- Anna McKinley (WH)
4. Aga Vielt Rafael Weden Międzyszkolna Olimpiada z HMu HPS IL Tania McCarthy (WH) Spencer Jenkins (WH) Vipera Sullivan (IL)
5. Marcin Moranis Karolina Brenden Międzyszkolna Olimpiada ze Starożytnych Run AMR SMIH SMICI UMH Tania McCarthy (WH) Arthur Jones (AMR) Isabelle Lightwood (WH)
6. Xeme Werdyen Międzyszkolna Olimpiada z Astronomii AMIM AMR AMS HC HPS IL SMIH UMH UNM Mathis Vaith (HC) Anna McKinley (WH) Victor Creed (HPS)

XXV rok szkolny

L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator NAZWA UUczestniczące szkoły IPierwsze miejsce IIDrugie miejsce IIITrzecie miejsce
1. Leo Skarsgard Wielka Olimpiada Runiczna AMR AMS HPS IL SMIH UNM Sam Torres (UNM) Julia Grant (UNM) Juliet Lotman-Renaldo (UNM)
2. Alexandra Martell Marcin Moranis Elena Cavalcanti Międzyszkolna Olimpiada z Transmutacji AMR SMIH UNM Lesbia Navajo-Cochonne (UNM) Arthur Jones (AMR) Isabelle Lightwood (WH)
3. Marcin Moranis Karolina Brenden Międzyszkolna Olimpiada ze Starożytnych Run AMR HC SMIH Mathis Vaith (HC) Maria Antonina Castellan (WH) Isabelle Lightwood (WH)
4. James Wilton Agnieszka Cruz Międzyszkolna Olimpiada z Zielarstwa UNM Clementine Wilton (WH) Sam Torres (UNM) Wiktoria Black (UNM)

XXVI rok szkolny

L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator NAZWA UUczestniczące szkoły IPierwsze miejsce IIDrugie miejsce IIITrzecie miejsce
1. Max Potter Międzyszkolna Olimpiada ze Starożytnych Run HC HPS Hoster Hightower (WH) Orion Fancourt (HC) Grace Staley (WH)
2. Alexandra Martell Marcin Moranis Międzyszkolna Olimpiada z Transmutacji AMR SMIH UNM Lonelli Weden (WH) Matheos Hanzi-Eyon (WH) dr Rafael Weden (UNM)
3. Oktawia Milne Krzysztof Kot Międzyszkolna Olimpiada Wróżbiarsko-Numerologiczna HC UNM Grace Staley (WH) Orion Fancourt (HC) Hoster Hightower (WH)
4. Rafael Weden Międzyszkolna Olimpiada z Astronomii UNM Hoster Hightower (WH) Grace Staley (WH) Matheos Hanzi-Eyon (WH)

XXVII rok szkolny

L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator NAZWA UUczestniczące szkoły IPierwsze miejsce IIDrugie miejsce IIITrzecie miejsce
1. May Momente Taylor Santie "Scamander" AMR AMS ANT HC SMIH UMIC UNM WIN Rafael Weden (UMiC)

Stacy Lovegood(UMIC)

Mateo Morgan (WOM)

Adriana Loera (UMIC)

Russel Hart (WH)

2. Lonelli Weden Jasper McCarthy Międzyszkolna Olimpiada z OPCM AMR HC WIN George Jenkins (WH) Katherine Preston (WH) Rashel Slytherin (HC)
3. Reny Boursier Międzyszkolny Konkurs z Historii Magii "Mól Książkowy" AMR AMS HC UMIC WIN

Matheos Hanzi-Eyon (WH)

Camil Rain (AMS)

Reila Riddle (AMS) Tania McCarthy (WH)

XXVIII rok szkolny

L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator NAZWA UUczestniczące szkoły IPierwsze miejsce IIDrugie miejsce IIITrzecie miejsce
1. Alexandra Martell Julie Cathville Międzyszkolna Olimpiada z Transmutacji AMR UNM Ayano Iseki (WH)

Alan Moonstone (WH)

Hoster Hightower (WH)

