Uczniów

Gryffindor

176

Hufflepuff

124

Ravenclaw

98

Slytherin

173

Ogółem

571

W rezerwie

1
Wyszukaj ucznia:

    Najlepsi uczniowie:

    Hermi McJohn 1156 pkt
    Daria Valiente 728 pkt
    Lemin Poznański 501 pkt
    Will White 340 pkt
    Nelia Anderson 251 pkt

    Opiekun: prof. Arsen McGreen

    Prefekt: Hermi McJohn

    Prefekt: Lemin Poznański

    Kapitan: -

    Specjalista: -


    zobacz więcej

    Najlepsi uczniowie:

    Laura Wagner 1021 pkt
    Loren Snape 627 pkt
    Ralph Limb 448 pkt
    Nessa Anarion 197 pkt
    Ellie Sulliven 193 pkt

    Opiekun: prof. Aurora Fly

    Prefekt: Laura Wagner

    Prefekt: Nessa Anarion

    Kapitan: -

    Specjalista: -


    zobacz więcej

    Uczniów

    Gryffindor

    176

    Hufflepuff

    124

    Ravenclaw

    98

    Slytherin

    173

    Ogółem

    571

    W rezerwie

    1
    Wyszukaj ucznia:

    18:00-21:00

    Numerologia

    wh_wieza_polnocna

    18:00-21:00

    Numerologia

    wh_wieza_polnocna

    18:00-21:00

    Numerologia

    wh_wieza_polnocna

    Poniedziałek

    19:20 - 19:55

    Historia Magii

    wh_sala_2

    20:00-20:35

    Czarna Magia

    wh_lochy

    20:40-21:15

    Czarna Magia

    wh_lochy

    Wtorek

    18:00-18:35

    Językoznawstwo

    wh_biblioteka

    18:40 - 19:15

    Językoznawstwo

    wh_biblioteka

    19:20 - 19:55

    Starożytne runy

    wh_wieza_polnocna

    20:00-20:35

    Zaklęcia

    wh_sala_2

    20:40-21:15

    Transmutacja

    wh_sala_2

    Środa

    18:40 - 19:15

    Eliksiry

    wh_lochy

    20:00-20:35

    Zielarstwo

    wh_cieplarnia

    20:40-21:15

    Numerologia

    wh_wieza_polnocna

    Czwartek

    18:00-18:35

    OnMS

    wh_blonia

    18:40 - 19:15

    OnMS

    wh_blonia

    19:20 - 19:55

    WoMMiR

    wh_lochy

    20:00-20:35

    WoMMiR

    wh_lochy

    20:40-21:15

    Wróżbiarstwo

    wh_wieza_polnocna

    Piątek

    18:00 - 18:35

    OnMS*

    wh_blonia

    18:00 - 18:35

    Starożytne runy

    wh_wieza_polnocna

    18:40 - 19:15

    OPCM

    wh_sala_2

    19:20 - 19:55

    Mugoloznawstwo

    wh_sala_2

    20:00-20:35

    Mugoloznawstwo

    wh_sala_2

    20:00-20:35

    Wróżbiarstwo*

    wh_wieza_polnocna

    20:40-21:15

    Klub Pojedynków

    wh_wielka_sala

    20:40-21:15

    Astronomia

    wh_wieza_astronomiczna

    20:40-21:15

    OnMS*

    wh_blonia

    Sobota

    Brak lekcji

    Niedziela

    18:00-21:00

    Numerologia

    wh_wieza_polnocna

    18:00-21:00

    Numerologia

    wh_wieza_polnocna

    18:00-21:00

    Numerologia

    wh_wieza_polnocna

    18:00-21:00

    Numerologia

    wh_wieza_polnocna

    Najlepsi uczniowie:

    Sunniva Sorensen 2563 pkt
    Helen Carter 1361 pkt
    Elizabeth Pulze 1083 pkt
    Nicolas Cane 792 pkt
    Jane Smartowl 670 pkt

    Opiekun: prof. Sophie Fitz

    Prefekt: Elizabeth Pulze

    Prefekt: Helen Carter

    Kapitan: -

    Specjalista: -

    Prefekt naczelny: Sunniva Sorensen


    zobacz więcej

    Najlepsi uczniowie:

    Suzanne Grades 2663 pkt
    Cierra Rhodes 1902 pkt
    Blair Salvatore 1788 pkt
    Merica McGreen 1074 pkt
    Iwan Nikitowicz 738 pkt

    Opiekun: prof. Ivy Sparks

    Prefekt: Blair Salvatore

    Prefekt: Cierra Rhodes

    Kapitan: -

    Specjalista: -

    Prefekt naczelny: Suzanne Grades


    zobacz więcej

      Najnowszy numer Kleksa już we wrześniu!

      Red. naczelny: Sophie Fitz

      Sowa: redakcja.kleks@gmail.com

      Nabór: OTWARTY


      zobacz więcej

      © 2005-2019 Dyrekcja i Zarząd WH. Wszelkie prawa zastrzeżone

      Designed&Developed: Xeme Graphics: Kayla Content: Społeczność WH

       Nasza strona korzysta z ciasteczek, ale takich bez masła, bo podrożało.