Uczniów

Gryffindor

37

Hufflepuff

30

Ravenclaw

37

Slytherin

35

Ogółem

139

W rezerwie

0
Wyszukaj ucznia:

Najlepsi uczniowie:

Shanique Williams 44 pkt
Julia Lincolm 34 pkt
Yoanna Lovegood 32 pkt
Madlen Spoon 29 pkt
Marcin Grzybek 29 pkt

Opiekun: Piotr McGorlski

Prefekt: -

Prefekt: -

Kapitan: -

Specjalista: -

Prefekt naczelny -


zobacz więcej

Najlepsi uczniowie:

Lavender Cooper 118 pkt
Karol Piccifues 94 pkt
Alexadra Snape-Ridam 81 pkt
Nikki Chisholm 50 pkt
Ema Darkbone 46 pkt

Opiekun: Naija Kamalasundari

Prefekt: -

Prefekt: -

Kapitan: -

Specjalista: -

Prefekt naczelny: -


zobacz więcej

Uczniów

Gryffindor

37

Hufflepuff

30

Ravenclaw

37

Slytherin

35

Ogółem

139

W rezerwie

0
Wyszukaj ucznia:

18:00 - 18:35

WoMMiR

wh_lochy

18:40 - 19:15

WoMMiR

wh_lochy

IX rok szkolny

organizator - Martin McCarthy

L.P.Liczba porządkowa NAZWISKO PKTLiczba punktów MMecze WWygrane PPrzegrane RRemisy
1. Aurelia Danger 31 3 3 0 9
. Christian Fyed 31 3 1 2 7
3. Mateusz Magican 18 3 2 1 7
4. Lily Potter 1 3 0 3 0

XII rok szkolny

organizatorzy - Christian Fyed & Martin McCarthy

L.P.Liczba porządkowa NAZWISKO MMecze WWygrane PPrzegrane RRemisy
1. Cassie Fyed 3 3 0 6
2. Aurelia Danger 4 3 1 9
3. Darek Bus 3 1 2 5
4. Reale Sanchez 3 2 1 7
5. Elva Fyed 3 1 2 6
6. Adrian Potter 1 0 1 1
7. Rafael de Laet 1 0 1 0
. Ewelina Plachimowicz 1 0 1 0
. Bella Washington 1 0 1 0
TPNumer turnieju RSRok szkolny NAZWISKO MMecze WWygrane PPrzegrane RRemisy PKTLiczba punktów NAGNagroda
I IX Aurelia Danger 3 3 0 9 31 [tu]
I IX Christian Fyed 3 1 2 7 31 [tu]
II XII Cassie Fyed 3 3 0 6 - [tu]

IX rok szkolny

organizator - Martin McCarthy

L.P.Liczba porządkowa NAZWISKO PKTLiczba punktów MMecze WWygrane PPrzegrane RRemisy
1. Aurelia Danger 31 3 3 0 9
. Christian Fyed 31 3 1 2 7
3. Mateusz Magican 18 3 2 1 7
4. Lily Potter 1 3 0 3 0

XII rok szkolny

organizatorzy - Christian Fyed & Martin McCarthy

L.P.Liczba porządkowa NAZWISKO MMecze WWygrane PPrzegrane RRemisy
1. Cassie Fyed 3 3 0 6
2. Aurelia Danger 4 3 1 9
3. Darek Bus 3 1 2 5
4. Reale Sanchez 3 2 1 7
5. Elva Fyed 3 1 2 6
6. Adrian Potter 1 0 1 1
7. Rafael de Laet 1 0 1 0
. Ewelina Plachimowicz 1 0 1 0
. Bella Washington 1 0 1 0
TPNumer turnieju RSRok szkolny NAZWISKO MMecze WWygrane PPrzegrane RRemisy PKTLiczba punktów NAGNagroda
I IX Aurelia Danger 3 3 0 9 31 [tu]
I IX Christian Fyed 3 1 2 7 31 [tu]
II XII Cassie Fyed 3 3 0 6 - [tu]

18:00 - 18:35

WoMMiR

wh_lochy

18:40 - 19:15

WoMMiR

wh_lochy

Najlepsi uczniowie:

Aurora Fly 110 pkt
Aurell Coral 94 pkt
Sophie Fitz 64 pkt
Jacob Hernandez 39 pkt
Cassidy Parker 34 pkt

Opiekun: James Smith

Prefekt: -

Prefekt: -

Kapitan: -

Specjalista: -


zobacz więcej

Najlepsi uczniowie:

Miranda Crosschess 65 pkt
Natalia Avonlea 46 pkt
Doris Shey 42 pkt
Nicole de Mortier 30 pkt
Margo Hanson 13 pkt

Opiekun: Arianne Clair

Prefekt: -

Prefekt: -

Kapitan: -

Specjalista: -


zobacz więcej

Najnowszy numer kleksa już w kwietniu!

Red. naczelny: Nyssa Shadow

Sowa: redakcja.kleks@gmail.com

Nabór: OTWARTY


zobacz więcej

© 2005-2018 Dyrekcja i Zarząd WH. Wszelkie prawa zastrzeżone

Designed&Developed: Xeme Graphics: Kayla Content: Społeczność WH

 Nasza strona korzysta z ciasteczek, ale takich bez masła, bo podrożało.