-
2. Lonelli Weden Jasper McCarthy Międzyszkolna Olimpiada z OPCM AMR HC WIN Hoster Hightower (WH) Ayano Iseki (WH) James Thomas (WH)
3. Przemek Brian Jasper McCarthy Międzyszkolna Olimpiada Przyrodnicza AMN AMR HC Naija Kamalasundari (WH) Hoster Hightower (WH) Julie Cathville (WH)
4. Alice Radcliffe Międzyszkolna Olimpiada z WoHP AMR HC UMIC SMIH WIN Julie Cathville (WH)

Hoster Hightower (WH)

Ayano Iseki (WH)

-

XXIX rok szkolny

L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator NAZWA UUczestniczące szkoły IPierwsze miejsce IIDrugie miejsce IIITrzecie miejsce
1. Alexandra Martell Międzyszkolna Olimpiada z Transmutacji AMR AMS Owen Harper (WH)

Julie Cathville (WH)

James Thomas (WH)

Nyssa Shadow (WH)

-
2. Lonelli Weden Anthony Svarovsky Międzyszkolna Olimpiada z OPCM AMG James Thomas (WH) Vincente Rodrigo (AMG) Julie Cathville (WH)
3. Reny Boursier Międzyszkolny Konkurs z Historii Magii "Mól Książkowy" AMG AMN AMR AMS HC HPS IH SMICH UMH UMIC WIN

Kornelia Kuk(AMS)

Naija Kamalasundari (WH)

Vivienne Aubrey Nott (SMICH)

Adriana Loera (WIN)

Anthony Svarovsky (AMG)

Sophie Miller (UMIC)

Matheos Eyon (WH)

Katie Nott (WIN)

4. Jo Grey Astria Middle Międzyszkolna Olimpiada z Zaklęć i Uroków AMN AMR AMS IH UMH WIN

Nyssa Shadow (WH)

Reny Boursier (WIN)

Lilith Grey (AMS)

Marlen Cruciusx (WH)

Matheos Eyon (WH)

Naija Kamalasundari (WH)

Alexandra Sloan(WH)

Ola Arily(AMS)

5. Jasper McCarthy Ayame Tsukino Międzyszkolna Olimpiada z ONMS AMR AMS SMICH WIN Nyssa Shadow (WH) Owen Harper (WH) Juliet Reeds (WIN)

XXX rok szkolny

L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator NAZWA UUczestniczące szkoły IPierwsze miejsce IIDrugie miejsce IIITrzecie miejsce
1. Reny Boursier Międzyszkolna Konkurs na Esej "Merlinka" AMN AMR HPS SMICH WIN UMIC Joanne Bacchic (WIN)

Rowan Verney (UMIC)

Juliet Reeds (AMR, WIN)

Nyssa Shadow (WH, HPS)
2. Dominique Cathville Międzyszkolna Olimpiada z Historii Magii AMG AMN AMR AMS HC IH WIN Nyssa Shadow (WH) Rafael Weden (WH)

Alexandra Martell(WH)

Alexandra Sloan (WH)

3. Przemek Brian Julie Cathville Alexandra Martell Międzyszkolna Olimpiada Przyrodnicza AMR AMS HC SMICH UMIC WIN Nyssa Shadow (WH) Isabell Clocker (WH) Rafael Weden (WH)
4. May Momente Międzyszkolna Olimpiada Latynistyczna "Sokrates" AMG AMR AMS HC IK SMICH WIN UMH Alther Amandil (WIN)

Graki Koneseka (SMICH)

Rafael Weden(WH)

-
5. Krzysiek Kot Martin McCarthy Międzyszkolna Olimpiada Multiprzedmiotowa AMG AMN AMR AMS HC IH SMICH WINS Robert Black (SMICH) Ami Suzuki (WINS) Nyssa Shadow (WH)
6. Alexandra Martell Międzyszkolna Olimpiada z Transmutacja AMG AMR AMS IH IK SMICH WINS Nyssa Shadow (WH) Kornelia Kuk (AMS) Rafael Weden (WH)

