Uczniów

Gryffindor

238

Hufflepuff

145

Ravenclaw

144

Slytherin

217

Ogółem

744

W rezerwie

18
Wyszukaj ucznia:

Najlepsi uczniowie:

Ursula Thot 1785 pkt
Cassie Moon 1343 pkt
Sebastian Kostyk 1147 pkt
Ellie Shadow 352 pkt
Jack Greyback 319 pkt

Opiekun: prof. Martin McCarthy

Prefekt: Ursula Thot

Prefekt: Cassie Moon

Kapitan: -

Specjalista: -


zobacz więcej

Najlepsi uczniowie:

Lauren Black 353 pkt
Johny Franklin 327 pkt
Ariana North 200 pkt
Semper Fidelis 135 pkt
Anica Duquesne 108 pkt

Opiekun: prof. Hope Hathaway

Prefekt: Lauren Black

Prefekt: Semper Fidelis

Kapitan: -

Specjalista: -


zobacz więcej

Uczniów

Gryffindor

238

Hufflepuff

145

Ravenclaw

144

Slytherin

217

Ogółem

744

W rezerwie

18
Wyszukaj ucznia:

Dzień z "Kleksem" to wydarzenie odbywające się regularnie od 22 sierpnia 2014 roku. Pojawiło się ono w historii naszej szkoły z inicjatywy ówczesnej dyrekcji, którą tworzyły Alexandra Martell i Dominique Cathville. Od tego dnia jest ono powtarzane co miesiąc, a redaktorzy gazety z chęcią przyjmują wszystkich gości, przekraczających próg pokoju redakcji. Oferują oni nie tylko świetną zabawę, ale także góry galeonów i punktów do zdobycia!

Spis dni z "Kleksem":

I Dzień z "Kleksem" - 22 sierpnia 2014

Pierwszy dzień z "Kleksem" dopisał dużą frekwencją zarówno uczniów jak i nauczycieli. Redakcja dwutygodnika postarała się, tworząc dla nas wiele nowych zabaw, przy których było dużo radości i śmiechu. Redaktor naczelna gazety zajęła się organizacją i to właśnie dzięki niej rozdano wiele punktów oraz galeonów. Spis wszystkich zabaw: Quiz (R. Weden i T. McCarthy), Inicjały (L. Weden), Anagramy (L. Weden), Rebusy (A. Iseki), Magicjada (L. Findbair), Zgaduj-zgadula (P. Castellan), Co to za okładka? (N. Kamalasundari), Co wiesz o ostatnim numerze? (N. Kamalasundari), Labirynt (A. Clair i R. Weden), Który to redaktor? (A. Clair i R. Weden), Zaklęcia KP (A. Clair i P. Castellan).

Ranking zdobytych punktów:

L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM PUNKTY
1. Spencer Jenkins B 375 P
2. Alexander Cathville F 312 P
3. Ayano Iseki T 207 P
4. Perkins Del Alpaka F 197 P
5. Alexandra Martell T 185 P

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

II Dzień z "Kleksem" - 28 września 2014

Drugi dzień z "Kleksem" został bardzo dobrze zorganizowany, a punkty oraz galeony sprawiedliwie rozdane. Na zabawach dopisała duża frekwencja nauczycieli, w mniejszym stopniu uczniów. Spis wszystkich zabaw: Cytaty (A. Clair i S. Liccioni), Kto jest kim? (A. Clair i S. Liccioni), Anagramy (L. Weden), Wisielec (R. Weden), Rymowanka (L. Findabair, A. Clair). Ranking zdobytych punktów:
L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM PUNKTY
1. Grace Staley G 100 P
2. Sissi Liccioni G 90 P
3. Alan Granger G 35 P
4. Arianne Clair S 15 P
5. Violett Moonstone G 10 P

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

III Dzień z "Kleksem" - 25 października 2014

Trzeci dzień z "Kleksem" poprzedzał Międzyszkolną Olimpiadę Wróżbiarsko-Numerologiczną i pomimo wcześniejszych obaw pojawili się chętni na punkty oraz galeony. Spis wszystkich zabaw: Koło Fortuny (A. Clair), Tabu (A. Clair), Quiz (P. Castellan), Cytaty (T. McCarthy i A. Clair). Ranking zdobytych punktów:
L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM PUNKTY
1. Grace Staley G 332 P
2. Peter Castellan G 40 P
3. Lonelli Weden R 12 P
4. Violett Moonstone G 6 P
5. Alan Moonstone G 3 P

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

IV Dzień z "Kleksem" - 29 listopada 2014

Czwarty dzień z "Kleksem" trwał krótko, ponieważ odbywała się sesja egzaminacyjna. Mimo tego, na zabawach pojawiło się dużo uczniów. Spis wszystkich zabaw: Rebusy (R. Weden), Krzyżówka (N. Kamalasundari), Quiz (A. Clair), Puzzle (N. Kamalasundari) Ranking zdobytych punktów:
L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM PUNKTY
1. Sissi Liccioni G 103 P
2. Lonelli Weden R 102 P
3. Peter Castellan G 72 P
4. Alan Moonstone G 66 P
5. Matheos Hanzi-Eyon G 53 P

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

V Dzień z "Kleksem" - 14 grudnia 2014

Piąty dzień z "Kleksem" odznaczył się stosunkowo dobrą frekwencją nauczycieli oraz uczniów. Należał on do części galeonowego zmagania, a także odbył się w przerwie między XXVI, a XXVII rokiem szkolnym, więc przyznawane na nim były jedynie czarodziejskie monety. Spis wszystkich zabaw: Anagramy (J. Cathville i G. Jenkins), Puzzle (J. Cathville i G. Jenkins), Rebusy (L. Weden), Quiz (L. Weden), Kto to? (A. Clair). Ranking zdobytych punktów:
L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM GALEONY
1. Spencer Jenkins N 620 G
2. Beauty Barea N 565 G
3. Naija Kamalasundari S 285 G
4. Lonelli Weden N 190 G
5. Agatha Castellan N 100 G

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

VI Dzień z "Kleksem" - 24 stycznia 2015

Szósty dzień z "Kleksem" został zorganizowany tuż przed olimpiadą z Eliksirów i cieszył się sporym zainteresowaniem ze strony uczniów. Redakcja z kolei stanęła na wysokości zadania, przygotowując zabawy. Spis wszystkich zabaw: Redaktorzy (T. McCarthy, A. Clair), Historyjka (A. Clair), Puzzle (L. Weden), Cytaty (L. Weden), Quiz (J. Cathville), O kim mowa? (L. Findabair), Kto to? (V. Moonstone, L. Findabair). Ranking zdobytych punktów:
L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM PUNKTY
1. Naija Kamalasundari S 129 P
2. Alexandra Sloan S 105 P
3. Alan Moonstone G 97 P
4. Miranda Engel R 50 P
5. Matheos Hanzi-Eyon G 48 P

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

VII Dzień z "Kleksem" - 21 lutego 2015

Siódmy dzień z "Kleksem" zorganizowany został tuż przed III etapem Międzyszkolnej Olimpiady z Obrony przed Czarną Magią. Pojawili się na nim zarówno uczniowie jak i nauczyciele, bawiąc się wspólnie przez dwie godziny. Spis wszystkich zabaw: Tabu (J. Cathville), Puzzle (A. Clair), Wykreślanka (K. Kot), Quiz (L. Weden), Gdzie jest ptaszek? (R. Weden), Rebusy (G. Gratitude). Ranking zdobytych punktów:
L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM PUNKTY
1. Alexandra Sloan S 92 P
2. Gregory Gratitude R 91 P
3. Julie Cathville H 79 P
4. Alan Moonstone G 78 P
5. Lena DeCoursey G 57 P

