Uczniów

Gryffindor

187

Hufflepuff

139

Ravenclaw

133

Slytherin

158

Ogółem

617

W rezerwie

0
Wyszukaj ucznia:

Najlepsi uczniowie:

Arielle Johanson 1538 pkt
Ursula Thot 833 pkt
Sebastain Kostyk 617 pkt
Bernard Kobyla 477 pkt
Violett Moonstone 430 pkt

Opiekun: prof. Alexis Reid

Prefekt: Violett Moonstone

Prefekt: Arielle Johanson

Kapitan: Bernard Kobyła

Specjalista: -


zobacz więcej

Najlepsi uczniowie:

Tris Darkness 983 pkt
Amelia Ingling 343 pkt
Semper Fidelis 257 pkt
Felix Travers 172 pkt
Rosemary Torener 55 pkt

Opiekun: prof. Jason Wolfblack

Prefekt: Tris Darkness

Prefekt: Semper Honeste

Kapitan: Tris Darkness

Specjalista: -


zobacz więcej

Uczniów

Gryffindor

187

Hufflepuff

139

Ravenclaw

133

Slytherin

158

Ogółem

617

W rezerwie

0
Wyszukaj ucznia:

20:40 - 21:15

Wróżbiarstwo

wh_wieza_polnocna

18:00 - 18:35

OpCM

wh_sala_2

18:40 - 19:15

Astronomia

wh_wieza_astronomiczna

19:20 - 19:55

Mugoloznawstwo

wh_sala_2

19:20 - 19:55

Czarna Magia

wh_lochy

20:00 - 20:35

Mugoloznawstwo

wh_sala_2

20:40 - 21:15

Wróżbiarstwo

wh_wieza_polnocna

19:20 - 19:55

Starożytne Runy

wh_sala_3

20:00 - 20:35

Starożytne Runy

wh_sala_3

20:40 - 21:15

WoMMiR

wh_lochy

20:40 - 21:15

Wróżbiarstwo

wh_wieza_polnocna

Klub Pojedynków

Autor: Katherine Preston

Dodano: 2018-02-11 20:40:22

Liczba komentarzy: 0



Klub Pojedynków - 08.02.2018

Walki:
Nereida Wengs (26) - Tory Varuel (15) 3:0
Natacia Kropka (26) - Drarra Maltter (15) 3:0
Paulina Mink (22) - Nicole de Mortier (26) 2:3
Sophie Fitz (26) - Rosalia Rossard (15) 3:0
Aurell Coral (26) - Cheryl Blossom (15) 3:0

L.P. NAZWISKO D PKT M W P R
1. Sophie Fitz R 86 3 3 0 9
2. Aurell Coral R 44 2 1 1 4
3. Paulina Mink H 37 2 0 2 2
4. Nereida Wengs R 26 1 1 0 3
. Natacia Kropka R 26 1 1 0 3
. Nicole de Mortier S 26 1 1 0 3
5. Tory Varuel G 15 1 0 1 0
. Drarra Maltter S 15 1 0 1 0
. Rosalia Rossard H 15 1 0 1 0
. Cheryl Blossom G 15 1 0 1 0

Legenda:
D- dom
PKT- liczba zdobytych punktów
M- liczba wszystkich rozegranych walk
W- wygrane walki
P- przegrane walki
R- wygrane rundy

Zapraszam na kolejne spotkanie Klubu Pojedynków w czwartek (15.02) o godz. 20.40 w Wielkiej Sali (wh_wielka_sala).

Opiekun Klubu Pojedynków
prof. Katherine Preston

20:40 - 21:15

Wróżbiarstwo

wh_wieza_polnocna

18:00 - 18:35

OpCM

wh_sala_2

18:40 - 19:15

Astronomia

wh_wieza_astronomiczna

19:20 - 19:55

Mugoloznawstwo

wh_sala_2

19:20 - 19:55

Czarna Magia

wh_lochy

20:00 - 20:35

Mugoloznawstwo

wh_sala_2

20:40 - 21:15

Wróżbiarstwo

wh_wieza_polnocna

19:20 - 19:55

Starożytne Runy

wh_sala_3

20:00 - 20:35

Starożytne Runy

wh_sala_3

20:40 - 21:15

WoMMiR

wh_lochy

20:40 - 21:15

Wróżbiarstwo

wh_wieza_polnocna

Najlepsi uczniowie:

Aurell Coral 1102 pkt
Tequile Lovegood 918 pkt
Sophie Fitz 877 pkt
Ivy Sparks 736 pkt
Taylor Swift 601 pkt

Opiekun: prof. Marcin McGreen

Prefekt: Sophie Fitz

Prefekt: Jacob Hernandez

Kapitan: Sophie Fitz

Specjalista: -

Prefekt naczelny: Aurell Coral


zobacz więcej

Najlepsi uczniowie:

Caitriona Ravassa 1718 pkt
Nicole de Mortier 1553 pkt
Anis Eileen 672 pkt
Miyeon Kim 249 pkt
Natalia Avonlea 150 pkt

Opiekun: prof. Jasper McCarthy

Prefekt: Caitriona Ravassa

Prefekt: Anis Eileen

Kapitan: Doris Shey

Specjalista: -

Prefekt naczelny: Nicole de Mortier


zobacz więcej

Najnowszy numer kleksa już w maju!

Red. naczelny: Arianne Clair
Jasper McCarthy

Sowa: redakcja.kleks@gmail.com

Nabór: OTWARTY


zobacz więcej

© 2005-2018 Dyrekcja i Zarząd WH. Wszelkie prawa zastrzeżone

Designed&Developed: Xeme Graphics: Kayla Content: Społeczność WH

 Nasza strona korzysta z ciasteczek, ale takich bez masła, bo podrożało.