Uczniów

Gryffindor

179

Hufflepuff

119

Ravenclaw

127

Slytherin

147

Ogółem

572

W rezerwie

0
Wyszukaj ucznia:

Najlepsi uczniowie:

Arielle Johanson 706 pkt
Ursula Thot 446 pkt
Violett Moonstone 412 pkt
Adeline Valentine 339 pkt
Sebastain Kostyk 320 pkt

Opiekun: prof. Alexis Reid

Prefekt: Arielle Johanson

Prefekt: Zuza White

Kapitan: -

Specjalista: -


zobacz więcej

Najlepsi uczniowie:

Tris Darkness 762 pkt
Amelia Ingling 328 pkt
Felix Travers 165 pkt
Semper Fidelis 164 pkt
Rosemary Torener 55 pkt

Opiekun: prof. Jason Wolfblack

Prefekt: Tris Darkness

Prefekt: Semper Honeste

Kapitan: -

Specjalista: -


zobacz więcej

Uczniów

Gryffindor

179

Hufflepuff

119

Ravenclaw

127

Slytherin

147

Ogółem

572

W rezerwie

0
Wyszukaj ucznia:

20:40 - 21:15

Wróżbiarstwo

wh_wieza_polnocna

18:40 - 19:15

Astronomia

wh_wieza_astronomiczna

19:20 - 19:55

Mugoloznawstwo

wh_sala_2

19:20 - 19:55

Czarna Magia

wh_lochy

20:00 - 20:35

Mugoloznawstwo

wh_sala_2

20:40 - 21:15

Wróżbiarstwo

wh_wieza_polnocna

19:20 - 19:55

Starożytne Runy

wh_sala_3

20:00 - 20:35

Starożytne Runy

wh_sala_3

20:00 - 20:35

Czarna Magia

wh_lochy

20:40 - 21:15

WoMMiR

wh_lochy

20:40 - 21:15

Wróżbiarstwo

wh_wieza_polnocna

RSRok szkolny ILIlość olimpiad IPierwsze miejsce IIDrugie miejsce IIITrzecie miejsce IVCzwarte miejsce VPiąte miejsce PPuchar
XXIV 15 Anna McKinley (56) Tania McCarthy (55) Spencer Jenkins (40) Alexander Cathville (39) Rafael Weden (37) [tu]
XXV 12 Grace Staley (45) Isabelle Lightwood (42) Clementine Wilton (41) Lilith Findabair (29) Spencer Jenkins (25) [tu]
XXVI 12 Grace Staley (65) Hoster Hightower (59) Arianne Clair (44) Lonelli Weden (32) Peter Castellan (29) [tu]
XXVII 13 Matheos Hanzi-Eyon (52) Tania McCarthy (49) Naija Kamalasundari (34)

Julie Cathville (27)

Alexandra Sloan (27)

- [tu]
XXVIII 13 Hoster Hightower (67) Ayano Iseki (61) Naija Kamalasundari (34) Isabelle Taylor (29)

Matheos Hanzi-Eyon (25)

Julie Cathville (25)

[tu]
XXIX 13 Nyssa Shadow (72) Owen Harper (41) Hanna Moore (38) Alexandra Sloan (37) Marlen Cruciusx (36) [tu]
XXX 13 Nyssa Shadow (87) Rafael Weden (53) Isabell Clocker (34) Valerie Prewett (26) Hao Diethel (22) [tu]
XXXI 15 Nyssa Shadow (102) Leila McKinley (32)

Rafael Weden (31)

Tris McKinley (31)

- Rosemarie Hathaway (23) [tu]
XXXII 9 Leila McKinley (41) David Triddle (34) Quinn Fabray (18) Aleister Alcyone (15) Sol Scarlet (9) [tu]
XXXIII 3 David Triddle (18) James Smith (11) Lian Kengsley (8) Kathy Moonstone (5)

Tamias McEvoy (3)

Idrial Pottet (3)

[tu]
XXXIV 6 Paige Abney (27) Alexadra Snape (17) Kirya Melania Holt (15) James Smith (13)

Aurelien Blanchette (6)

[tu]
XXXV 3 Ema Darkbone (14) Kirya Melania Holt (9) Nereida Wengs (7) James Smith (4)

Rosalia Rossard (3)

[tu]
RSRok szkolny ILIlość olimpiad IPierwsze miejsce IIDrugie miejsce PPuchar
XXIV 15 Anna McKinley (56) Tania McCarthy (55) [tu]
XXV 12 Grace Staley (45) Isabelle Lightwood (42) [tu]
XXVI 12 Grace Staley (65) Hoster Hightower (59) [tu]
XXVII 13 Matheos Hanzi-Eyon (52) Tania McCarthy (49) [tu]
XXVIII 13 Hoster Hightower (67) Ayano Iseki (61) [tu]
XXIX 13 Nyssa Shadow (72) Owen Harper (41) [tu]
XXX 13 Nyssa Shadow (87) Rafael Weden (53) [tu]
XXXI 15 Nyssa Shadow (102) Leila McKinley (32) [tu]
XXXII 9 Leila McKinley (41) David Triddle (34) [tu]
XXXIII 3 David Triddle (18) James Smith (11) [tu]
XXXIV 6 Paige Abney (27) Alexadra Snape (17) [tu]
XXXV 3 Ema Darkbone (14) Kirya Melania Holt (9) [tu]

20:40 - 21:15

Wróżbiarstwo

wh_wieza_polnocna

18:40 - 19:15

Astronomia

wh_wieza_astronomiczna

19:20 - 19:55

Mugoloznawstwo

wh_sala_2

19:20 - 19:55

Czarna Magia

wh_lochy

20:00 - 20:35

Mugoloznawstwo

wh_sala_2

20:40 - 21:15

Wróżbiarstwo

wh_wieza_polnocna

19:20 - 19:55

Starożytne Runy

wh_sala_3

20:00 - 20:35

Starożytne Runy

wh_sala_3

20:00 - 20:35

Czarna Magia

wh_lochy

20:40 - 21:15

WoMMiR

wh_lochy

20:40 - 21:15

Wróżbiarstwo

wh_wieza_polnocna

Najlepsi uczniowie:

Aurell Coral 495 pkt
Sophie Fitz 402 pkt
Tequile Lovegood 394 pkt
Taylor Swift 366 pkt
Jacob Hernandez 359 pkt

Opiekun: prof. Marcin McGreen

Prefekt: Sophie Fitz

Prefekt: Jacob Hernandez

Kapitan: -

Specjalista: -

Prefekt naczelny: Aurell Coral


zobacz więcej

Najlepsi uczniowie:

Caitriona Ravassa 1064 pkt
Nicole de Mortier 922 pkt
Anis Eileen 471 pkt
Miyeon Kim 182 pkt
Erin Heartfilia 150 pkt

Opiekun: prof. Jasper McCarthy

Prefekt: Caitriona Ravassa

Prefekt: -

Kapitan: -

Specjalista: -

Prefekt naczelny: Nicole de Mortier


zobacz więcej

Najnowszy numer kleksa już w maju!

Red. naczelny: Arianne Clair
Jasper McCarthy

Sowa: redakcja.kleks@gmail.com

Nabór: OTWARTY


zobacz więcej

© 2005-2018 Dyrekcja i Zarząd WH. Wszelkie prawa zastrzeżone

Designed&Developed: Xeme Graphics: Kayla Content: Społeczność WH

 Nasza strona korzysta z ciasteczek, ale takich bez masła, bo podrożało.