Uczniów

Gryffindor

187

Hufflepuff

139

Ravenclaw

133

Slytherin

158

Ogółem

617

W rezerwie

0
Wyszukaj ucznia:

Najlepsi uczniowie:

Arielle Johanson 1538 pkt
Ursula Thot 833 pkt
Sebastain Kostyk 617 pkt
Bernard Kobyla 477 pkt
Violett Moonstone 430 pkt

Opiekun: prof. Alexis Reid

Prefekt: Violett Moonstone

Prefekt: Arielle Johanson

Kapitan: Bernard Kobyła

Specjalista: -


zobacz więcej

Najlepsi uczniowie:

Tris Darkness 983 pkt
Amelia Ingling 343 pkt
Semper Fidelis 257 pkt
Felix Travers 172 pkt
Rosemary Torener 55 pkt

Opiekun: prof. Jason Wolfblack

Prefekt: Tris Darkness

Prefekt: Semper Honeste

Kapitan: Tris Darkness

Specjalista: -


zobacz więcej

Uczniów

Gryffindor

187

Hufflepuff

139

Ravenclaw

133

Slytherin

158

Ogółem

617

W rezerwie

0
Wyszukaj ucznia:

20:40 - 21:15

Wróżbiarstwo

wh_wieza_polnocna

18:00 - 18:35

OpCM

wh_sala_2

18:40 - 19:15

Astronomia

wh_wieza_astronomiczna

19:20 - 19:55

Mugoloznawstwo

wh_sala_2

19:20 - 19:55

Czarna Magia

wh_lochy

20:00 - 20:35

Mugoloznawstwo

wh_sala_2

20:40 - 21:15

Wróżbiarstwo

wh_wieza_polnocna

19:20 - 19:55

Starożytne Runy

wh_sala_3

20:00 - 20:35

Starożytne Runy

wh_sala_3

20:40 - 21:15

WoMMiR

wh_lochy

20:40 - 21:15

Wróżbiarstwo

wh_wieza_polnocna

Wyniki KP3

Autor: Beauty Barea

Dodano: 2018-06-11 13:49:04

Liczba komentarzy: 0



Skarbeńki kochane!

Pragnę Wam przedstawić wyniki Ligi Pojedynków po Waszych kolejnych zmaganiach. Oto one:

L.P.

NAZWISKO DOM PKT M W P R
1. Sophie Fitz R 165 6 6 0 18
2. Aurell Coral R 144 6 3 3 11
3. Shanique Williams G 99 5 1 4 5
4. Natalia Avonlea S 66 4 1 3 3
5. Madlen Spoon G 52 3 1 2 3
6. Miranda Crosschess H 49 2 2 0 6
7. Marcin Grzybek G 29 2 0 2 0
8. Nicole de Mortier S 24 1 1 0 3
9. Paulina Mink H 18 1 0 1 1

Zapraszam wszystkich chętnych na kolejne spotkanie!

prof. Beauty Barea

 


Z przyczyn niezależnych ode mnie odwołuję wszystkie godziny Obrony przed Czarną Magią w tym tygodniu. Terminy odrabiania podam w najbliższym czasie. 
J. McCarthy

20:40 - 21:15

Wróżbiarstwo

wh_wieza_polnocna

18:00 - 18:35

OpCM

wh_sala_2

18:40 - 19:15

Astronomia

wh_wieza_astronomiczna

19:20 - 19:55

Mugoloznawstwo

wh_sala_2

19:20 - 19:55

Czarna Magia

wh_lochy

20:00 - 20:35

Mugoloznawstwo

wh_sala_2

20:40 - 21:15

Wróżbiarstwo

wh_wieza_polnocna

19:20 - 19:55

Starożytne Runy

wh_sala_3

20:00 - 20:35

Starożytne Runy

wh_sala_3

20:40 - 21:15

WoMMiR

wh_lochy

20:40 - 21:15

Wróżbiarstwo

wh_wieza_polnocna

Najlepsi uczniowie:

Aurell Coral 1102 pkt
Tequile Lovegood 918 pkt
Sophie Fitz 877 pkt
Ivy Sparks 736 pkt
Taylor Swift 601 pkt

Opiekun: prof. Marcin McGreen

Prefekt: Sophie Fitz

Prefekt: Jacob Hernandez

Kapitan: Sophie Fitz

Specjalista: -

Prefekt naczelny: Aurell Coral


zobacz więcej

Najlepsi uczniowie:

Caitriona Ravassa 1718 pkt
Nicole de Mortier 1553 pkt
Anis Eileen 672 pkt
Miyeon Kim 249 pkt
Erin Heartfilia 150 pkt

Opiekun: prof. Jasper McCarthy

Prefekt: Caitriona Ravassa

Prefekt: Anis Eileen

Kapitan: Doris Shey

Specjalista: -

Prefekt naczelny: Nicole de Mortier


zobacz więcej

Najnowszy numer kleksa już w maju!

Red. naczelny: Arianne Clair
Jasper McCarthy

Sowa: redakcja.kleks@gmail.com

Nabór: OTWARTY


zobacz więcej

© 2005-2018 Dyrekcja i Zarząd WH. Wszelkie prawa zastrzeżone

Designed&Developed: Xeme Graphics: Kayla Content: Społeczność WH

 Nasza strona korzysta z ciasteczek, ale takich bez masła, bo podrożało.