XXXI rok szkolny

L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator NAZWA UUczestniczące szkoły IPierwsze miejsce IIDrugie miejsce IIITrzecie miejsce
1. Paula Whiteowl Vicessy Piccifues Międzyszkolna Olimpiada z Quidditcha AMN AMR AMS HC HPS IK SMICH WIN UMIC Nyssa Shadow (HPS, WH) Narcyza Lestrange (WH) Tris McKinley (WH)
2. Marlen Cruciusx James Thomas Międzyszkolna Olimpiada z Czarnej Magii i OPCM AMS IP SMICH WIN Nyssa Shadow (WH) Reny Boursier (WIN) Miranda Iseki (WH)
3. Akemi Orihara Alan Moonstone Ann Riddley Madi Verian-Grid "Złoty Alchemik" ??? Isabella Lestrange Nyssa Shadow (WH) Suzanne Activ
4. Rafael Weden Międzyszkolna Olimpiada Dywinacyjna "Wieszcz" AMG AMR AMS HC IH IK SMICH WIN UMIC Demian Harsh (UMIC) Nyssa Shadow (WH) Olivia Mafly (UMIC, WIN)
5. Karol Rain Międzyszkolna Olimpiada z Zielarstwa HC HPS SMICH WIN Camila Houdini (HC) Łucja Cullen (HC)

Alan Moonstone (WH)

Rosemarie Hathaway (WH)

Olivia Blackberry(HC)

6. Reny Boursier Międzyszkolny Konkurs z Historii Magii "Mól Książkowy" AMN AMR AMS HC HPS IK IH IP SMICH UMH UMIC Nyssa Shadow (WH) Stacy Lovegood (IP) Zygmunt Głośnik (WIN)
7. Alexandra Martell Marcin Moranis Arthur Jones Międzyszkolna Olimpiada z Transmutacji AMR AMS IH IP WIN WIM Nyssa Shadow (WH) Rafael Weden (WH) Reny Boursier (WIN)

Rozwinięcie skrótów nazw szkół (liczba wspólnych olimpiad):

  • AMA - Akademia Magii Allamaris (1)
  • AMD - Akademia Magii Deletrius (1)
  • AMG - Akademia Magii Grymuar (6)
  • AMN - Akademia Magii Nox (6)
  • AMR - Akademia Magii Ramesville (36)
  • AMS - Argo Magic School (24)
  • AMT - Akademia Magii Triadica (2)
  • AMV - Akademia Magii Vernex (1)
  • ANM - Akademia Nauk Magicznych (2)
  • ANT - Akademia Nimfadory Tonks (1)
  • HC - Hogwart im. Sióstr Carft (25)
  • HDU - Hogwart im. Dolores Umbridge (1)
  • HPS - HPSchool (14)
  • IH - Akademia Magii Rubeusa Hagrida (5)
  • IK - Instytut Magii Knighton (4)
  • IL - Instytut Lumos (11)
  • MAM - Magiczna Akademia Morsmordre (1)
  • MUC - Magiczny Uniwersytet Czarodziejski (1)
  • SMICH - Szkoła Magii i Czarodziejstwa Hogwart (24)
  • SMICI - Szkoła Magii i Czarodziejstwa Inimicum (5)
  • SMICP - Szkoła Magii i Czarodziejstwa Patronum (2)
  • SMIH - Szkoła Magii im. Huncwotów (12)
  • SMIMG - Szkoła Magii im. Marcina Greena (2)
  • SMIQP - Szkoła Magii im. Quillera Pottera (1)
  • UMH - Uniwersytet Magii Hogwart (7)
  • UMIC - Uniwersytet Magii i Czarodziejstwa (11)
  • UNCIM - Uniwersytet Nauk Czarodziejskich i Magicznych (3)
  • UNM - Uniwersytet Nauk Magicznych (16)
  • WIN - Szkoła Magii i Czarodziejstwa Winsford (16)
  • WUM - Wirtualny Uniwersytet Magii (8)

I rok szkolny

Nie odbyła się żadna olimpiada międzyszkolna.