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

VIII Dzień z "Kleksem" - 28 marca 2015

Ósmy dzień z "Kleksem" zorganizowany został dzień przed zakończeniem XXVII roku szkolnego. Bawiliśmy się wspólnie przez parę godzin. Spis wszystkich zabaw: Quiz o WH (A. Clair), Puzzle (N. Kamalasundari), Scenariusz (K. Kot i L. Findabair), Plotki (L. Weden), Quiz o przepisach (R. Weden), Portret nauczycieli (L. Findabair). Ranking zdobytych punktów:
L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM PUNKTY
1. Naija Kamalasundari S 155 P
2. Lena DeCoursey G 134 P
3. Emily Thomas R 103 P
4. Miranda Iseki R 76 P
5. Dakota Kerr G 32 P

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

IX Dzień z "Kleksem" - 25 kwietnia 2015

Dziewiąty dzień z "Kleksem" zorganizowany został przed Międzyszkolną Olimpiadą z Transmutacji. Spis wszystkich zabaw: Krzyżówka (A. Clair), Puzzle (A. Clair), Quiz z ostatniego numeru (A. Clair), Quiz o nauczycielach (A. Clair i J. Cathville), Magia imion (K. Kot). Ranking zdobytych punktów:
L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM PUNKTY
1. Julie Cathville H 61 P
2. Ayano Iseki R 57 P
3. Ginny Snape G 42 P
. Gregory Gratitude R 42 P
5. James Thomas R 35 P

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

X Dzień z "Kleksem" - 16 maja 2015

Dziesiąty z kolei dzień z "Kleksem" cieszył się sporą popularnością wśród uczniów, którzy z ogromnym zapałem zgłaszali się do wszystkich zabaw oraz zadań. Spis wszystkich zabaw: Rebusy (A. Iseki), Tabu (L. Weden), Gdzie jest Goldbird? (R. Weden), Quiz z historii "Kleksa" (J. Cathville), Quiz z ostatniego numeru (N. Kamalasundari). Ranking zdobytych punktów:
L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM PUNKTY
1. Ayano Iseki R 202 P
2. Emily Thomas R 128 P
3. Julie Cathville H 113 P
4. Monika Herondale R 89 P
5. Kammil Surovan S 86 P

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

XI Dzień z "Kleksem" - 20 czerwca 2015

Jedenasty dzień z "Kleksem" odbywał się tuż przed Szkolnymi Olimpiadami z WoMMiRu i Latania. Pojawili się na nim zarówno uczniowie jak i profesorowie, którzy wspólnie bawili się przez dwie godziny, prześcigając się w zdobywaniu punktów oraz galeonów. Spis wszystkich zabaw: Wykreślanka (K. Kot), Scenariusz (A. Clair), Anagramy (K. Kot i A. Clair), Quiz z historii "Kleksa" w ostatnim roku (A. Clair i R. Weden), Quiz z ostatniego numeru (J. Cathville i L. Weden), Magiczne kalambury (L. Findabair), Uczniowie (L. Findabair), Cytaty (R. Weden). Ranking zdobytych punktów:
L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM PUNKTY
1. Marlen Cruciusx S 127 P
2. Miranda Iseki R 110 P
3. Isabelle Thomas R 88 P
4. Gregory Gratitude R 84 P
5. Lena DeCoursey G 57 P

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

XII Dzień z "Kleksem" - 25 lipca 2015

Dwunasty "Dzień z Kleksem" zgromadził sporo uczniów, pomimo ostatnich dni ciepłego i słonecznego lipca. Redakcja po raz kolejny wykazała się sporą ilością inwencji przy tworzeniu zabaw. Spisz wszystkich zabaw: Scenariusz (A. Clair), Puzzle (A. Clair), Magiczne kalambury (N. Kamalasundari), Quiz z ostatniego numer (L. Weden), Tabu (K. Kot), Wykreślanka (K. Kot). Ranking zdobytych galeonów:
L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM PUNKTY
1. Marlen Cruciusx S 377 G
2. Lena DeCoursey G 225 G
3. Kasper White R 213 G
4. Jo Grey - 136 G
5. Emily Thomas - 120 G

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

XIII Dzień z "Kleksem" - 29 sierpnia 2015

Na trzynastym dniu z "Kleksem" świętowaliśmy rocznicę od powstania tegoż wydarzenia. Redakcja sprawnie przygotowała zabawy. Spisz wszystkich zabaw: Wykreślanka (A. Radcliffe), Anagramy (A. Clair), Kto to jest? (A. Clair), Quiz z ostatniego numer (A. Thomas i A. Iseki), Quiz z DzK (A. Clair). Ranking zdobytych galeonów:
L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM GALEONY
1. Gregory Gratitude R 261 G
2. Hao Diethel R 234 G
3. Agatha Thomas N 153 G
4. Marlen Cruciusx S 138 G
5. Alexandra Martell N 125 G

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

XIV Dzień z "Kleksem" - 19 września 2015

Kolejny wrześniowy Dzień z "Kleksem" obfitował w moc wrażeń. Uczniowie pojawili się licznie w sali redakcji, oczekując sporej liczby punktów i galeonów. Spisz wszystkich zabaw: Magiczne kalambury (A. Clair), Wisielec (L. Findabair i A. Clair), Puzzle (A. Clair), Prawda/fałsz (L. Findabair i A. Clair), Inicjały (A. Radcliffe). Ranking zdobytych galeonów:
L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM PUNKTY
1. Emily Thomas R 100 P
2. April Thomas R 73 P
3. Marlen Cruciusx S 73 P
4. Nyssa Shadow S 60 P
5. James Thomas R 58 P

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

XV Dzień z "Kleksem" - 24 października 2015

Kolejny Dzień z "Kleksem" poprzedzał międzyszkolny mecz Quidditcha, który odbywał się na stadionie Wirtualnego Hogwartu. Frekwencja po raz kolejny dopisała. Uczniowie wyszli z sali z pełnymi sakiewkami, wzbogacając również swe domy o cenne punkty. Spis wszystkich zabaw: Magiczne kalambury (L. Findabair), Quiz z ostatniego numeru (A. Clair), Quiz z historii "Kleksa" (A. Clair), Anagramy (L. Findabair). Ranking zdobytych galeonów:
L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM PUNKTY
1. Marlen Cruciusx S 105 P
2. Isabell Clocker H 75 P
3. Owen Harper R 69 P
4. Julia Radcliffe G 47 P
5. Alaska White S 44 P

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

XVI Dzień z "Kleksem" - 14 listopada 2015

Kolejny Dzień z "Kleksem" nie zachwycił frekwencją, ale obecni uczniowie byli bardzo aktywni, a redakcja ponownie wywiązała się z powierzonego zadania. Uczniowie wyszli z pokoju Redakcji bardzo zadowoleni. Mieli szansę zdobyć sporo punktów. Spis wszystkich zabaw: Puzzle (A. Clair i A. Radcliffe), Quiz z ostatniego numeru (M. Cruciusx i A. Radcliffe), Dopasowanie (A. Radcliffe). Ranking zdobytych galeonów:
L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM PUNKTY
1. Emily Thomas R 57 P
2. Nathaniel Parker H 53 P
3. Isabell Clocker H 39 P
4. Sol Scarlet G 27 P
. Lili Nagasse R 27 P

