Uczniów

Gryffindor

54

Hufflepuff

48

Ravenclaw

51

Slytherin

52

Ogółem

205

W rezerwie

13
Wyszukaj ucznia:
  • 22.06, godz. 17:00 - Czerwcowy wypad do Hogsmeade w /join wh_hogsmeade
  • do 24.06 - Wysyłanie nauczycielom prac pisemnych na poziomie rozszerzonym
  • do 25.06, do godz. 19:59 - Podawanie wyników prac pisemnych na poziomie rozszerzonym
  • 27.06 - Wysyłanie arkuszy na poziomie podstawowym
  • 29.06 - Wysyłanie arkuszy na poziomie rozszerzonym
  • 29.06 - Wystawianie ocen końcoworocznych w kl. III
  • 01.07 - Wystawianie ocen proponowanych w kl. I i II
  • 06.07 - Wystawianie ocen końcoworocznych w kl. I i II

Najlepsi uczniowie:

Shanique Williams 654 pkt
Madlen Spoon 230 pkt
Marcin Grzybek 223 pkt
Julia Lincolm 127 pkt
Yoanna Lovegood 68 pkt

Opiekun: Piotr McGorlski

Prefekt: Marcin Grzybek

Prefekt: Shanique Williams

Kapitan: Shanique Williams

Specjalista: Shanique Williams


zobacz więcej

Najlepsi uczniowie:

Lavender Cooper 1325 pkt
Paulina Mink 549 pkt
Miranda Crosschess 411 pkt
Alexadra Snape-Ridam 262 pkt
Ema Darkbone 205 pkt

Opiekun: Naija Kamalasundari

Prefekt: Ema Darkbone

Prefekt: Paulina Mink

Kapitan: -

Specjalista: -

Prefekt naczelny: Lavender Cooper


zobacz więcej

Uczniów

Gryffindor

54

Hufflepuff

48

Ravenclaw

51

Slytherin

52

Ogółem

205

W rezerwie

13
Wyszukaj ucznia:

18:00 - 18:35

Klub Pojedynków*

wh_wielka_sala

18:00 - 18:35

Klub Pojedynków*

wh_wielka_sala

20:00 - 20:35

WoMMiR

wh_lochy

20:40 - 21:15

WoMMiR

wh_lochy

18:00 - 18:35

Klub Pojedynków*

wh_wielka_sala

Poniedziałek

19:20 - 19:55

Zaklęcia

wh_sala_1

20:00 - 20:35

Astronomia

wh_wieza_astronomiczna

Wtorek

18:00 - 18:35

Latanie

wh_sala_1

18:40 - 19:15

Latanie

wh_sala_1

19:20 - 19:55

OpCM

wh_sala_1

20:00 - 20:35

Eliksiry

wh_lochy

Środa

19:20 - 19:55

Historia Magii

wh_sala_1

20:00 - 20:35

Zielarstwo

wh_cieplarnia

20:40 - 21:15

Transmutacja

wh_sala_1

Czwartek

20:00 - 20:35

Wrózbiarstwo

wh_wieza_polnocna

20:40 - 21:15

Klub Pojedynków

wh_wielka_sala

Piątek

18:00 - 18:35

Klub Pojedynków*

wh_wielka_sala

Sobota

Brak lekcji

Niedziela

Brak lekcji

18:00 - 18:35

Klub Pojedynków*

wh_wielka_sala

18:00 - 18:35

Klub Pojedynków*

wh_wielka_sala

20:00 - 20:35

WoMMiR

wh_lochy

20:40 - 21:15

WoMMiR

wh_lochy

18:00 - 18:35

Klub Pojedynków*

wh_wielka_sala

Najlepsi uczniowie:

Aurell Coral 1347 pkt
Sophie Fitz 1276 pkt
Aurora Fly 1248 pkt
Taylor Swift 415 pkt
Josette Abernathy 413 pkt

Opiekun: James Smith

Prefekt: Aurora Fly

Prefekt: Jacob Hernandez

Kapitan: Sophie Fitz

Specjalista: -

Prefekt naczelny: Sophie Fitz


zobacz więcej

Najlepsi uczniowie:

Nicole de Mortier 609 pkt
Natalia Avonlea 537 pkt
Arwana Page 201 pkt
Magnolia Rutherford 88 pkt
Doris Shey 70 pkt

Opiekun: Arianne Clair

Prefekt: Miranda Crosschess

Prefekt: Natalia Avonlea

Kapitan: Drarra Maltter

Specjalista: Nicole de Mortier


zobacz więcej
  • 22.06, godz. 17:00 - Czerwcowy wypad do Hogsmeade w /join wh_hogsmeade
  • do 24.06 - Wysyłanie nauczycielom prac pisemnych na poziomie rozszerzonym
  • do 25.06, do godz. 19:59 - Podawanie wyników prac pisemnych na poziomie rozszerzonym
  • 27.06 - Wysyłanie arkuszy na poziomie podstawowym
  • 29.06 - Wysyłanie arkuszy na poziomie rozszerzonym
  • 29.06 - Wystawianie ocen końcoworocznych w kl. III
  • 01.07 - Wystawianie ocen proponowanych w kl. I i II
  • 06.07 - Wystawianie ocen końcoworocznych w kl. I i II

Najnowszy numer kleksa już w maju!

Red. naczelny: Arianne Clair
Jasper McCarthy

Sowa: redakcja.kleks@gmail.com

Nabór: OTWARTY


zobacz więcej

© 2005-2018 Dyrekcja i Zarząd WH. Wszelkie prawa zastrzeżone

Designed&Developed: Xeme Graphics: Kayla Content: Społeczność WH

 Nasza strona korzysta z ciasteczek, ale takich bez masła, bo podrożało.