II rok szkolny

Nie odbyła się żadna olimpiada międzyszkolna.

III rok szkolny

Nie odbyła się żadna olimpiada międzyszkolna.

IV rok szkolny

Nie odbyła się żadna olimpiada międzyszkolna.

V rok szkolny

Nie odbyła się żadna olimpiada międzyszkolna.

VI rok szkolny

Nie odbyła się żadna olimpiada międzyszkolna.

VII rok szkolny

Nie odbyła się żadna olimpiada międzyszkolna.

VIII rok szkolny

L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator NAZWA IPierwsze miejsce
1. AM Vernex Jesienny Turniej Tamara Colloportus (WH)

IX rok szkolny

L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator NAZWA IPierwsze miejsce
1. Alastor Sambucis Międzyszkolna Olimpiada Astronomiczna Vladimir Petrovic (AMR)

X rok szkolny

L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator NAZWA IPierwsze miejsce
1. Eileen Colloportus Międzyszkolna Olimpiada z Zielarstwa Aurelia Danger (WH)

XI rok szkolny

Nie odbyła się żadna olimpiada międzyszkolna.

XII rok szkolny

L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator NAZWA IPierwsze miejsce
1. Emily Delgato Larwa Akwawirusa Vipera Snape (MAM)

XIII rok szkolny

Nie odbyła się żadna olimpiada międzyszkolna.

XIV rok szkolny

L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator NAZWA IPierwsze miejsce
1. SMIC Hogwart WOM - Wielka Olimpiada Magiczna Samantha Tonks-Eleve (SMICH)

XV rok szkolny

L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator NAZWA IPierwsze miejsce
1. Piotr McGorlski Wielka Olimpiada z Mugoloznawstwa Nicholas Malfoy (SMICH)

XVI rok szkolny

L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator NAZWA IPierwsze miejsce
1. Piotr McGorlski Międzyszkolna Olimpiada z Mugoloznawstwa Owen Williams (WH)
2. SMIC Lumos Turniej Wiedzy Potterowskiej Laura Smith (UNCIM)
3. Ann Riddley Veritaserum Percy Sammel (ANM)
4. Samantha Pobovska Międzyszkolna Olimpiada z HMu Rachel Kingslay (SMICH)

XVII rok szkolny

L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator NAZWA IPierwsze miejsce
1. Martin McCarthy Międzyszkolna Olimpiada z Zaklęć Łait Ryu (SMICH)
2. Yda McNarcissen Międzyszkolna Olimpiada z Transmutacji -

XVIII rok szkolny

L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator NAZWA IPierwsze miejsce
1. Daria Redbird Bella Washington Międzyszkolna Olimpiada z OPCM Jamie Prau (WH)
2. Wirtualny Hogwart Wielki Turniej Magiczny Vipera Snape (WUM)

XIX rok szkolny

L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator NAZWA IPierwsze miejsce
1. Maximilian Verde Międzyszkolna Olimpiada z ONMSu

JJ Barea (WH)

Rashelle Conroy (UNM)

2. Xeme Werdyen I Międzyszkolna Olimpiada Astronomiczna Jacob Amelson (WH)

XX rok szkolny

L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator NAZWA IPierwsze miejsce
1. SMIC Hogwart Turniej Trójmagiczny Mike Tonks (SMICH)
2. Maximiliam Verde Korzeń Mandragory Marcin Vercelli (UNM)
3. Daria Redbird Międzyszkolna Olimpiada z OPCMu Matius Bogoy (WH)
4. Marcin Moranis Laura Smith Julia Sunshine Międzyszkolna Olimpiada z Transmutacji Effy Carter (WH)
5. Bella Washington Międzyszkolna Olimpiada z WoMMiRu Debby Smiles (WH)
6. Xeme Werdyen II Międzyszkolna Olimpiada Astronomiczna Nymeria Sand (HPS)

XXI rok szkolny

L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator NAZWA IPierwsze miejsce
1. Elena McQueen Krzysiek Kot Międzyszkolna Olimpiada z Eliksirów Daria Mikczyńska (UNM)
2. Yda McNarcissen Marcin Moranis Międzyszkolna Olimpiada z Transmutacji Alexandra Martell (WH)