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

XVII Dzień z "Kleksem" - 13 grudnia 2015

Ten Dzień z "Kleksem" odbył się podczas Zimy z WH, co oznaczało, że obecni na zabawach zdobyli mnóstwo galeonów, a nie punktów jak zwykle. Po raz kolejny redakcja stanęła na wysokości zadania i przygotowała mnóstwo zadań. Spis wszystkich zabaw: Anagramy (H. Hightower i J. McCarthy), Inicjały (H. Hightower i J. McCarthy), Kalambury (J. Cathville i M. Iseki), Krzyżówka (N. Kamalasundari i M. Cruciusx), Prawda/fałsz (M. Cruciusx i J. Thomas), Przed i po "Kleksie" (A. White i H. Moore), Puzzle (N. Kamalasundari i M. Cruciusx), Quiz z ostatniego numeru (M. Cruciusx i J. Thomas). Ranking zdobytych galeonów:
L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM PUNKTY
1. Sol Scarlet G 331 G
2. Krzysiek Kot N 201 G
3. Julie Cathville N 174 G
4. Marlen Cruciusx N 112 G
5. Julia Radcliffe G 92 G

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

XVIII Dzień z "Kleksem" - 16 stycznia 2016

Na pierwszym Dniu z "Kleksem" w jubileuszowym roku szkolnym nie mogło zabraknąć atrakcji, jak i również uczniów, którzy z chęcią wzięli udział we wszystkich zorganizowanych przez redakcję "Kleksa"zabaw. Spis wszystkich zabaw: Anagramy (H. Hightower), Cytaty (D. Cathville), Inicjały (N. Shadow), Prawda/fałsz (M. Cruciusx i J. Thomas), Plotki (N. Kamalasundari), Quiz z ostatniego numeru (J. Cathville i M. Iseki). Ranking zdobytych punktów:
L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM PUNKTY
1. Hanna Moore S 170 P
2. Sol Scarlet G 119 P
3. Hao Diethel R 105 P
4. Yuno Reiter R 96 P
5. Trask Wolter H 90 P

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

XIX Dzień z "Kleksem" - 13 luty 2016

Dnia 13 lutego 2016 roku Redakcja "Kleksa" ponownie zagościła u siebie uczniów naszej szkoły. Była to druga impreza w jubileuszowym roku szkolnym. Jak zwykle można było zgarnąć masę punktów i galeonów. Spis wszystkich zabaw: Anagramy (H. Hightower), Luka (D. Cathville), Cytaty (N. Shadow), Prawda/fałsz (M. Cruciusx i J. Thomas), Co to za okładka? (N. Kamalasundari), Quiz z ostatniego numeru (M. Cruciusx i J. Thomas), Tabu (R. Weden). Ranking zdobytych punktów:
L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM PUNKTY
1. Isabell Clocker H 210 P
2. Lili Nagasse R 184 P
3. Nyssa Shadow S 173 P
4. Hanna Moore S 138 P
5. Call Riley S 102 P

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

XX Dzień z "Kleksem" - 19 marca 2016

Dwudziesty Dzień z "Kleksem" już za nami! Pomimo niskiej frekwencji, uczniowie byli zaangażowani w to wydarzenie, co wskazuje na to liczba zdobytych punktów. Spis wszystkich zabaw: Anagramy (D. Cathville), Kleks (H. Hightower), Cytaty (N. Shadow), Prawda/fałsz (M. Cruciusx i J. Thomas), Puzzle (M. Cruciusx i J. Thomas), Quiz z ostatniego numeru (M. Cruciusx i J. Thomas), Tabu (A. Radcliffe). Ranking zdobytych punktów:
L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM PUNKTY
1. Isabell Clocker H 242 P
2. Hanna Moore S 221 P
3. Alexandra Sloan S 167 P
4. Trask Wolter H 149 P
5. Paula Whiteowl S 134 P

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

XXI Dzień z "Kleksem" - 16 kwietnia 2016

Kolejny Dzień z "Kleksem" już za nami! Zważając na fakt, że niedawno rozpoczął się XXXI rok szkolny, frekwencja była zachwycająca, a nasi redaktorzy mieli dużo roboty zarówno z organizacją imprezy, jak i podliczeniem punktów. Spis wszystkich zabaw: Anagramy (M. Cruciusx i J. Thomas), Inicjały (H. Hightower), Cytaty (N. Shadow), Prawda/fałsz (M. Cruciusx i J. Thomas), Puzzle (H. Hightower), Quiz (M. Cruciusx i J. Thomas), Plotki (N. Kamalasundari). Ranking zdobytych punktów:
L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM PUNKTY
1. Paula Whiteowl S 223 P
2. Lili Nagasse R 204 P
3. Yuno Reiter R 135 P
4. Emily Thomas R 134 P
5. Tris Martinez S 126 P

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

XXII Dzień z "Kleksem" - 14 maja 2016

Na dwudziestym drugim Dniu z "Kleksem" pomimo mniejszej niż zazwyczaj frekwencji, goście bawili się świetnie. Organizatorzy zajęli się wszystkim, więc wybrani nie mogli narzekać na brak atrakcji. Spis wszystkich zabaw: Inicjały (M. Cruciusx i J. Thomas), Kleks (H. Hightower), Cytaty (N. Shadow), Prawda/fałsz (A. Sloan), Quiz z poprzedniego numeru (M. Cruciusx i J. Thomas), Skojarzenia (A. Martell). Ranking zdobytych punktów:
L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM PUNKTY
1. Nyssa Shadow S 206 P
2. Sol Scarlet G 148 P
3. Tamias McEvoy H 148 P
4. Rosemarie Hathaway H 80 P
5. Paula Whiteowl S 77 P

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

XXIII Dzień z "Kleksem" - 25 czerwca 2016

Na dwudziestym trzecim Dniu z "Kleksem" pomimo bardzo małej frekwencji uczestnicy pokazali, że potrafią się zaangażować w zabawy . Spis wszystkich zabaw: Inicjały (M. Cruciusx i J. Thomas), Anagramy (H. Hightower), Znicz (N. Shadow), Wykreśanka (A. Thomas), Quiz z poprzedniego numeru (M. Cruciusx i J. Thomas). Ranking zdobytych punktów:
L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM PUNKTY
1. Leila McKinley S 166 P
2. Tris McKinley S 133 P
3. Tamias McEvoy H 115 P
4. Nyssa Shadow S 109 P

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

XXIV Dzień z "Kleksem" - 23 lipca 2016

Dwudziesty czwarty Dzień z "Kleksem" odbył się 23 lipca i choć był to niemal środek mugolskich wakacji, dzięki trwającym w Wirtualnym Hogwarcie kursom, uczestnicy mieli możliwość zdobywać nie tylko galeony (jak to zazwyczaj bywa w wakacje), ale także punkty. Przedstawiciele trzech drużyn dzielnie walczyli w przygotowanych przez redakcję konkursach o zdobycie przewagi nad przeciwnikami. Spis wszystkich zabaw: Quiz z poprzedniego numeru (M. Cruciusx), Anagramy (N. Kamalasundari), Puzzle (N. Kamalasundari), Plotki (A. Hemmings), Kleks (A. Sloan), Kim jestem (D. Cathville), Prawda/fałsz (D. Cathville), Inicjały (H. Hightower), Cytaty (N. Shadow). Ranking zdobytych punktów:
L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM PUNKTY
1. Sol Scarlet F 469 P
2. David Triddle F 431 P
3. Naija Kamalasundari F 418 P
4. Alan Hemmings T 312 P
5. Martin McCarthy F 284 P

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

XXV Dzień z "Kleksem" - 13 sierpnia 2016

Dnia 13 sierpnia, w czwartym tygodniu trwania Wakacyjnych Kursów, odbył się dwudziesty piąty Dzień z "Kleksem". Frekwencja była niewielka, jednak Ci, którzy zawitali w tym dniu do pokoju redakcji, pokazali się z jak najlepszej strony. Spis wszystkich zabaw: Inicjały (H. Hightower), Anagramy (A. Hemmings), Quiz z poprzedniego numeru (M. Cruciusx), Kleks (N. Shadow), Plotki (D. Triddle), Cytaty (N. Kamalasundari), Puzzle (N. Kamalasundari). Ranking zdobytych punktów:
L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM PUNKTY
1. Leila McKinley B 315 P
2. Naija Kamalasundari F 238 P
3. Hoster Hightower N 160 G
4. David Triddle F 51 P
5. Emily Thomas B 41 P

