Uczniów

Gryffindor

189

Hufflepuff

149

Ravenclaw

141

Slytherin

161

Ogółem

640

W rezerwie

7
Wyszukaj ucznia:

Najlepsi uczniowie:

Arielle Johanson 1778 pkt
Ursula Thot 1105 pkt
Sebastain Kostyk 864 pkt
Shanique Williams 583 pkt
Violett Moonstone 499 pkt

Opiekun: prof. Martin McCarthy

Prefekt: Violett Moonstone

Prefekt: Arielle Johanson

Kapitan: Bernard Kobyła

Specjalista: -


zobacz więcej

Najlepsi uczniowie:

Tris Darkness 983 pkt
Amelia Ingling 343 pkt
Semper Fidelis 318 pkt
Felix Travers 172 pkt
Rosemary Torener 55 pkt

Opiekun: prof. Naija Kamalasundari

Prefekt: Tris Darkness

Prefekt: Semper Honeste

Kapitan: Tris Darkness

Specjalista: -


zobacz więcej

Uczniów

Gryffindor

189

Hufflepuff

149

Ravenclaw

141

Slytherin

161

Ogółem

640

W rezerwie

7
Wyszukaj ucznia:

18:40 - 19:15

Astronomia

wh_wieza_astronomiczna

20:40-21:15

Numerologia

wh_wieza_polnocna

19:20 - 19:55

Zaklęcia

wh_sala_2

20:40-21:15

Numerologia

wh_wieza_polnocna

21:20-21:55

Eliksiry*

wh_lochy

IX rok szkolny

organizator - Martin McCarthy

L.P.Liczba porządkowa NAZWISKO PKTLiczba punktów MMecze WWygrane PPrzegrane RRemisy
1. Aurelia Danger 31 3 3 0 9
. Christian Fyed 31 3 1 2 7
3. Mateusz Magican 18 3 2 1 7
4. Lily Potter 1 3 0 3 0

XII rok szkolny

organizatorzy - Christian Fyed & Martin McCarthy

L.P.Liczba porządkowa NAZWISKO MMecze WWygrane PPrzegrane RRemisy
1. Cassie Fyed 3 3 0 6
2. Aurelia Danger 4 3 1 9
3. Darek Bus 3 1 2 5
4. Reale Sanchez 3 2 1 7
5. Elva Fyed 3 1 2 6
6. Adrian Potter 1 0 1 1
7. Rafael de Laet 1 0 1 0
. Ewelina Plachimowicz 1 0 1 0
. Bella Washington 1 0 1 0
TPNumer turnieju RSRok szkolny NAZWISKO MMecze WWygrane PPrzegrane RRemisy PKTLiczba punktów NAGNagroda
I IX Aurelia Danger 3 3 0 9 31 [tu]
I IX Christian Fyed 3 1 2 7 31 [tu]
II XII Cassie Fyed 3 3 0 6 - [tu]

IX rok szkolny

organizator - Martin McCarthy

L.P.Liczba porządkowa NAZWISKO PKTLiczba punktów MMecze WWygrane PPrzegrane RRemisy
1. Aurelia Danger 31 3 3 0 9
. Christian Fyed 31 3 1 2 7
3. Mateusz Magican 18 3 2 1 7
4. Lily Potter 1 3 0 3 0

XII rok szkolny

organizatorzy - Christian Fyed & Martin McCarthy

L.P.Liczba porządkowa NAZWISKO MMecze WWygrane PPrzegrane RRemisy
1. Cassie Fyed 3 3 0 6
2. Aurelia Danger 4 3 1 9
3. Darek Bus 3 1 2 5
4. Reale Sanchez 3 2 1 7
5. Elva Fyed 3 1 2 6
6. Adrian Potter 1 0 1 1
7. Rafael de Laet 1 0 1 0
. Ewelina Plachimowicz 1 0 1 0
. Bella Washington 1 0 1 0
TPNumer turnieju RSRok szkolny NAZWISKO MMecze WWygrane PPrzegrane RRemisy PKTLiczba punktów NAGNagroda
I IX Aurelia Danger 3 3 0 9 31 [tu]
I IX Christian Fyed 3 1 2 7 31 [tu]
II XII Cassie Fyed 3 3 0 6 - [tu]

18:40 - 19:15

Astronomia

wh_wieza_astronomiczna

20:40-21:15

Numerologia

wh_wieza_polnocna

19:20 - 19:55

Zaklęcia

wh_sala_2

20:40-21:15

Numerologia

wh_wieza_polnocna

21:20-21:55

Eliksiry*

wh_lochy

Najlepsi uczniowie:

Aurell Coral 2269 pkt
Sophie Fitz 1882 pkt
Ivy Sparks 1574 pkt
Tequile Lovegood 1161 pkt
Aurora Fly 949 pkt

Opiekun: prof. Marcin McGreen

Prefekt: Sophie Fitz

Prefekt: Jacob Hernandez

Kapitan: Sophie Fitz

Specjalista: -

Prefekt naczelny: Aurell Coral


zobacz więcej

Najlepsi uczniowie:

Nicole de Mortier 3141 pkt
Caitriona Ravassa 1718 pkt
Anis Eileen 672 pkt
Miyeon Kim 249 pkt
Natalia Avonlea 150 pkt

Opiekun: prof. Jasper McCarthy

Prefekt: Caitriona Ravassa

Prefekt: Anis Eileen

Kapitan: Doris Shey

Specjalista: -

Prefekt naczelny: Nicole de Mortier


zobacz więcej

Najnowszy numer kleksa już w maju!

Red. naczelny: Arianne Clair
Jasper McCarthy

Sowa: redakcja.kleks@gmail.com

Nabór: OTWARTY


zobacz więcej

© 2005-2018 Dyrekcja i Zarząd WH. Wszelkie prawa zastrzeżone

Designed&Developed: Xeme Graphics: Kayla Content: Społeczność WH

 Nasza strona korzysta z ciasteczek, ale takich bez masła, bo podrożało.