XXII rok szkolny

L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator NAZWA IPierwsze miejsce
1. Krzysiek Kot Międzyszkolna Olimpiada Multiprzedmiotowa Sam Torres (UNM)
2. Alexandra Martell Marcin Moranis Międzyszkolna Olimpiada z Transmutacji Amy Li (WH)
3. Elena McQueen Leah Callahan Międzyszkolna Olimpiada z Eliksirów Amy Li (WH)

XXIII rok szkolny

L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator NAZWA IPierwsze miejsce
1. Alexandra Martell Marcin Moranis Międzyszkolna Olimpiada z Transmutacji Anna McKinley (UNM)
2. Elena McQueen Victorie Veilleur Jasper Cahill Międzyszkolna Olimpiada z Eliksirów Angel Wayland (HPS)

XXIV rok szkolny

L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator NAZWA IPierwsze miejsce
1. Ann Riddle Veritaserum Anna Lupus (IL)
2. Eve Skylar Crispin Stewart Alice Radcliffe Federico Castillo Międzyszkolna Olimpiada z WoHP Jagoda Kawior (AMR)
3. Elena McQueen Leah Callahan Międzyszkolna Olimpiada z Eliksirów

Kanade Riddle (WH)

Ysabella Noche (WH)

4. Aga Vielt Rafael Weden Międzyszkolna Olimpiada z HMu Tania McCarthy (WH)
5. Marcin Moranis Karolina Brenden Międzyszkolna Olimpiada ze Starożytnych Run Tania McCarthy (WH)
6. Xeme Werdyen Międzyszkolna Olimpiada z Astronomii Mathis Vaith (HC)

XXV rok szkolny

L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator NAZWA IPierwsze miejsce
1. Leo Skarsgard Wielka Olimpiada Runiczna Sam Torres (UNM)
2. Alexandra Martell Marcin Moranis Elena Cavalcanti Międzyszkolna Olimpiada z Transmutacji Lesbia Navajo-Cochonne (UNM)
3. Marcin Moranis Karolina Brenden Międzyszkolna Olimpiada ze Starożytnych Run Mathis Vaith (HC)
4. James Wilton Agnieszka Cruz Międzyszkolna Olimpiada z Zielarstwa Clementine Wilton (WH)

XXVI rok szkolny

L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator NAZWA IPierwsze miejsce
1. Max Potter Międzyszkolna Olimpiada ze Starożytnych Run Hoster Hightower (WH)
2. Alexandra Martell Marcin Moranis Międzyszkolna Olimpiada z Transmutacji Lonelli Weden (WH)
3. Oktawia Milne Krzysztof Kot Międzyszkolna Olimpiada Wróżbiarsko-Numerologiczna Grace Staley (WH)
4. Rafael Weden Międzyszkolna Olimpiada z Astronomii Hoster Hightower (WH)

XXVII rok szkolny

L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator NAZWA IPierwsze miejsce
1. May Momente Taylor Santie "Scamander" Rafael Weden (UMiC)
2. Lonelli Weden Jasper McCarthy Międzyszkolna Olimpiada z OPCM George Jenkins (WH)
3. Reny Boursier Międzyszkolny Konkurs z Historii Magii "Mól Książkowy"

Matheos Hanzi-Eyon (WH)

Camil Rain (AMS)

XXVIII rok szkolny

L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator NAZWA IPierwsze miejsce
1. Alexandra Martell Julie Cathville Międzyszkolna Olimpiada z Transmutacji Ayano Iseki (WH)
2. Lonelli Weden Jasper McCarthy Międzyszkolna Olimpiada z OPCM Hoster Hightower (WH)
3. Przemek Brian Jasper McCarthy Międzyszkolna Olimpiada Przyrodnicza Naija Kamalasundari (WH)
4. Alice Radcliffe Międzyszkolna Olimpiada z WoHP Julie Cathville (WH)