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

XXVI Dzień z "Kleksem" - 24 września 2016

Dwudziesty szósty Dzień z "Kleksem" miał miejsce 24 września 2016 roku, w dzień inauguracji Gonitwy za Fasolkami. Tym razem w pokoju redakcji zgromadziło się wielu uczniów (a także nauczycieli), zdecydowanych napełnić sakiewki, bądź zdobyć punkty dla swojego domu. Okazji ku temu nie zabrakło, gdyż na wysokości zadania stanęła także redakcja gazetki, która przygotowała dla przybyłych liczne atrakcje. Spis wszystkich zabaw: Inicjały (H. Hightower), Quiz z poprzedniego numeru (M. Cruciusx), Cytaty (N. Shadow), Okładki (S. Scarlet), Kleks (A. Sloan, N. Shadow), Wierszyki (R. Weden), Plotki (A. Castillo), Puzzle (D. Triddle, N. Shadow), Anagramy (D. Triddle, N. Shadow), Wydarzenia (A. Thomas). Ranking zdobytych punktów:
L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM PUNKTY
1. Jane Smartowl R 350 P
2. Naija Kamalasundari N 303 G
3. Sol Scarlet G 259 P
4. Leila McKinley S 228 P
5. Trask Wolter H 203 P

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

XXVII Dzień z "Kleksem" - 22 października 2016

Dnia 22 października odbył się dwudziesty siódmy Dzień z "Kleksem". Nie był to najszczęśliwszy dzień w historii tego wydarzenia, bowiem niewielu gości postanowiło odwiedzić kwaterę redakcji, jednak ci nieliczni dzielnie walczyli o punkty i galeony. Spis wszystkich zabaw: Cytaty (N. Shadow), Quiz z poprzedniego numeru (N. Shadow), Inicjały (H. Hightower), Okładki (S. Scarlet), Kleks (A. Sloan, N. Shadow), Puzzle (N. Kamalasundari), Anagramy (N. Kamalasundari), Redaktorzy (A. Thomas). Ranking zdobytych punktów:
L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM PUNKTY
1. Sol Scarlet G 285 P
2. Naija Kamalasundari N 236 G
3. Hoster Hightower N 226 G
4. Quinn Fabray S 209 P
5. Nathalie Benson S 131 P

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

XXVIII Dzień z "Kleksem" - 19 listopada 2016

Dwudziesty ósmy Dzień z "Kleksem" odbył się 19 listopada, na tydzień przed zakończeniem roku szkolnego. Mimo zbliżającej się przerwy świątecznej, nie zabrakło chętnych do udziału w przygotowanych przez redakcję konkursach. Spis wszystkich zabaw: Puzzle (N. Kamalasundari), Anagramy (N. Kamalasundari), Kleks (E. Thomas), Cytaty (N. Shadow), Okładki (H. Hightower). Ranking zdobytych punktów:
L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM PUNKTY
1. David Triddle H 291 P
2. Naija Kamalasundari N 279 G
3. Alex Burkes H 252 P
4. Leila McKinley S 236 P
5. Nathalie Benson S 232 P

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

XXIX Dzień z "Kleksem" - 10 grudnia 2016

Dwudziesty dziewiąty Dzień z "Kleksem" wypadł 10 grudnia w przeddzień balu rozpoczynającego Zimę z WH. Uczniowie prawdopodobnie korzystali z trwającej w tym czasie przerwy świątecznej, gdyż frekwencja nie była tego dnia zbyt wysoka, a wśród bawiących się przeważali nauczyciele. Spis wszystkich zabaw: Inicjały (A. Moonstone), Cytaty (N. Shadow), Quiz z poprzedniego numeru (N. Shadow), Okładki (H. Hightower, N. Shadow), Puzzle (H. Hightower, N. Shadow), Kleks (A. Sloan, M. Cruciusx), Anagramy (A. Collotye), Prawda/Fałsz (A. Thomas). Ranking zdobytych punktów:
L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM PUNKTY
1. Alexander Collotye N 531 G
2. Ginny Luna G 350 G
3. David Triddle H 168 G
4. Kori Potter G 167 G
5. Marlen Cruciusx N 140 G

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

XXX Dzień z "Kleksem" - 21 stycznia 2017

Trzydziesty Dzień z "Kleksem" odbył się 21 stycznia - dwa tygodnie po rozpoczęciu XXXIII roku szkolnego. Pomimo gorączki przygotowań związanej z zaplanowanym na kolejny dzień Chrztem Kotów, pokój redakcji odwiedziło wielu spragnionych rozrywki (a także punktów i galeonów) uczniów. Spis wszystkich zabaw: Quiz z poprzedniego numeru (H. Hightower), Puzzle (H. Hightower), Inicjały (N. Kamalasundari), Plotki (N. Kamalasundari), Cytaty (N. Shadow), Kleks (N. Shadow), Zagadki (A. Collotye). Ranking zdobytych punktów:
L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM PUNKTY
1. David Triddle H 236 P
2. Isabell Clocker H 194 P
3. Leila McKinley S 161 P
4. Ginny Luna G 147 P
5. Grianne Ohmsford S 117 P

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

XXXI Dzień z "Kleksem" - 11 lutego 2017

Trzydziesty pierwszy Dzień z "Kleksem" miał miejsce 11 lutego, zaledwie 3 dni przed Świętem Zakochanych. Możliwość zdobycia dodatkowych galeonów na prezenty dla wybranków przyciągnęła tego wieczoru do pokoju redakcji sporo osób. Spis wszystkich zabaw: Puzzle (H. Hightower), Quiz z poprzedniego numeru (H. Hightower), Anagramy (A. Collotye), Wisielec (E. Storybrook), Cytaty (N. Shadow), Kleks (N. Shadow). Ranking zdobytych punktów:
L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM PUNKTY
1. Alexander Collotye N 241 G
2. Leila McKinley S 212 P
3. Emma Storybrook G 142 P
4. Meg Kenez H 133 P
5. Isabell Clocker H 130 P

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

XXXII Dzień z "Kleksem" - 25 marca 2017

Dnia 25 marca, na tydzień przed zakończeniem roku szkolnego, odbył się 32 Dzień z "Kleksem". Choć większość uczniów żyła już zbliżającymi się magicznymi wakacjami, to jednak chętnych do udziału w konkursach nie zabrakło. Spis wszystkich zabaw: Puzzle (H. Hightower), Okładki (H. Hightower), Inicjały (N. Kamalasundari), Znicz (N. Kamalasundari), Cytaty (N. Shadow), Anagramy (N. Shadow). Ranking zdobytych punktów:
L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM PUNKTY
1. Lian Kengsley S 288 P
2. Kirya Melania Holt S 282 P
3. David Triddle H 260 P
4. Meg Kenez H 203 P
5. Emily Handerson H 162 P

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

XXXIII Dzień z "Kleksem" - 18 listopada 2017

Dnia 18 listopada, po długiej przerwie w funkcjonowaniu gazetki, miał się odbyć 33 Dzień z "Kleksem". Niestety wydarzenie musiało zostać odwołane z uwagi na brak chętnych do udziału w zabawach osób.


Dzień z "Kleksem" to wydarzenie odbywające się regularnie od 22 sierpnia 2014 roku. Pojawiło się ono w historii naszej szkoły z inicjatywy ówczesnej dyrekcji, którą tworzyły Alexandra Martell i Dominique Cathville. Od tego dnia jest ono powtarzane co miesiąc, a redaktorzy gazety z chęcią przyjmują wszystkich gości, przekraczających próg pokoju redakcji. Oferują oni nie tylko świetną zabawę, ale także góry galeonów i punktów do zdobycia!

Spis dni z "Kleksem":

I Dzień z "Kleksem" - 22 sierpnia 2014

Pierwszy dzień z "Kleksem" dopisał dużą frekwencją zarówno uczniów jak i nauczycieli. Redakcja dwutygodnika postarała się, tworząc dla nas wiele nowych zabaw, przy których było dużo radości i śmiechu. Redaktor naczelna gazety zajęła się organizacją i to właśnie dzięki niej rozdano wiele punktów oraz galeonów. Spis wszystkich zabaw: Quiz (R. Weden i T. McCarthy), Inicjały (L. Weden), Anagramy (L. Weden), Rebusy (A. Iseki), Magicjada (L. Findbair), Zgaduj-zgadula (P. Castellan), Co to za okładka? (N. Kamalasundari), Co wiesz o ostatnim numerze? (N. Kamalasundari), Labirynt (A. Clair i R. Weden), Który to redaktor? (A. Clair i R. Weden), Zaklęcia KP (A. Clair i P. Castellan).

Ranking zdobytych punktów:

L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM PUNKTY
1. Spencer Jenkins B 375 P
2. Alexander Cathville F 312 P
3. Ayano Iseki T 207 P
4. Perkins Del Alpaka F 197 P
5. Alexandra Martell T 185 P

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

II Dzień z "Kleksem" - 28 września 2014

Drugi dzień z "Kleksem" został bardzo dobrze zorganizowany, a punkty oraz galeony sprawiedliwie rozdane. Na zabawach dopisała duża frekwencja nauczycieli, w mniejszym stopniu uczniów. Spis wszystkich zabaw: Cytaty (A. Clair i S. Liccioni), Kto jest kim? (A. Clair i S. Liccioni), Anagramy (L. Weden), Wisielec (R. Weden), Rymowanka (L. Findabair, A. Clair). Ranking zdobytych punktów:
L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM PUNKTY
1. Grace Staley G 100 P
2. Sissi Liccioni G 90 P
3. Alan Granger G 35 P
4. Arianne Clair S 15 P
5. Violett Moonstone G 10 P

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

III Dzień z "Kleksem" - 25 października 2014

Trzeci dzień z "Kleksem" poprzedzał Międzyszkolną Olimpiadę Wróżbiarsko-Numerologiczną i pomimo wcześniejszych obaw pojawili się chętni na punkty oraz galeony. Spis wszystkich zabaw: Koło Fortuny (A. Clair), Tabu (A. Clair), Quiz (P. Castellan), Cytaty (T. McCarthy i A. Clair). Ranking zdobytych punktów:
L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM PUNKTY
1. Grace Staley G 332 P
2. Peter Castellan G 40 P
3. Lonelli Weden R 12 P
4. Violett Moonstone G 6 P
5. Alan Moonstone G 3 P

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

IV Dzień z "Kleksem" - 29 listopada 2014

Czwarty dzień z "Kleksem" trwał krótko, ponieważ odbywała się sesja egzaminacyjna. Mimo tego, na zabawach pojawiło się dużo uczniów. Spis wszystkich zabaw: Rebusy (R. Weden), Krzyżówka (N. Kamalasundari), Quiz (A. Clair), Puzzle (N. Kamalasundari) Ranking zdobytych punktów:
L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM PUNKTY
1. Sissi Liccioni G 103 P
2. Lonelli Weden R 102 P
3. Peter Castellan G 72 P
4. Alan Moonstone G 66 P
5. Matheos Hanzi-Eyon G 53 P

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

V Dzień z "Kleksem" - 14 grudnia 2014

Piąty dzień z "Kleksem" odznaczył się stosunkowo dobrą frekwencją nauczycieli oraz uczniów. Należał on do części galeonowego zmagania, a także odbył się w przerwie między XXVI, a XXVII rokiem szkolnym, więc przyznawane na nim były jedynie czarodziejskie monety. Spis wszystkich zabaw: Anagramy (J. Cathville i G. Jenkins), Puzzle (J. Cathville i G. Jenkins), Rebusy (L. Weden), Quiz (L. Weden), Kto to? (A. Clair). Ranking zdobytych punktów:
L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM GALEONY
1. Spencer Jenkins N 620 G
2. Beauty Barea N 565 G
3. Naija Kamalasundari S 285 G
4. Lonelli Weden N 190 G
5. Agatha Castellan N 100 G

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

VI Dzień z "Kleksem" - 24 stycznia 2015

Szósty dzień z "Kleksem" został zorganizowany tuż przed olimpiadą z Eliksirów i cieszył się sporym zainteresowaniem ze strony uczniów. Redakcja z kolei stanęła na wysokości zadania, przygotowując zabawy. Spis wszystkich zabaw: Redaktorzy (T. McCarthy, A. Clair), Historyjka (A. Clair), Puzzle (L. Weden), Cytaty (L. Weden), Quiz (J. Cathville), O kim mowa? (L. Findabair), Kto to? (V. Moonstone, L. Findabair). Ranking zdobytych punktów:
L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM PUNKTY
1. Naija Kamalasundari S 129 P
2. Alexandra Sloan S 105 P
3. Alan Moonstone G 97 P
4. Miranda Engel R 50 P
5. Matheos Hanzi-Eyon G 48 P

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

VII Dzień z "Kleksem" - 21 lutego 2015

Siódmy dzień z "Kleksem" zorganizowany został tuż przed III etapem Międzyszkolnej Olimpiady z Obrony przed Czarną Magią. Pojawili się na nim zarówno uczniowie jak i nauczyciele, bawiąc się wspólnie przez dwie godziny. Spis wszystkich zabaw: Tabu (J. Cathville), Puzzle (A. Clair), Wykreślanka (K. Kot), Quiz (L. Weden), Gdzie jest ptaszek? (R. Weden), Rebusy (G. Gratitude). Ranking zdobytych punktów:
L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM PUNKTY
1. Alexandra Sloan S 92 P
2. Gregory Gratitude R 91 P
3. Julie Cathville H 79 P
4. Alan Moonstone G 78 P
5. Lena DeCoursey G 57 P

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

VIII Dzień z "Kleksem" - 28 marca 2015

Ósmy dzień z "Kleksem" zorganizowany został dzień przed zakończeniem XXVII roku szkolnego. Bawiliśmy się wspólnie przez parę godzin. Spis wszystkich zabaw: Quiz o WH (A. Clair), Puzzle (N. Kamalasundari), Scenariusz (K. Kot i L. Findabair), Plotki (L. Weden), Quiz o przepisach (R. Weden), Portret nauczycieli (L. Findabair). Ranking zdobytych punktów:
L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM PUNKTY
1. Naija Kamalasundari S 155 P
2. Lena DeCoursey G 134 P
3. Emily Thomas R 103 P
4. Miranda Iseki R 76 P
5. Dakota Kerr G 32 P

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

IX Dzień z "Kleksem" - 25 kwietnia 2015

Dziewiąty dzień z "Kleksem" zorganizowany został przed Międzyszkolną Olimpiadą z Transmutacji. Spis wszystkich zabaw: Krzyżówka (A. Clair), Puzzle (A. Clair), Quiz z ostatniego numeru (A. Clair), Quiz o nauczycielach (A. Clair i J. Cathville), Magia imion (K. Kot). Ranking zdobytych punktów:
L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM PUNKTY
1. Julie Cathville H 61 P
2. Ayano Iseki R 57 P
3. Ginny Snape G 42 P
. Gregory Gratitude R 42 P
5. James Thomas R 35 P