XXIX rok szkolny

L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator NAZWA IPierwsze miejsce
1. Alexandra Martell Międzyszkolna Olimpiada z Transmutacji Owen Harper (WH)
2. Lonelli Weden Anthony Svarovsky Międzyszkolna Olimpiada z OPCM James Thomas (WH)
3. Reny Boursier Międzyszkolny Konkurs z Historii Magii "Mól Książkowy"

Kornelia Kuk(AMS)

Naija Kamalasundari (WH)

4. Jo Grey Astria Middle Międzyszkolna Olimpiada z Zaklęć i Uroków

Nyssa Shadow (WH)

Reny Boursier (WIN)

Lilith Grey (AMS)

5. Jasper McCarthy Ayame Tsukino Międzyszkolna Olimpiada z ONMS Nyssa Shadow (WH)

XXX rok szkolny

L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator NAZWA IPierwsze miejsce
1. Reny Boursier Międzyszkolna Konkurs na Esej "Merlinka" Joanne Bacchic (WIN)
2. Dominique Cathville Międzyszkolna Olimpiada z Historii Magii Nyssa Shadow (WH)
3. Przemek Brian Julie Cathville Alexandra Martell Międzyszkolna Olimpiada Przyrodnicza Nyssa Shadow (WH)
4. May Momente Międzyszkolna Olimpiada Latynistyczna "Sokrates" Alther Amandil (WIN)
5. Krzysiek Kot Martin McCarthy Międzyszkolna Olimpiada Multiprzedmiotowa Robert Black (SMICH)
6. Alexandra Martell Międzyszkolna Olimpiada z Transmutacja Nyssa Shadow (WH)

XXXI rok szkolny

L.P.Liczba porządkowa ORGOrganizator NAZWA IPierwsze miejsce
1. Paula Whiteowl Vicessy Piccifues Międzyszkolna Olimpiada z Quidditcha Nyssa Shadow (HPS, WH)
2. Marlen Cruciusx James Thomas Międzyszkolna Olimpiada z Czarnej Magii i OPCM Nyssa Shadow (WH)
3. Akemi Orihara Alan Moonstone Ann Riddley Madi Verian-Grid "Złoty Alchemik" Isabella Lestrange
4. Rafael Weden Międzyszkolna Olimpiada Dywinacyjna "Wieszcz" Demian Harsh (UMIC)
5. Karol Rain Międzyszkolna Olimpiada z Zielarstwa Camila Houdini (HC)
6. Reny Boursier Międzyszkolny Konkurs z Historii Magii "Mól Książkowy" Nyssa Shadow (WH)
7. Alexandra Martell Marcin Moranis Arthur Jones Międzyszkolna Olimpiada z Transmutacji Nyssa Shadow (WH)

GRYFFINDOR

Opiekun: Martin McCarthy

Prefekt: Luna Granger

Prefekt: Sol Scarlet

Kapitan Kayla Eulalia McCarthy

Specjalista: Ema Darkbone

HUFFLEPUFF

Opiekun: Krzysiek Kot

Prefekt: Lavender Cooper

Prefekt: Tamias McEvoy

Kapitan: Tamias McEvoy

Specjalista: -

RAVENCLAW

Opiekun: Perkins Del Alpaka

Prefekt: Susan Reton

Prefekt: James Smith

Kapitan: -

Specjalista: Nereida Wengs

SLYTHERIN

Opiekun: Naija Kamalasundari

Prefekt: Yasmine Aileen

Prefekt: Bella Whitersoon

Kapitan: Quinn Black

Specjalista: -


Prefekt naczelny:

Kayla Eulalia McCarthy


Prefekt naczelny:

Kirya Melania Holt

Najnowszy numer kleksa już -!

Red. naczelny: Nyssa Shadow

Sowa: redakcja.kleks@gmail.com

Nabór: OTWARTY

© 2005-2016 Dyrekcja i Zarząd WH. Wszelkie prawa zastrzeżone

Designed&Developed: Xeme Graphics: Sloan Content: Społeczność WH

 Nasza strona korzysta z ciasteczek, chyba że Isabell wszystkie zjadła.