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

X Dzień z "Kleksem" - 16 maja 2015

Dziesiąty z kolei dzień z "Kleksem" cieszył się sporą popularnością wśród uczniów, którzy z ogromnym zapałem zgłaszali się do wszystkich zabaw oraz zadań. Spis wszystkich zabaw: Rebusy (A. Iseki), Tabu (L. Weden), Gdzie jest Goldbird? (R. Weden), Quiz z historii "Kleksa" (J. Cathville), Quiz z ostatniego numeru (N. Kamalasundari). Ranking zdobytych punktów:
L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM PUNKTY
1. Ayano Iseki R 202 P
2. Emily Thomas R 128 P
3. Julie Cathville H 113 P
4. Monika Herondale R 89 P
5. Kammil Surovan S 86 P

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

XI Dzień z "Kleksem" - 20 czerwca 2015

Jedenasty dzień z "Kleksem" odbywał się tuż przed Szkolnymi Olimpiadami z WoMMiRu i Latania. Pojawili się na nim zarówno uczniowie jak i profesorowie, którzy wspólnie bawili się przez dwie godziny, prześcigając się w zdobywaniu punktów oraz galeonów. Spis wszystkich zabaw: Wykreślanka (K. Kot), Scenariusz (A. Clair), Anagramy (K. Kot i A. Clair), Quiz z historii "Kleksa" w ostatnim roku (A. Clair i R. Weden), Quiz z ostatniego numeru (J. Cathville i L. Weden), Magiczne kalambury (L. Findabair), Uczniowie (L. Findabair), Cytaty (R. Weden). Ranking zdobytych punktów:
L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM PUNKTY
1. Marlen Cruciusx S 127 P
2. Miranda Iseki R 110 P
3. Isabelle Thomas R 88 P
4. Gregory Gratitude R 84 P
5. Lena DeCoursey G 57 P

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

XII Dzień z "Kleksem" - 25 lipca 2015

Dwunasty "Dzień z Kleksem" zgromadził sporo uczniów, pomimo ostatnich dni ciepłego i słonecznego lipca. Redakcja po raz kolejny wykazała się sporą ilością inwencji przy tworzeniu zabaw. Spisz wszystkich zabaw: Scenariusz (A. Clair), Puzzle (A. Clair), Magiczne kalambury (N. Kamalasundari), Quiz z ostatniego numer (L. Weden), Tabu (K. Kot), Wykreślanka (K. Kot). Ranking zdobytych galeonów:
L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM PUNKTY
1. Marlen Cruciusx S 377 G
2. Lena DeCoursey G 225 G
3. Kasper White R 213 G
4. Jo Grey - 136 G
5. Emily Thomas - 120 G

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

XIII Dzień z "Kleksem" - 29 sierpnia 2015

Na trzynastym dniu z "Kleksem" świętowaliśmy rocznicę od powstania tegoż wydarzenia. Redakcja sprawnie przygotowała zabawy. Spisz wszystkich zabaw: Wykreślanka (A. Radcliffe), Anagramy (A. Clair), Kto to jest? (A. Clair), Quiz z ostatniego numer (A. Thomas i A. Iseki), Quiz z DzK (A. Clair). Ranking zdobytych galeonów:
L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM GALEONY
1. Gregory Gratitude R 261 G
2. Hao Diethel R 234 G
3. Agatha Thomas N 153 G
4. Marlen Cruciusx S 138 G
5. Alexandra Martell N 125 G

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

XIV Dzień z "Kleksem" - 19 września 2015

Kolejny wrześniowy Dzień z "Kleksem" obfitował w moc wrażeń. Uczniowie pojawili się licznie w sali redakcji, oczekując sporej liczby punktów i galeonów. Spisz wszystkich zabaw: Magiczne kalambury (A. Clair), Wisielec (L. Findabair i A. Clair), Puzzle (A. Clair), Prawda/fałsz (L. Findabair i A. Clair), Inicjały (A. Radcliffe). Ranking zdobytych galeonów:
L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM PUNKTY
1. Emily Thomas R 100 P
2. April Thomas R 73 P
3. Marlen Cruciusx S 73 P
4. Nyssa Shadow S 60 P
5. James Thomas R 58 P

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

XV Dzień z "Kleksem" - 24 października 2015

Kolejny Dzień z "Kleksem" poprzedzał międzyszkolny mecz Quidditcha, który odbywał się na stadionie Wirtualnego Hogwartu. Frekwencja po raz kolejny dopisała. Uczniowie wyszli z sali z pełnymi sakiewkami, wzbogacając również swe domy o cenne punkty. Spis wszystkich zabaw: Magiczne kalambury (L. Findabair), Quiz z ostatniego numeru (A. Clair), Quiz z historii "Kleksa" (A. Clair), Anagramy (L. Findabair). Ranking zdobytych galeonów:
L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM PUNKTY
1. Marlen Cruciusx S 105 P
2. Isabell Clocker H 75 P
3. Owen Harper R 69 P
4. Julia Radcliffe G 47 P
5. Alaska White S 44 P

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

XVI Dzień z "Kleksem" - 14 listopada 2015

Kolejny Dzień z "Kleksem" nie zachwycił frekwencją, ale obecni uczniowie byli bardzo aktywni, a redakcja ponownie wywiązała się z powierzonego zadania. Uczniowie wyszli z pokoju Redakcji bardzo zadowoleni. Mieli szansę zdobyć sporo punktów. Spis wszystkich zabaw: Puzzle (A. Clair i A. Radcliffe), Quiz z ostatniego numeru (M. Cruciusx i A. Radcliffe), Dopasowanie (A. Radcliffe). Ranking zdobytych galeonów:
L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM PUNKTY
1. Emily Thomas R 57 P
2. Nathaniel Parker H 53 P
3. Isabell Clocker H 39 P
4. Sol Scarlet G 27 P
. Lili Nagasse R 27 P

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

XVII Dzień z "Kleksem" - 13 grudnia 2015

Ten Dzień z "Kleksem" odbył się podczas Zimy z WH, co oznaczało, że obecni na zabawach zdobyli mnóstwo galeonów, a nie punktów jak zwykle. Po raz kolejny redakcja stanęła na wysokości zadania i przygotowała mnóstwo zadań. Spis wszystkich zabaw: Anagramy (H. Hightower i J. McCarthy), Inicjały (H. Hightower i J. McCarthy), Kalambury (J. Cathville i M. Iseki), Krzyżówka (N. Kamalasundari i M. Cruciusx), Prawda/fałsz (M. Cruciusx i J. Thomas), Przed i po "Kleksie" (A. White i H. Moore), Puzzle (N. Kamalasundari i M. Cruciusx), Quiz z ostatniego numeru (M. Cruciusx i J. Thomas). Ranking zdobytych galeonów:
L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM PUNKTY
1. Sol Scarlet G 331 G
2. Krzysiek Kot N 201 G
3. Julie Cathville N 174 G
4. Marlen Cruciusx N 112 G
5. Julia Radcliffe G 92 G

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

XVIII Dzień z "Kleksem" - 16 stycznia 2016

Na pierwszym Dniu z "Kleksem" w jubileuszowym roku szkolnym nie mogło zabraknąć atrakcji, jak i również uczniów, którzy z chęcią wzięli udział we wszystkich zorganizowanych przez redakcję "Kleksa"zabaw. Spis wszystkich zabaw: Anagramy (H. Hightower), Cytaty (D. Cathville), Inicjały (N. Shadow), Prawda/fałsz (M. Cruciusx i J. Thomas), Plotki (N. Kamalasundari), Quiz z ostatniego numeru (J. Cathville i M. Iseki). Ranking zdobytych punktów:
L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM PUNKTY
1. Hanna Moore S 170 P
2. Sol Scarlet G 119 P
3. Hao Diethel R 105 P
4. Yuno Reiter R 96 P
5. Trask Wolter H 90 P

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

XIX Dzień z "Kleksem" - 13 luty 2016

Dnia 13 lutego 2016 roku Redakcja "Kleksa" ponownie zagościła u siebie uczniów naszej szkoły. Była to druga impreza w jubileuszowym roku szkolnym. Jak zwykle można było zgarnąć masę punktów i galeonów. Spis wszystkich zabaw: Anagramy (H. Hightower), Luka (D. Cathville), Cytaty (N. Shadow), Prawda/fałsz (M. Cruciusx i J. Thomas), Co to za okładka? (N. Kamalasundari), Quiz z ostatniego numeru (M. Cruciusx i J. Thomas), Tabu (R. Weden). Ranking zdobytych punktów:
L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM PUNKTY
1. Isabell Clocker H 210 P
2. Lili Nagasse R 184 P
3. Nyssa Shadow S 173 P
4. Hanna Moore S 138 P
5. Call Riley S 102 P

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

XX Dzień z "Kleksem" - 19 marca 2016

Dwudziesty Dzień z "Kleksem" już za nami! Pomimo niskiej frekwencji, uczniowie byli zaangażowani w to wydarzenie, co wskazuje na to liczba zdobytych punktów. Spis wszystkich zabaw: Anagramy (D. Cathville), Kleks (H. Hightower), Cytaty (N. Shadow), Prawda/fałsz (M. Cruciusx i J. Thomas), Puzzle (M. Cruciusx i J. Thomas), Quiz z ostatniego numeru (M. Cruciusx i J. Thomas), Tabu (A. Radcliffe). Ranking zdobytych punktów:
L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM PUNKTY
1. Isabell Clocker H 242 P
2. Hanna Moore S 221 P
3. Alexandra Sloan S 167 P
4. Trask Wolter H 149 P
5. Paula Whiteowl S 134 P

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

XXI Dzień z "Kleksem" - 16 kwietnia 2016

Kolejny Dzień z "Kleksem" już za nami! Zważając na fakt, że niedawno rozpoczął się XXXI rok szkolny, frekwencja była zachwycająca, a nasi redaktorzy mieli dużo roboty zarówno z organizacją imprezy, jak i podliczeniem punktów. Spis wszystkich zabaw: Anagramy (M. Cruciusx i J. Thomas), Inicjały (H. Hightower), Cytaty (N. Shadow), Prawda/fałsz (M. Cruciusx i J. Thomas), Puzzle (H. Hightower), Quiz (M. Cruciusx i J. Thomas), Plotki (N. Kamalasundari). Ranking zdobytych punktów:
L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM PUNKTY
1. Paula Whiteowl S 223 P
2. Lili Nagasse R 204 P
3. Yuno Reiter R 135 P
4. Emily Thomas R 134 P
5. Tris Martinez S 126 P

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

XXII Dzień z "Kleksem" - 14 maja 2016

Na dwudziestym drugim Dniu z "Kleksem" pomimo mniejszej niż zazwyczaj frekwencji, goście bawili się świetnie. Organizatorzy zajęli się wszystkim, więc wybrani nie mogli narzekać na brak atrakcji. Spis wszystkich zabaw: Inicjały (M. Cruciusx i J. Thomas), Kleks (H. Hightower), Cytaty (N. Shadow), Prawda/fałsz (A. Sloan), Quiz z poprzedniego numeru (M. Cruciusx i J. Thomas), Skojarzenia (A. Martell). Ranking zdobytych punktów:
L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM PUNKTY
1. Nyssa Shadow S 206 P
2. Sol Scarlet G 148 P
3. Tamias McEvoy H 148 P
4. Rosemarie Hathaway H 80 P
5. Paula Whiteowl S 77 P

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

XXIII Dzień z "Kleksem" - 25 czerwca 2016

Na dwudziestym trzecim Dniu z "Kleksem" pomimo bardzo małej frekwencji uczestnicy pokazali, że potrafią się zaangażować w zabawy . Spis wszystkich zabaw: Inicjały (M. Cruciusx i J. Thomas), Anagramy (H. Hightower), Znicz (N. Shadow), Wykreśanka (A. Thomas), Quiz z poprzedniego numeru (M. Cruciusx i J. Thomas). Ranking zdobytych punktów:
L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM PUNKTY
1. Leila McKinley S 166 P
2. Tris McKinley S 133 P
3. Tamias McEvoy H 115 P
4. Nyssa Shadow S 109 P

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

XXIV Dzień z "Kleksem" - 23 lipca 2016

Dwudziesty czwarty Dzień z "Kleksem" odbył się 23 lipca i choć był to niemal środek mugolskich wakacji, dzięki trwającym w Wirtualnym Hogwarcie kursom, uczestnicy mieli możliwość zdobywać nie tylko galeony (jak to zazwyczaj bywa w wakacje), ale także punkty. Przedstawiciele trzech drużyn dzielnie walczyli w przygotowanych przez redakcję konkursach o zdobycie przewagi nad przeciwnikami. Spis wszystkich zabaw: Quiz z poprzedniego numeru (M. Cruciusx), Anagramy (N. Kamalasundari), Puzzle (N. Kamalasundari), Plotki (A. Hemmings), Kleks (A. Sloan), Kim jestem (D. Cathville), Prawda/fałsz (D. Cathville), Inicjały (H. Hightower), Cytaty (N. Shadow). Ranking zdobytych punktów:
L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM PUNKTY
1. Sol Scarlet F 469 P
2. David Triddle F 431 P
3. Naija Kamalasundari F 418 P
4. Alan Hemmings T 312 P
5. Martin McCarthy F 284 P

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

XXV Dzień z "Kleksem" - 13 sierpnia 2016

Dnia 13 sierpnia, w czwartym tygodniu trwania Wakacyjnych Kursów, odbył się dwudziesty piąty Dzień z "Kleksem". Frekwencja była niewielka, jednak Ci, którzy zawitali w tym dniu do pokoju redakcji, pokazali się z jak najlepszej strony. Spis wszystkich zabaw: Inicjały (H. Hightower), Anagramy (A. Hemmings), Quiz z poprzedniego numeru (M. Cruciusx), Kleks (N. Shadow), Plotki (D. Triddle), Cytaty (N. Kamalasundari), Puzzle (N. Kamalasundari). Ranking zdobytych punktów:
L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM PUNKTY
1. Leila McKinley B 315 P
2. Naija Kamalasundari F 238 P
3. Hoster Hightower N 160 G
4. David Triddle F 51 P
5. Emily Thomas B 41 P

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

XXVI Dzień z "Kleksem" - 24 września 2016

Dwudziesty szósty Dzień z "Kleksem" miał miejsce 24 września 2016 roku, w dzień inauguracji Gonitwy za Fasolkami. Tym razem w pokoju redakcji zgromadziło się wielu uczniów (a także nauczycieli), zdecydowanych napełnić sakiewki, bądź zdobyć punkty dla swojego domu. Okazji ku temu nie zabrakło, gdyż na wysokości zadania stanęła także redakcja gazetki, która przygotowała dla przybyłych liczne atrakcje. Spis wszystkich zabaw: Inicjały (H. Hightower), Quiz z poprzedniego numeru (M. Cruciusx), Cytaty (N. Shadow), Okładki (S. Scarlet), Kleks (A. Sloan, N. Shadow), Wierszyki (R. Weden), Plotki (A. Castillo), Puzzle (D. Triddle, N. Shadow), Anagramy (D. Triddle, N. Shadow), Wydarzenia (A. Thomas). Ranking zdobytych punktów:
L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM PUNKTY
1. Jane Smartowl R 350 P
2. Naija Kamalasundari N 303 G
3. Sol Scarlet G 259 P
4. Leila McKinley S 228 P
5. Trask Wolter H 203 P

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

XXVII Dzień z "Kleksem" - 22 października 2016

Dnia 22 października odbył się dwudziesty siódmy Dzień z "Kleksem". Nie był to najszczęśliwszy dzień w historii tego wydarzenia, bowiem niewielu gości postanowiło odwiedzić kwaterę redakcji, jednak ci nieliczni dzielnie walczyli o punkty i galeony. Spis wszystkich zabaw: Cytaty (N. Shadow), Quiz z poprzedniego numeru (N. Shadow), Inicjały (H. Hightower), Okładki (S. Scarlet), Kleks (A. Sloan, N. Shadow), Puzzle (N. Kamalasundari), Anagramy (N. Kamalasundari), Redaktorzy (A. Thomas). Ranking zdobytych punktów:
L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM PUNKTY
1. Sol Scarlet G 285 P
2. Naija Kamalasundari N 236 G
3. Hoster Hightower N 226 G
4. Quinn Fabray S 209 P
5. Nathalie Benson S 131 P

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

XXVIII Dzień z "Kleksem" - 19 listopada 2016

Dwudziesty ósmy Dzień z "Kleksem" odbył się 19 listopada, na tydzień przed zakończeniem roku szkolnego. Mimo zbliżającej się przerwy świątecznej, nie zabrakło chętnych do udziału w przygotowanych przez redakcję konkursach. Spis wszystkich zabaw: Puzzle (N. Kamalasundari), Anagramy (N. Kamalasundari), Kleks (E. Thomas), Cytaty (N. Shadow), Okładki (H. Hightower). Ranking zdobytych punktów:
L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM PUNKTY
1. David Triddle H 291 P
2. Naija Kamalasundari N 279 G
3. Alex Burkes H 252 P
4. Leila McKinley S 236 P
5. Nathalie Benson S 232 P

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

XXIX Dzień z "Kleksem" - 10 grudnia 2016

Dwudziesty dziewiąty Dzień z "Kleksem" wypadł 10 grudnia w przeddzień balu rozpoczynającego Zimę z WH. Uczniowie prawdopodobnie korzystali z trwającej w tym czasie przerwy świątecznej, gdyż frekwencja nie była tego dnia zbyt wysoka, a wśród bawiących się przeważali nauczyciele. Spis wszystkich zabaw: Inicjały (A. Moonstone), Cytaty (N. Shadow), Quiz z poprzedniego numeru (N. Shadow), Okładki (H. Hightower, N. Shadow), Puzzle (H. Hightower, N. Shadow), Kleks (A. Sloan, M. Cruciusx), Anagramy (A. Collotye), Prawda/Fałsz (A. Thomas). Ranking zdobytych punktów:
L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM PUNKTY
1. Alexander Collotye N 531 G
2. Ginny Luna G 350 G
3. David Triddle H 168 G
4. Kori Potter G 167 G
5. Marlen Cruciusx N 140 G

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

XXX Dzień z "Kleksem" - 21 stycznia 2017

Trzydziesty Dzień z "Kleksem" odbył się 21 stycznia - dwa tygodnie po rozpoczęciu XXXIII roku szkolnego. Pomimo gorączki przygotowań związanej z zaplanowanym na kolejny dzień Chrztem Kotów, pokój redakcji odwiedziło wielu spragnionych rozrywki (a także punktów i galeonów) uczniów. Spis wszystkich zabaw: Quiz z poprzedniego numeru (H. Hightower), Puzzle (H. Hightower), Inicjały (N. Kamalasundari), Plotki (N. Kamalasundari), Cytaty (N. Shadow), Kleks (N. Shadow), Zagadki (A. Collotye). Ranking zdobytych punktów:
L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM PUNKTY
1. David Triddle H 236 P
2. Isabell Clocker H 194 P
3. Leila McKinley S 161 P
4. Ginny Luna G 147 P
5. Grianne Ohmsford S 117 P

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

XXXI Dzień z "Kleksem" - 11 lutego 2017

Trzydziesty pierwszy Dzień z "Kleksem" miał miejsce 11 lutego, zaledwie 3 dni przed Świętem Zakochanych. Możliwość zdobycia dodatkowych galeonów na prezenty dla wybranków przyciągnęła tego wieczoru do pokoju redakcji sporo osób. Spis wszystkich zabaw: Puzzle (H. Hightower), Quiz z poprzedniego numeru (H. Hightower), Anagramy (A. Collotye), Wisielec (E. Storybrook), Cytaty (N. Shadow), Kleks (N. Shadow). Ranking zdobytych punktów:
L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM PUNKTY
1. Alexander Collotye N 241 G
2. Leila McKinley S 212 P
3. Emma Storybrook G 142 P
4. Meg Kenez H 133 P
5. Isabell Clocker H 130 P

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

XXXII Dzień z "Kleksem" - 25 marca 2017

Dnia 25 marca, na tydzień przed zakończeniem roku szkolnego, odbył się 32 Dzień z "Kleksem". Choć większość uczniów żyła już zbliżającymi się magicznymi wakacjami, to jednak chętnych do udziału w konkursach nie zabrakło. Spis wszystkich zabaw: Puzzle (H. Hightower), Okładki (H. Hightower), Inicjały (N. Kamalasundari), Znicz (N. Kamalasundari), Cytaty (N. Shadow), Anagramy (N. Shadow). Ranking zdobytych punktów:
L.P.Liczba porządkowa OSOBA DOM PUNKTY
1. Lian Kengsley S 288 P
2. Kirya Melania Holt S 282 P
3. David Triddle H 260 P
4. Meg Kenez H 203 P
5. Emily Handerson H 162 P

Wejdź do Myślodsiewni: TUTAJ

XXXIII Dzień z "Kleksem" - 18 listopada 2017

Dnia 18 listopada, po długiej przerwie w funkcjonowaniu gazetki, miał się odbyć 33 Dzień z "Kleksem". Niestety wydarzenie musiało zostać odwołane z uwagi na brak chętnych do udziału w zabawach osób.


Najlepsi uczniowie:

Sunniva Sorensen 3123 pkt
Ivy Sparks 2902 pkt
Tequile Lovegood 2101 pkt
Rachel Queventine 1608 pkt
Helen Carter 1061 pkt

Opiekun: prof. Arsen McTireliath

Prefekt: Rachel Queventine

Prefekt: Sunniva Sorensen

Kapitan: Ivy Sparks

Specjalista: -

Prefekt naczelny: Ivy Sparks


zobacz więcej

Najlepsi uczniowie:

Nicole de Mortier 1910 pkt
Millicenta Septima Love 1822 pkt
Klara Sing 1794 pkt
Drarra Maltter 1173 pkt
Blair Salvatore 681 pkt

Opiekun: prof. Jasper McCarthy

Prefekt: Drarra Maltter

Prefekt: Millicenta S. Love

Kapitan: Drarra Maltter

Specjalista: -

Prefekt naczelny: Nicole de Mortier


zobacz więcej

Najnowszy numer kleksa już w marcu

Red. naczelny: Jasper McCarthy

Sowa: redakcja.kleks@gmail.com

Nabór: OTWARTY


zobacz więcej

© 2005-2019 Dyrekcja i Zarząd WH. Wszelkie prawa zastrzeżone

Designed&Developed: Xeme Graphics: Kayla Content: Społeczność WH

 Nasza strona korzysta z ciasteczek, ale takich bez masła, bo podrożało.